Trafiłem 4 kupony z rzędu! ✅ Dzisiaj celuje w 5. w meczach towarzyskich po 246 PLN

Kadra Ukrainy

Udało się wczoraj zaliczyć 4. trafienie z rzędu i bardzo mnie to cieszy, że forma przed EURO dopisuje. Dodatkowo singiel na naszej grupie FB także się powiódł i liczę na wtorkową powtórkę. Omówiłem starcia Mołdawii z Ukrainą i Azerbejdżanu z Kazachstanem, zapraszam do lektury!

Baner Totalbet

 

Mołdawia vs Ukraina (11.06.2024)

Skorzystaj z kodu promocyjnego w TOTALBET! Mołdawia to zespół, który sprawił nam wiele problemów podczas eliminacji do EURO 2024. Pamiętamy mecz w Kiszynowie, gdzie Biało-Czerwoni prowadzili już 2:0, aby ostatecznie przegrać 2:3. Jest to niewyobrażalna sytuacja, ale taka miała miejsce w kwalifikacjach. Potem pojawił się remis na Stadionie Narodowym w Warszawie i można rzec, że Mołdawia nie przegrała z Polską w poprzednim roku kalendarzowym. Niestety to nie wystarczyło, aby zameldować się na Mistrzostwach Europy, ale wielu piłkarzy wypromowało się z transferami do lepszych lig. Dobrymi przykładami są Ioan-Calin Revenco oraz Artur Craciun, a więc dwaj obrońcy Puszczy Niepołomice. Są podstawowymi zawodnikami Żubrów i zbierają doświadczenie na polskich boiskach. Czy ten duet powstrzyma dzisiejszego rywala?

Mecz towarzyski: Mołdawia vs Ukraina

Kto wygra mecz?
Mołdawia 41%
Remis 5%
Ukraina 55%
22+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Mołdawia
  • Remis
  • Ukraina

 

Ukraina nie porwała swoją grą w starciu z Polską. Były momenty zrywu, ale ostatecznie Biało-Czerwoni zasłużenie byli góra. Tak jak wspomniałem w poprzednim tekście na temat starcia naszych sąsiadów z Orłami, widoczna jest ociężała gra piłkarzy. Być może obciążenia na siłowni były bardzo wysokie i forma ma eksplodować podczas zbliżającego się turnieju. 3 spotkania towarzyskie to również fenomen, wszak żadna nacja, która awansowała na EURO 2024, nie podjęła się aż tylu sparingów przed Mistrzostwami Europy. Po remisie z Niemcami i porażce z Polską kibice pragną wreszcie zwycięstwa ze zdecydowanym outsiderem. Należy spodziewać się sporej motywacji Ukrainy, ale też galowej piątki, która przystąpi do pierwszego starcia z Rumunią w Monachium. Czy faworyci staną na wysokości zadania? Zajrzyj do innych typów dnia!

Co obstawiać?

Jak gra Mołdawia to bardzo często kuszą mnie kartki, wszak jest to reprezentacja, która nigdy nie odpuszcza i gra do końca nawet w meczach towarzyskich. Ukraina w starciu z Polską otrzymała 3 upomnienia i być może momentami dostosuje się do topornej oraz prostej gry gospodarzy. Zdecydowałem się na próg 2.5 kartoników. Mołdawia w rywalizacji z Cyprem oglądała 3 kartki, ale teraz rywal jest na o wiele wyższym poziomie i mam nadzieję, że u siebie outsider powalczy. Arbitrem tej konfrontacji będzie Rumun Andrei Florin Chivulete i jego niedawne liczby to 4, 4, 5, 2, 10.

Powyżej 2.5 kartek
Grupa Zagranie

 

Azerbejdżan – Kazachstan: typy i kursy bukmacherskie (11.06.2024)

Czas na Szombathely, gdzie na neutralnym terenie dojdzie do meczu towarzyskiego pomiędzy Azerbejdżanem a Kazachstanem. Formalni gospodarze cały czas czekają na awans do turnieju głównego mistrzostw. Niestety nacja ta nie posuwa się do przodu, jeżeli chodzi o rozwój i jedynie Karabach trzyma poziom. Zespół ten regularnie melduje się w europejskich pucharów, niemniej jednak nie przekłada się to na reprezentacje. Trzeba jak najlepiej przygotować się do kolejnych wyzwań na jesieni i dzisiejsze starcie jest jednym z jego elementów. Czy po porażce z Albanią Azerbejdżan zrehabilituje się swoim fanom?

Kazachstan podobnie jak ich dzisiejszy rywal pragnie wreszcie znaleźć się wśród najlepszych drużyn Starego Kontynentu. Trzeba przyznać, że formalni goście zaskoczyli swoją postawą w eliminacjach i awansowali nawet do półfinałów baraży. Tam jednak Grecja była zdecydowanie lepszym zespołem i wynik 0:5 to doskonale odzwierciedla. Jest jednak na czym budować swoje nadzieje w niedalekiej przyszłości. Kazachstan w czerwcu mierzył się z Armenią i porażka 1:2 była zasłużona. Co tym razem pokażą formalni goście? Inne typy na piłkę nożną na Ciebie czekają!

Co obstawiać?

Tutaj także myślałem o kartkach, ale pierwszym moim pomysłem był over 1.5 gola i tego się też trzymam. Jest to mecz towarzyski, a w nich zazwyczaj pada więcej bramek niż w starciach o stawkę. Azerbejdżan mierzył się niedawno z Albanią i tam padł wynik 1:3, a Kazachstan z Armenią przegrał 1:2. Ciekawe jest h2h bezpośrednich rywalizacji i 4/5 ostatnich spotkań pokrywało nasz typ. Wierzę, że dzisiaj będzie podobnie.

Powyżej 1.5 gola
11.06. TOTALBET

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze