Arkadiusz Tańcula – Ferrari: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Typy na walkę Tańcula - Ferrari

Arkadiusz Tańcula – Ferrari: typy na walkę wieczoru Fame MMA 19. Przed nami kolejna gala freakfightowa spod szyldu Fame. Czekają nas w niej niezwykle interesujące potyczki, a bez wątpienia największa liczba fanów czeka na walkę wieczoru, w której spotkają się skłóceni fighterzy. Już podczas konferencji mocno między nimi iskrzyło, więc należy spodziewać się ognia i walki do upadłych sił. A co konkretnie może zdarzyć się w oktagonie? Analizę i typy walki Tańcula – Ferrari znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 19 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA 19 baner Betclic

Tańcula – Ferrari, typy i przewidywania

Choć na początku rywalem Arkadiusza Tańculi miał być Krzysztof Diablo Włodarczyk, to ostatecznie jego rywalem będzie znany z niezwykłego temperamentu Amadeusz Roślik. Walka ta zapowiada się niezwykle wyrównanie, o czym świadczą chociażby kursy bukmacherskie. Czego więc można oczekiwać po nadchodzącym main-evencie sobotniej gali?

Arkadiusz Tańcula ma za sobą udane walki. I choć w ostatniej musiał uznać wyższość Wiewióra, który wygrał po niejednogłośnej decyzji sędziów, to pokazał się on z naprawdę dobrej strony i przede wszystkim wytrzymałości. Podobnie było w starciu z Jackiem Murańskim podczas Fame MMA 15, gdzie zwyciężył jednogłośną decyzją. Bez wątpienia przed Tańculą najpoważniejszy rywal, z którym przyszło mu się mierzyć do tej pory we freakfightach. Czy wyjdzie z tej walki zwycięsko?

Fame MMA 19 baner Betclic

Ferrari to jeden z najlepszych showmanów w Fame MMA. Oczywiście potrafi pokazać się również od strony sportowej, jednak kiedy naprzeciw wychodzi mu zawodnik potrafiący nieco więcej w oktagonie, to ma on spore problemy. Tak też było w pojedynku z Kamilem Łaszczykiem, czy wcześniej – z Polakiem, który pokonał go kilkukrotnie. Podczas Fame MMA 18 stoczył on niezwykle ciekawy bój z Kacprem Błońskim, zwyciężając jednogłośną decyzją sędziów. A z jakiej strony pokaże się teraz?

Jak już wspomniałem nadchodząca walka wieczoru powinna przynieść sporo emocji, bowiem obaj fighterzy są na bardzo zbliżonym poziomie. Z pewnością im dłużej będzie ona trwała, tym większe szanse na wygraną będzie miał Tańcula, bowiem pod względem wytrzymałości jest on zawsze przygotowany na 100%. Biorąc pod uwagę ich ostatnie pojedynki i fakt, że podczas Fame MMA 18 obaj stoczyli potyczkę na pełnym wymiarze czasowym, zdecyduję się obstawić to także i teraz. Mianowicie mój typ to pełny dystans czasowy walki wieczoru. A po więcej typów na Fame MMA 19 zapraszam na naszą stronę internetową.

Pełny dystans walki: TAK
Kurs: 2.00
Zagraj!

Arkadiusz Tańcula – Ferrari, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na walkę wieczoru – Tańcula vs Ferrari są więc niezwykle wyrównane. Świadczy o tym zarówno ich obecna forma, jak i ostatnie stoczone walki. Tańcula może bowiem pochwalić się zwycięstwami w 5 z 6 ostatnich pojedynków, natomiast Roślik – w 4 z 6. Wydaje się więc, że to dyspozycja dnia może zadecydować o ostatecznym wyniku, ale na pewno będzie się działo w oktagonie. I dlatego też kursy na Tańcula – Ferrari są bardzo do siebie zbliżone.

Kursy na zwycięzcę walki Tańcula - Ferrari
Betclic
1.70
Tańcula
1.95
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Jak już wspomniałem nieco wyżej, walka wieczoru powinna przynieść ogrom emocji, ale też walki do upadłego. Obaj fighterzy słyną z dużej odporności na ciosy i wytrzymałości, a co za tym idzie – należy spodziewać się walki na wykończenie.

Kursy na liczbę rund w walce Tańcula - Ferrari
Betclic
1.90
Powyżej 2.5 rund
1.75
Poniżej 2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Arkadiusz Tańcula – Amadeusz Roślik, kto wygra walkę?

Który z nich ma jednak większe szanse na wygraną? Wydaje się, że jeżeli Tańcula przetrwa pierwszy napór Roślika, to z każdą kolejną minutą będzie bliżej wygranej. Ferrari słynie bowiem z szybkiego ruszenia na rywala i jeśli uda się to obronić, to następnie przechodzi on do defensywy. Tego też spodziewam się w tej walce, a dzięki dobrej formie fizycznej i technice Tańcula powinien rozprawić się z rywalem i dlatego też stawiam właśnie na niego.

Tańcula wygra walkę
Kurs: 1.70
Zagraj!

Typy na Tańcula – Ferrari

Co jeszcze typować w walce wieczoru Tańcula – Ferrari? Moją uwagę przykuła także liczba rund, bowiem podczas analizy ostatnich pojedynków obu zawodników na pierwszy rzut oka widać, że obaj toczą dość długie potyczki. Mianowicie w 4 z 6 ostatnich pojedynków Roślika miały miejsce przynajmniej 3 rundy, natomiast w przypadku Tańculi powyżej 2.5 rund trwało 5 z 6 walk. I dlatego też, biorąc te wszystkie informacje pod uwagę, obstawiam over 2.5 rund również w sobotnim pojedynku. A jeśli chciałbyś obstawić nadchodzącą galę, a nie masz jeszcze konta u bukmachera oferującego Fame MMA 19, to warto podczas rejestracji skorzystać z kodu promocyjnego Betclic, a w zamian możesz liczyć na specjalną akcję promocyjną.

Powyżej 2.5 rund
Kurs: 1.90
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze