Tym razem to Norwegowie i Chorwaci nas zachwycą? Gramy o 209 PLN

Norwegia przed meczem na mistrzostwach świata 2023

Dziś przyjrzę się kolejnym dwóm rywalizacjom. W obu przypadkach ich start zaplanowano na godzinę 20:30. Mówię w tym przypadku o meczach Norwegii z Argentyną, który zostanie rozegrany w ramach drugiej kolejki w grupie F. A także o starciu między Chorwatami, a szczypiornistami ze Stanów Zjednoczonych. Ta konfrontacja z kolei odbędzie się w ramach walczenia o jak najlepszą pozycję w grupie G. O ile pierwsza z gier będzie miała miejsce w Krakowie, tak druga już w Jonkoping. Jakimi wynikami zakończą się te spotkania? Czy reprezentacje wyróżnione w tytule będą mogły cieszyć się z następnych dwóch oczek w historii swych występów na mundialu? O tym napiszę więcej za chwilę, a na razie dodam, że kupon stawiam w TOTALBET.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3x zakład bez ryzyka do 111 zł  – 100% zwrot na konto główne (do wypłaty BEZ obrotu!)

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

CASHBACK: 3 x 111 zł  - 100% zwrot na konto główne

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Norwegia – Argentyna: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (15.01.2023 r.)

Obie reprezentacje swój start na mistrzostwach świata rozpoczęły w piątek. Jako pierwsi grali Argentyńczycy, którzy rywalizowali z Holendrami. O tym meczu można powiedzieć tyle, że było to starcie bramkarzy i świetnie dysponowanych defensyw. Przed meczem zapowiadało się na to, że obie kadry się rozstrzelają, ponieważ dysponowały solidną siłą rażenia. Ostatecznie okazało się, że to były tylko wyobrażenia ekspertów, dziennikarzy, tudzież kibiców. Piszę tak dlatego, że o ile Holendrzy rzucili, co prawda 29 bramek; tak Argentyńczycy zdobyli zaledwie 19 goli. Jest to niedużo z racji standardów dzisiejszego szczypiorniaka, w którym gra się tak dynamicznie, że pada coraz więcej goli, nawet w meczach teoretycznie słabszych drużyn. Tymczasem zespół Albicelestes w pierwszej kolejce pokazał się tym samym jako jeden z najsłabszych. Czy dziś uda im się udowodnić, że stać ich na coś więcej?

Naprzeciwko nich stanie reprezentacja Norwegii, czyli ta, która jeszcze przed startem mundialu była typowana do sięgnięcia po medale polsko – szwedzkiej tegorocznej imprezy! Dlatego też należy zauważyć, że o ile Argentyńczyków czekało sporo wyzwanie w pierwszej kolejce, tak teraz przystąpią do rywalizacji, która jest określana mianem konfrontacji Dawida z Goliatem. Tym bardziej, że zmierzą się z liderem grupy F! Piszę tak, ponieważ Norwegowie są po pokonaniu Macedończyków rezultatem 39 do 27. Dzięki ilości zdobytych bramek wylądowali w fotelu lidera. Patrząc na to z kim zmierzą się dziś, a także w trzeciej kolejce, to zapowiada się na to, że już z niego nie zejdą. Natomiast dla Argentyńczyków jest to spotkanie, dzięki któremu mogą wrócić do rywalizacji o drugie miejsce. Czy tak się stanie? Nim przejdę do przedstawienia swojego typu jak i porównania, nawiążę do tego, że gram właśnie z tym bukmacherem z racji tego, jak kapitalne BONUSY oferuje nam TOTALBET. A jak je zdobyć? W bardzo prosty sposób: wystarczyć skorzystać z kodu promocyjnego do TOTALBET.

Statystyki przed meczem Norwegów z Argentyńczykami
w 2. kolejce fazy grupowej mistrzostw świata:

 • Dotychczas obie reprezentacje spotkały się ze sobą tylko raz i wtedy Norwegowie wygrali 27:23.
 • Mowa o meczu z 28 lipca 2021 r., kiedy to do przerwy na tablicy świetlnej jawił się wynik – 13:12 na korzyść Norwegii.
 • Do tego meczu Norwegowie przystąpią w roli liderów grupy, a Albicelestes jako zespół plasujący się na trzeciej lokacie.
 • Gospodarze tego spotkania przystępują do meczu mając bilans bramkowy na poziomie plus 12, a Argentyńczycy z wynikiem na poziomie minus 10.
 • W ostatnich 6 meczach Norwegowie tylko wygrywali. Natomiast w przypadku Argentyńczyków mamy następujący bilans: P – P – P – W – P – P.
 • Norwegowie przed meczem z Macedończykami pokonywali takich rywali jak: Stany Zjednoczone, Brazylię, Portugalię, Finlandię i Słowację.
 • W tychże starciach padały następujące rezultaty – 43:26, 30:23, 38:27, 35:22, 38:26.
 • Z kolei Argentyńczycy przed pierwszą kolejką grali z takimi przeciwnikami jak: Hiszpanią, Rumunią, Bahrajnem, raz jeszcze z Hiszpanią i Brazylią.
 • W tych konfrontacjach padały następujące wyniki, gdzie gole Argentyny za każdym razem znajdują się z lewej strony – 20:31, 26:31, 27:31, 27:36 oraz 23:25.

Mój typ na mecz Norwegów z Argentyńczykami w 2. kolejce fazy grupowej mistrzostw świata

Z racji wyżej przytoczonych statystyk jak i tego, jak zaprezentowały się oba zespoły w pierwszej kolejce tych mistrzostw świata, sądzę, że Norwegowie nie tylko zwyciężą, ale również dokonają tego w przekonywującym stylu. Sądzę, że ponownie będą w stanie zatriumfować z ponad dwucyfrową przewagą bramek. Jednak jako, że na sam ich triumf kurs jest zdecydowanie za niski, zdecydowałem się podjąć innego typu. Mianowicie takiego, który informuje, że Norwegowie w całym spotkaniu rzucą łącznie więcej niż 32 bramki.

W 1. połowie zespoły zdobędą więcej niż 28 goli: TAK
Kurs: 1.33
Graj!

Zdecydowałem się na nie dlatego, że wycena kursu jest ustabilizowana na poziomie 1.79. Dla mnie najważniejszą statystyką w tym przypadku jest to ile bramek wrzucali swym przeciwnikom w swych sześciu ostatnich spotkaniach. W końcu tylko poza spotkaniem z Brazylijczykami, pokonywali golkiperów rywali częściej niż 35 razy na mecz. A o tym w jakiej formie są na samych mistrzostwach niech świadczy fakt, że już w pierwszym spotkaniu byli blisko rzucenia czterdziestki!

Chorwacja – Stany Zjednoczone: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (15.01.2023 r.)

Przystępujący do tego meczu w roli gospodarzy spotkali się z Egipcjanami w pierwszej kolejce. Według wielu komentatorów szczypiorniaka było to najważniejsze spotkanie w grupie G, aż do ćwierćfinałów. Jest tak z racji tego, że zmierzyły się ze sobą najsilniejsze drużyny ze wspomnianego zestawienia. Przedstawiciele Afryki rozbili ich, nie pozostawiając złudzeń swym przeciwnikom. Chorwaci przystępowali do tego meczu będąc zdziesiątkowanymi przez kontuzje. Tylko, że ciągle w ich składzie jest kilka gwiazd, dlatego też zastanawiano się przed pierwszą kolejką, na co ich będzie stać w tym turnieju. Jednak jak działała defensywa, to brakowało skuteczności z ataku.

Natomiast kiedy ona się pojawiały, to akurat wtedy również Egipcjanie rzucali całą masę bramek. Najwięcej krytyki spadło po meczu na Zvonimira Srny, który nie kończył nawet prostych ataków. Podsumowując występ Chorwatów w tym spotkaniu należy zaznaczyć, że o ile jeszcze do przerwy gonili rywalami, tak im dalej w las, tym z coraz gorzej sobie radzili w każdym elemencie gry. Znacznie lepiej poszło szczypiornistom ze Stanów Zjednoczonych. Z perspektywy polskiego kibica ciężko było wytypować, kto wygra w starciu USA z Marokiem. Wszystko za sprawą tego, że obie kadry są bardzo małe dla nas znane. Nieco więcej wiedzieliśmy o Maroku z racji tego, że w okresie przygotowawczym nasi zawodnicy zagrali właśnie z nimi. Finalnie okazało się, że obejrzeliśmy starcie miłe dla oka. Przez zdecydowaną większość spotkania byliśmy świadkami rywalizacji gol za gol. Nawet do przerwy mieliśmy remis na tablicy świetlnej.

Tak było aż do ostatnich sekund meczu! W końcówce Marokańczycy mieli piłkę na remis, ale stracili ją. Na cztery sekundy przed końcem spotkania selekcjoner USA poprosił o czas. Ostatecznie zawodnicy z Maroko nie byli już w stanie odebrać piłki, mimo, że wyszli wysoką linią defensywy. A nim przejdę do przestawienia swojego typu odwołam się do tego, że przed obstawianiem meczów mistrzostw świata w szczypiorniaku ważne jest byś zajrzał do zakładki o nazwie: TYPY – Piłka ręczna, by przekonać się jak nam szło dotychczasowe typowanie.

Statystyki przed meczem Chorwatów ze Stanami Zjednoczonymi
w 2. kolejce fazy grupowej mistrzostw świata:

 • Stany Zjednoczone wygrały aż 10 z 15 ostatnich meczów.
 • Po pierwszej kolejce wiemy, że Chorwaci byli w stanie rzucić 22 gole, a USA aż 28 bramek.
 • Z kolei stracili następującą ilość trafień – Chorwaci: 31, a USA: 27.
 • W pierwszej połowie obie reprezentacje rzuciły dokładnie po 12 goli.
 • Z kolei druga połowa była bardziej owocna dla Stanów Zjednoczonych, którzy zdobyli 16 trafień, a Chorwaci zanotowali raptem 10 bramek.
 • Dzięki następującym wynikom do tego meczu USA przystępuje w roli wiceliderów tabeli, a Chorwaci na razie jako ostatni zespół.
 • Patrząc na ich ostatnie 6 spotkań widzimy, że Chorwaci mają następującą serię: P – W – W – W – W – W, a Stany Zjednoczone są w trakcie: W – P – P – P – P – W.
 • Chorwaci przed meczem z Egiptem zagrali 3 mecze, gdzie zmierzyli się z Włochami, Macedończykami i Izraelczykami.
 • W tych meczach Chorwaci zawsze wygrali, a dokonywali tego w następujących rozmiarach – 40:26, 40:34 i 37:23.
 • Z kolei Stany Zjednoczone rozegrały 3 konfrontacje z takimi rywalami jak: Brazylią, Portugalią i Norwegią.
 • W tych rywalizacjach padły następujące wyniki – 27:22 (na korzyść Canarinhos), 39:27 (na rzecz Portugalii) i 43:26 (dla Norwegów).

Mój typ na mecz Chorwatów ze Stanami Zjednoczonymi w 2. kolejce fazy grupowej

Biorąc pod uwagę wszystkie składowe, sądzę, że czeka nas ciekawe spotkanie. Chorwaci będą musieli gonić, odrabiać straty. Natomiast zawodnicy Stanów Zjednoczonych z pewnością będą chcieli wykorzystać bycie na fali i postawić się zdziesiątkowanej kadrze dzisiejszych przeciwników. Teoretycznie powinniśmy mieć starcie znacząco lepszych względem słabszej kadry USA i Chorwaci nie powinni się martwić o wynik.

Norwegia w meczu rzuci więcej niż 32 gole: TAK
Kurs: 1.79
Graj!

Tylko, że patrząc na ich występy w pierwszej kolejce, nie jest to już tak oczywiste na jakie może wyglądać w pierwszej chwili. Dlatego też ze swej strony w tym przypadku zaznaczam, że w pierwszej połowie obie reprezentacje rzucą łącznie więcej niż 28 bramek. Kurs na to zdarzenie w TOTALBET jest ustabilizowany na poziomie raptem 1.33, co odzwierciedla prawdopodobieństwa wejścia, ale chcę zagrać dziś bezpieczniejszy kupon. Dlatego też takowego oznaczenia się podejmuję, dzięki czemu uzyskuję kupon o wartości kursu całkowitego na poziomie 2.38.

Propozycja kuponu:

Totalbet, MŚ, piłka ręczna, 15 stycznia 2023 r.

fot. Norbert Barczyk/PressFocus

3 x 111 zł w zakładzie bez ryzyka - zwrot na konto główne!

Zaloguj się aby dodawać komentarze