Zug odwróci u siebie losy półfinału przeciwko Tapparze? Hokejowa LM z singlem 3.50!

Hokej Zug

W ten wtorek zajrzymy również na hokejowe tafle, gdzie przed nami rewanże w półfinale Ligi Mistrzów. Ja skupiłem się jednej rywalizacji pomiędzy Mistrzem Szwajcarii a Mistrzem Finlandii. Tappara nie dała większych szans Zug w Tampere i zasłużenie sięgnęła po zwycięstwo 2:0. Czy tym razem role się odwrócą? Przygotowałem singla z wysokim kursem, zapraszam do lektury!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zug – Tappara: typy i kursy bukmacherskie (17.01.2023)

Tydzień temu pisałem, jak Mistrz National League ma swoje problemy w tym sezonie, jeżeli przychodzi im rozgrywać mecze w delegacji. To się sprawdziło i tak naprawdę Zug nie stworzył sobie klarownej sytuacji w Tampere, aby zdobyć gola. To rywale byli tamtego dnia lepsi. Wykorzystali swoje okazje i wynik 2:0 stał się faktem. Od tamtego spotkania minęło kilka dni i Byki miały możliwość poprawienia się w lidze. Najpierw pojawiła się wygrana w hicie z Zurychem, a w starciu back-to-back to Biel sięgnęło po komplet punktów. Po raz kolejny potwierdziło się stwierdzenie, że Zug u siebie a na wyjeździe to dwie zupełnie inne drużyny. Gospodarzom oczywiście zależy na hokejowej Lidze Mistrzów i pragną po raz pierwszy w historii awansować do wielkiego finału. Sporym atutem Byków jest własna hala, która żyje każdym spotkaniem i nic w tym dziwnego, że zawodnikom Mistrza Szwajcarii lepiej idzie u siebie. Czy stać ich na odwrócenie losu dwumeczu?

Baner hokej

Tappara przeżywa naprawdę dobry okres. Przyjezdni prezentują się świetnie zarówno na krajowym podwórku, jak i na europejskich taflach. W Liiga w przeciągu tygodnia udało się sięgnąć po dwa zwycięstwa z Pelicans i po dogrywce z TPS Turku, a w hokejowej Lidze Mistrzów zbudować przewagę u siebie przed rewanżem w Zug. Goalie często nie mają sporo dużo pracy, ponieważ ich koledzy z pola, kolokwialnie mówiąc, czyszczą przedpole i przeciwnicy mają problemy, aby stworzyć sobie dogodne sytuacje. PK również stoi na wysokim poziomie, a w PP wpadają ważne trafienia. Wydaje się, że Tappara jest poważnym kandydatem, aby tym razem sięgnąć po tytuł w hokejowej Lidze Mistrzów. Przypomnijmy, że w poprzednim roku było blisko złota, ale w finale to ostatecznie Rogle sięgnęło po wygraną. Czy Mistrz Finlandii da sobie kolejną szansę, aby triumfować w rozgrywkach na Starym Kontynencie?

Co obstawiać?

Skorzystaj z bonusów w ETOTO! Nie skreślam Zug, ponieważ u siebie to całkiem inna drużyna i może pokusić się o odwrócenie losów dwumeczu z Tapparą. Niemniej jednak Mistrzowi National League może być trudno, aby wygrać przeciwko dobrze zorganizowanym rywalom. Przy okazji takich starć chętnie korzystam z zakładu, który mówi o tym, że zostanie zdobyty gol do pustej bramki.

Byki nie mają nic do stracenia. Granie z empty net może być przedłużone, ponieważ gdy Tappara będzie wygrywać w dwumeczu 3-4 trafieniami, to Zug już 5-6 minut przed końcem ściągnie swojego goalie, aby spróbować odrobić stratę. Może to być nawet wcześniej, przy okazji ich gry w PP. Oczywiście, aby typ ten miał rację bytu, to jeden z klubów musi prowadzić przed upłynięciem 60 minut. Prędzej trzeba liczyć na przyjezdnych, ale kto wie, może Zug pójdzie w cug goli. Widzę tutaj szansę na trafienie wysokiego kursu. Oby to było dobre widowisko, bo gospodarze nie mają nic do stracenia. Sprawdź kod promocyjny w ETOTO!

Gol do pustej bramki

17.01. ETOTO Hokej LM

fot. Pressfocus

Bonusy od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 zł + ekstra freebet 20 zł

Zaloguj się aby dodawać komentarze