Wczoraj 3/4 trafione typy! Dzisiaj walczymy z Rakowem Częstochowa o 220 PLN!

Zawodnicy Rakowa

W piątek przeżywaliśmy spore emocje związane z polską Ekstraklasą. Zarówno Pogoń Szczecin, jak i Legia Warszawa sięgnęły po zwycięstwa, co powoduje, że Raków Częstochowa oraz Lech Poznań również pragną udanie rozpocząć nowe rozgrywki. Czy Jagiellonia Białystok oraz Piast Gliwice na to pozwolą? Zapraszam do lektury!

Kurs 200.00 na dowolny mecz Ekstraklasy w rynkach 1X2

Na pierwszą kolejkę Ekstraklasy bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję – bonus 200 zł za poprawne wskazanie zwycięzcy dowolnego meczu! Oto przykład, jak zrobić to w meczu Rakowa z Jagiellonią:

 • Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
 • Następnie wpłać 50 PLN i postaw kupon SOLO, na którym znajdzie się typ z rynku 1X2 na mecz Raków Częstochowa vs Jagiellonia Białystok lub Piast vs Lech lub Stal vs Cracovia.
 • Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, a minimalny depozyt 50 zł.
 • Jeżeli uda Ci się trafić, otrzymasz 400 PLN w formie bonusu!

Raków Częstochowa vs Jagiellonia Białystok (22.07.2023)

Raków może być zadowolony z poprzedniego sezonu. Wprawdzie nie udało się sięgnąć po Puchar Polski, ale historyczne mistrzostwo pojawiło się w gablocie i tym samym udało się zapisać na kartkach naszej piłki. Naturalnie apetyt rośnie w miarę jedzenie, dlatego też gospodarze pragną powtórzyć sukces z poprzedniej kampanii. Łatwiej jest sięgnąć po sukces, niż go obronić i Dawid Szwarga stoi przed trudnym zadaniem, aby powtórzyć osiągnięcia z kampanii 2022/2023. Zostały dokonane odpowiednie transfery, które mają pomóc w zrealizowanie celów i czekamy przede wszystkim na debiut Sonnego Kittela. Niemiec o polskich korzeniach ma wszystkie predyspozycje, aby stać się gwiazdą polskiej ligi. Czy w swoim debiucie popisze się trafieniem lub asystą?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Jagiellonia, która miła trudny sezon 2022/2023. Wydawało się, że klub z Białegostoku może dołączyć do czołówki polskiej ekstraklasy, ale nic bardziej mylnego. Przyjezdni zakończyli niedawne zmagania na 14. pozycji i tym samym mogą być zadowoleni, że udało się uniknąć spadku. Jeżeli mówimy Jagiellonia, to myślimy o Marcu Gualu, który przeniósł się do Warszawy i to spora strata przyjezdnych. Hiszpan bardzo dobrze wkomponował się do gry przyjezdnych, ale to Legia zaproponowała lepsze warunki kontraktowe. Goście pragną jak najlepiej rozpocząć zmagania. Czy to im się powiedzie? Zajrzyj do innych typów na Ekstraklasę!

Statystyki:

 • Raków Częstochowa zakończył poprzedni sezon Ekstraklasy na 1. miejscu
 • Raków Częstochowa rozegrał 4 sparingi. Ich bilans to 3 zwycięstwa i 1 porażka
 • Jagiellonia Białystok zakończyła poprzedni sezon Ekstraklasy na 14. miejscu
 • Jagiellonia Białystok rozegrała 4 sparingi. Ich bilans to 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Rakowa Częstochowa 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Rakowa Częstochowa, zakończyły się 3 zwycięstwami gospodarzy, 1 remisem i 1 wygraną gości

Co obstawiać?

Raków jest faworytem, ale nie lekceważyłbym Jagielloni, która potrafi sprawić problemy najlepszym. Pomimo tego, że klub z Białegostoku nieco się osłabił, to przyjezdni mają jakość, aby postawić się Mistrzowi Polski. Stawiam na minimum 8 rzutów rożnych w tym spotkaniu. W eliminacjach do fazy grupowej Ligi Mistrzów gospodarze wykonywali masę kornerów i jestem zdania, że te statystyki przełożą się również na sobotnią batalię. 14 i 17 to liczby klub z Częstochowy w spotkaniach z Florą. Liczę na powtórkę. Skorzystaj z kodu promocyjnego w Superbet!

Powyżej 7.5 rzutów rożnych
Grupa Zagranie

Piast Gliwice vs Lech Poznań (22.07.2023)

Czas na Gliwice i rywalizacje miejscowego Piasta z Lechem. Gospodarze świetnie zakończyli kampanię 2022/2023. Trzeba przyznać, ze drużyna prowadzona przez Aleksandara Vukovica zrobiła spory postęp i tym samym zasłużenie zakończyła zmagania na 5. pozycji. Jest tutaj spory potencjał, aby namieszać również w obecnych rozgrywkach i nie należy lekceważyć gospodarzy, którzy postarają się o niespodziankę w dzisiejszym starciu. Piast pragnie powtórzyć swój sukces z niedawnych rozgrywek. Czy ekipie z Gliwic się to powiedzie?

Ekstraklasa: Piast Gliwice vs Lech Poznań

Kto wygra mecz?
Piast Gliwice 45%
Remis 10%
Lech Poznań 45%
20+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Piast Gliwice
 • Remis
 • Lech Poznań

 

Lech w sezonie 2022/2023 występował na kilku frontach i tym samym był bardziej skupiony na walce w Lidze Konferencji, niż na polskiej lidze. Wprawdzie na sam koniec udało się znaleźć w czołowej 3. ale ambicje są o wiele większe, niż to wskazuje tamtejsza tabela. Zostały dokonane transfery, które mają pozwolić na walkę zarówno w Europie, jak i na krajowym podwórku. Przyjezdni swój sezon rozpoczynają na Śląsku. Czy komplet punktów powędruje do Poznania? Inne typy dnia na Ciebie czekają!

Statystyki:

 • Piast Gliwice zakończył poprzedni sezon Ekstraklasy na 5. miejscu
 • Piast Gliwice rozegrał 5 sparingów. Ich bilans to 5 zwycięstw
 • Lech Poznań zakończyła poprzedni sezon Ekstraklasy na 3. miejscu
 • Lech Poznań rozegrał 3 sparingi. Ich bilans to 1 remis i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Piasta Gliwice, zakończyły się 2 remisami i 3 wygranymi gości

Co obstawiać?

Nie wolno lekceważyć Piast, szczególnie, jak występuje na własnym obiekcie i jestem zdania, że czeka nas wyrównana rywalizacja. Stawiam na klasyczny wynik BTTS. Jeżeli zerkniemy na statystyki, to 4/5 ostatnich wizyt Lecha w Gliwicach kończyło się golami z obu stron. Wierzę, że w tę sobotę będzie podobnie.

BTTS
Kupon 22.07. Ekstraklasa

fot. Pressfocus

3500 zł tydzień bez ryzyka + 200 zł od depozytu + 35 zł freebet + 20 zł aplikacja mobilna

Zaloguj się aby dodawać komentarze