Fame MMA 19: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 02.09.2023

Typy na galę Fame MMA 19

Fame MMA 19: typy na galę. Po nieco ponad trzech miesiącach z kolejnym wielkim wydarzeniem wraca najpopularniejsza federacja freakfightowa w naszym kraju, a więc Fame MMA. Podczas najbliższej gali zobaczymy niezwykle interesujące pojedynki, a uświetni ją pojedynek Arkadiusza Tańculi z Ferrarim. Do tego w oktagonie zobaczymy między innymi Simao, braci Tyburskich czy Sebastiana Fabijańskiego. Bez wątpienia więc emocji nie zabraknie. A jeżeli chciałbyś poznać typy na Fame MMA 19, to znajdziesz je oczywiście w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam do lektury!

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA 19 baner Betclic

Fame MMA 19 typy

Sobotnia impreza spod szyldu Fame zapowiada się niezwykle interesująco. Bez wątpienia jednym z najbardziej elektryzujących pojedynków będzie main-event imprezy, czyli pojedynek skłóconych ze sobą – Arkadiusza Tańculi i Amadeusza Roślika. Kursy bukmacherskie na Fame MMA 19 jasno wskazują, że faworytem jest pierwszy z wymienionych. Tańcula bowiem może pochwalić się świetnymi warunkami fizycznymi i z pewnością będzie to jego atut i zarazem przewaga w pojedynku z Ferrarim. Ponadto Roślik wraca do klatki po dość bolesnej kontuzji, której nabawił się podczas ostatniej gali – miał on złamany nos i pęknięty łuk brwiowy. Mimo to nadchodząca walka z pewnością będzie emocjonująca, a także wyrównana. Fani freakfightów znają styl Roślika, który z impetem wchodzi w kolejnych rywali, jednak czy wystarczy to na Arkadiusza Tańculę? Przekonamy się o tym w najbliższą sobotę. A czego spodziewać się po tej walce?

Wydaje się, że nadchodząca walka wieczoru powinna przynieść kibicom to, co lubią oni najbardziej, a więc krwawą potyczkę do upadłego. Obaj zawodnicy jednak są niezwykle wytrzymali, co udowodnili podczas swoich poprzednich występów. W przypadku Tańculi aż 7 z 9 pojedynków kończyło się najwcześniej w trzeciej rundzie. Ferrari również toczył do tej pory mnóstwo zaciętych walk, a w 7 z 12 potyczek również trwało przynajmniej 3 rundy. Dlatego też biorąc pod uwagę podane informacje, zdecyduję się na over 2.5 rund.

Powyżej 2.5 rund
Kurs: 1.90
Zagraj!

Bez wątpienia elektryzującą potyczką będzie także pojedynek pomiędzy Tyborim a Zadymą. Co ciekawe walka ta zapowiada się niezwykle wyrównanie, o czym świadczą chociażby kursy bukmacherskie. Trudno więc wskazać faworyta do zwycięstwa, jednak warto przyjrzeć się bliżej ich ostatnich pojedynkom, a przede wszystkim – ostatniemu starciu na Fame Friday Arena. Tam po raz pierwszy stanęli oni naprzeciw siebie, jednak pojedynek ten zakończył się remisem. Wydaje się jednak, że więcej pokazał Tomasz Groamdzki i to właśnie w nim upatruję faworyta sobotniego starcia. W końcu ma on dużo większe doświadczenie niż przeciwnik, bowiem walczył czy to w boksie, czy nawet na gołe pięści, a teraz także zna już najmocniejsze strony rywala. Wydaje się więc, że swoim doświadczeniem i kombinacjami w klatce, do których przyzwyczaił kibiców, powinien odnieść tym razem zwycięstwo. I na to też się zdecyduję.

Zadyma wygra walkę
Kurs: 1.90
Zagraj!

Fame MMA 19 kursy bukmacherskie

Bez wątpienia kursy bukmacherskie na Fame MMA 19, to jeden z najważniejszych aspektów dla typerów. W końcu nie dość, że w zależności od ich wysokości zależna jest ostateczna wygrana, to jeszcze pomagają w oszacowaniu tego, który z zawodników ma większe szanse na zwycięstwo. Poniżej więc znajdziesz tabelę z kursami na Fame MMA 19. Oto one:

Kursy na walki podczas Fame MMA 19
Betclic
1.80
Marcoń
1.84
Słoński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.33
Sheeya
2.90
Dominika Rybak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.60
Szyszka
2.10
Daszkiewicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.20
Wrzosek
3.75
Szeliga
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.75
Tybori
1.90
Zadyma
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.30
Fabijański
1.25
Filipek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.75
Nowaczkiewicz
1.35
Karaś
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.00
Franio
1.30
Xayoo
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.85
Simao
1.33
Księżniczka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.70
Tańcula
1.95
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Oferta i typy na Fame MMA 19

Jednym z najpopularniejszych bonusów powitalnych u bukmacherów jest bez wątpienia zakład bez ryzyka. W końcu dzięki niemu premierowy kupon będzie ubezpieczony, a co za tym idzie – dużo spokojniej można rozpocząć przygodę z obstawianiem. Nawet jeśli podasz błędny typ, to nie pozostaniesz z pustymi rękami, bowiem bukmacher zwróci Ci postawioną stawkę. A jak wyglądają zasady promocji w Betclic na FAME MMA 19? Na każdego nowego typera czeka cashback o wartości nawet 200 PLN. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Betclic, a także spelnisz kilka podstawowych wymogów. O co konkretnie chodzi? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Betclic z kodem VIPFAME. Link do aktywacji promocji na Fame MMA 19
 2. Wpłać pierwszy depozyt i postaw kupon z kursem całkowitym minimum 1.14
 3. Jeśli podasz błędne typy, możesz liczyć zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 200 PLN (aby otrzymać pełną kwotę należy obstawić kupon za 228 PLN)
 4. W celu wypłaty bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym minimum 2.14
Fame MMA 19 baner Betclic

Typy na Fame MMA 19

Nadszedł czas na konkretne analizy i typy na Fame MMA 19. Jak już wspomniałem nieco wyżej, czeka nas mnóstwo interesujących pojedynków – z resztą jak co galę, bowiem włodarze federacji przyzwyczaili już kibiców, że zarówno pod względem czysto sportowym, jak i rozrywkowym jest co podziwiać. Oczywiście wybrałem kilka najciekawszych potyczek nadchodzącej gali Fame MMA 19 i jeżeli chciałbyś poznać moje przewidywania, to znajdziesz je nieco niżej. A jeżeli chciałbyś przyjrzeć się bliżej poszczególnym pojedynkom bądź innym dyscyplinom, to warto zajrzeć do naszych typów dnia, gdzie codziennie czeka spora liczba analiz z najpopularniejszych sportów.

Fame MMA 19

Na którą walkę Fame MMA 19 czekasz?
TAŃCULA VS FERRARI 71%
SIMAO VS TYBURSKI 5%
FABIJAŃSKI VS FILIPEK 11%
TYBORI VS ZADYMA 5%
WRZOSEK VS SZELIGA 8%
38+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • TAŃCULA VS FERRARI
 • SIMAO VS TYBURSKI
 • FABIJAŃSKI VS FILIPEK
 • TYBORI VS ZADYMA
 • WRZOSEK VS SZELIGA

 

Arkadiusz Tańcula – Ferrari, walka wieczoru Fame MMA 19

Jak już wspomniałem nieco wyżej – wydaje się, że nadchodząca walka wieczoru sobotniej gali będzie niezwykle zacięta, a także potrwa przynajmniej 3 rundy. Co jeszcze warto rozważyć podczas obstawiania pojedynku Tańcula – Ferrari? Przyjrzałem się bliżej temu, który z zawodników ma większe szanse na zwycięstwo w main-evencie gali. Kursy bukmacherskie na Fame MMA 19 są bardzo wyrównane i patrząc na obu zawodników, to zarówno Tańcula, jak i Roślik mają swoje atuty, którymi mogą zakończyć pojedynek na swoją korzyść.

Pewne jest to, że im dłużej będzie trwała walka, tym szanse Tańculi będą wzrastać. Ferrari bardzo często rozpoczyna swoje pojedynki od zmasowanego ataku i jeżeli jego rywal to przetrwa, to prawdopodobne, że zakończy się on właśnie na korzyść Arkadiusza Tańculi. Pokazał on w potyczkach z Wiewiórem czy Jackiem Murańskim, że jest w stanie przyjąć wiele ciosów i doprowadzić walkę do końca. Ferrari co prawda wygrał 3 z 4 ostatnich pojedynków, ale kiedy przychodzi mu mierzyć się z kimś na dobrym sportowym poziomie, to ma już problemy – jak chociażby w potyczce z Łaszczykiem czy Polakiem. Dlatego też zdecyduję się na wygraną Tańculi.

Tańcula wygra walkę
Kurs: 1.70
Zagraj!

Alberto Simao – Paweł Tyburski

Kolejną walką, której warto się przyjrzeć, to jeden z co-main eventów, czyli potyczka Simao z Pawłem Tyburskim na zasadach K-1. Który z nich ma większe szanse na zwycięstwo? Faworytem bukmacherów jest Księżniczka, który poza ostatnią walką z Michałem Pasternakiem, gdzie musiał uznać wyższość rywala (Tyburski przegrał przez decyzję), to może pochwalić się serią 4 zwycięskich walk – z Denisem Załęckim, Łukaszem Lupą, Adamem Soroko czy także i Alberto Simao, z którym stoczy najbliższą walkę. Warto także zaznaczyć, że Wampir, z którym przegrał podczas Fame Friday Arena 1 to zawodowiec i szanse Księżniczki były nikłe, a mimo to pokazał się z wyśmienitej strony. Czy i tym razem powalczy o zwycięstwo?

Alberto Simao jest dużo mniej doświadczonym fighterem od najbliższego rywala. Ma na swoim koncie 3 oficjalne walki – w zeszłym roku pokonał przez decyzję sędziów Marcina Dubiela, a następnie musiał uznać wyższość właśnie Pawła Tyburskiego oraz Kubańczyka, który zwyciężył z Simao na ostatnim Fame Friday Arena. Wydaje się więc, że może mieć on spore problemy z pokonaniem Księżniczki. Za rywalem Simao przemawia przede wszystkim doświadczenie, siła i umiejętności, które pokazał w oktagonie podczas ostatnich pojedynków.

Co więc typować w zbliżającej się walce tych zawodników? Przeanalizowałem kilka ostatnich walk obu zawodników i wydaje się, że Paweł Tyburski nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Simao. Z Wampirem Księżniczka walczył jak równy z równym, a wcześniejsze potyczki z wspomnianymi wyżej zawodnikami kończył najpóźniej w 2. rundzie, rozbijając kolejnych przeciwników. Simao co prawda również pokazał się z niezłej strony z Jakubem Flasem i wydawało się nawet, że to on wygra przez decyzję, jednak ostatecznie sędziowie zdecydowali inaczej. W bezpośredniej walce z Pawłem Tyburskim Simao uległ na początku drugiej rundy przez KO. I właśnie dlatego, biorąc pod uwagę podane informacje zdecyduję się obstawić, że walka zakończy się przed czasem.

Pełen dystans walki: NIE
Kurs: 2.10
Zagraj!

Nowaczkiewicz – Karaś

Bez wątpienia sporo będzie działo się także podczas potyczki Nowaczkiewicza z Karasiem. Została ona zakontraktowana jako pojedynek bokserski, więc należy spodziewać się jedynie walki w stójce i szacuje się, że faworytem jest popularny triathlonista. A jak rzeczywiście będzie?

Nowaczkiewicz stoczył do tej pory 4 walki, z czego trzy razy wychodził zwycięsko i raz – podczas Fame Friday Arena 1 – musiał uznać wyższość przeciwnika. Lepszy od niego okazał się Josef Bratan, kiedy to rozbił go w 2 rundzie serią ciosów. Wcześniejsze pojedynki Nowaczkiewicz kończył bardzo szybko, bowiem najpóźniej na początku drugiej rundy. Tak naprawdę jednak jego pierwszym poważniejszym przeciwnikiem był Bratan, z którym nie miał zbyt większych szans. Wydaje się, że w starciu z Karasiem również może mieć spore problemy, ale czy rzeczywiście tak będzie?

Karaś po ostatniej aferze związanej z jego startem w Ultra Triathlonie, wraca do oktagonu. Swój jedyny jak dotąd pojedynek stoczył podczas Fame MMA 17, pokonując w nim Filipka przez decyzję sędziów. Największym atutem Roberta Karasia jest z pewnością wytrzymałość, więc można być pewnym, że im dłużej będzie trwała walka, tym jego przewaga będzie rosła. Poza tym walcząc na zasadach bokserskich dużo trudniej jest wyprowadzić cios kończący. I choć wydaje się, że to właśnie Karaś powinien zwyciężyć, to nie przyjdzie mu to łatwo. Biorąc pod uwagę dotychczasowe walki obu zawodników, a także formę i przygotowanie do walki, zdecyduję się obstawić, że Karaś wygra przez decyzję.

Karaś wygra przez decyzję
Kurs: 1.90
Zagraj!

Fabijański – Filipek

Wśród walk, które przyniosą spore emocje podczas Fame MMA 19, z pewnością znajduje się starcie Sebastiana Fabijańskiego z Filipkiem. Dużo bardziej doświadczony jest Filip Marcinek i to właśnie w nim bukmacherzy widzą faworyta. A czego można spodziewać się po tej walce?

Fabijański ma za sobą tylko jedną walkę w oktagonie federacji Fame. Nie potrwała ona zbyt długo, bowiem już w pierwszej rundzie został rozbity przez innego debiutanta – rapera Wactoję. Po zapowiedziach aktora można było wysnuć wniosek, że była to jego pierwsza i ostatnia walka w klatce, jednak zmienił zdanie i jak to sam określa – wraca silniejszy i dużo lepiej przygotowany. Z pewnością więc postawi się Filipowi Marcinkowi, ale czy to wystarczy żeby zwyciężyć?

Filipek ma za sobą aż 7 pojedynków dla Fame MMA, a jego rekord wynosi 3-4. W swojej dotychczasowej karierze pokonał Łukasza Imiełowskiego, rapera Sobotę oraz Daro Lwa. W pozostałych pojedynkach – z Rybą, Ferrarim, Karasiem oraz Dubielem musiał uznać wyższość swoich rywali. Bez wątpienia więc podczas nadchodzącej sobotniej gali powalczy o zwycięstwa. Co jednak typować na Fame MMA 19 w walce Fabijański – Filipek? Wydaje się, że Marcinek nie powinien mieć problemów. W końcu stoczył dużo więcej walk i wydaje się, że jego podejście jest dużo bardziej profesjonalne niż jego rywala. W jedynej jak dotąd potyczce Fabijański miał spore problemy nie tylko z poruszaniem się i wytrzymałością, ale też z techniką, co widać było po wyprowadzanych ciosach. Dlatego też wydaje się bardziej niż pewne, że pojedynek skończy się przed czasem, a jej zwycięzcą będzie Filipek. I na taki też typ się zdecyduję.

Filipek wygra przez KO, TKO, DQ, Poddanie
Kurs: 1.80
Zagraj!

Kupon na Fame MMA 19

Tak zatem prezentują się typy na Fame MMA 19, które warto wziąć pod uwagę podczas obstawiania nadchodzącej gali. Warto jednak podczas przygotowywania kuponu skupić się na 2-3 zdarzeniach, bowiem im więcej będziesz chciał ich obstawić, tym szanse na zwycięstwo maleją. Wydaje się więc, że kupon AKO z maksymalnie 3 typami jest jak najbardziej prawdopodobny do trafienia. Co więc umieściłem na kuponie? Zachęcam do zapoznania się z poniższym zakładem:

Fame MMA 19 kupon Betclic

Najważniejsze informacje o gali Fame MMA 19

Skoro poznałeś już typy na Fame MMA 19, a także promocje oferowane przez Betclic z okazji tej gali, to warto przyjrzeć się jeszcze szczegółom dotyczącym samej imprezy. Odbędzie się ona w sobotę, 2 września w największej hali w kraju, która pomieści blisko 20 tysięcy osób, a więc w krakowskiej Tauron Arenie. Start gali zaplanowano natomiast standardowo na godzinę 19:30, a pierwszej walki można spodziewać się około godziny 20:00. W oktagonie natomiast zobaczymy aż 10 pojedynków, wśród których należy wyróżnić starcie Tyboriego z Zadymą, Fabijańskiego z Filipkiem, Simao z Księżniczką czy oczywiście walkę wieczoru – Tańcula vs Ferrari. Kibice, którzy nie kupili biletów do Tauron Areny mogą natomiast zobaczyć galę za pośrednictwem PPV. Wystarczy opłacić dostęp na stronie federacji, aby cieszyć się z pełnego dostępu do sobotniego wydarzenia. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że obstawić Fame MMA 19 można tylko u jednego bukmachera na rynku, więc jeśli nie posiadasz tam konta, to warto zrobić to z kodem promocyjnym Betclic, który uprawni do skorzystania z bonusu, a także da możliwość typowania gali.

Karta walk Fame MMA 19

Zatem jak prezentuje się pełna karta walk FAME MMA 19? Powyżej poznałeś typy i analizy na najciekawiej zapowiadające się pojedynki nadchodzącej gali. Teraz warto jednak podsumować to wszystko i przedstawić to, jak wygląda karta walk Fame MMA 19. Oto ona:

 • Arkadiusz Tańcula – Amadeusz “Ferrari” Roślik – main-event Fame MMA 19
 • Księżniczka – Alberto – co-main event 2 (K1)
 • Franio – Xayoo – co-main event 1 (K1)
 • Kuba Nowaczkiewicz – Robert Karaś (boks)
 • Sebastian Fabijański – Filip “Filipek” Marcinek (K1)
 • Piotr “Tybori” Tyburski – Tomasz “Zadyma” Gromadzki
 • Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga (K1)
 • Przemysław Szyszka – Norbert Daszkiewicz
 • Sheeya – Dominika Rybak
 • Natan Marcoń – Mariusz “Hejter” Słoński (K1)

FAQ

Jaki jest kurs na zwycięstwo Ferrariego z Tańculą w walce wieczoru Fame MMA 19?

Ferrari nie jest faworytem bukmacherów i kurs na jego zwycięstwo podczas Fame MMA 19 wynosi 2.10.

Jaki jest kurs na zwycięstwo Tańculi z Ferrarim na Fame MMA 19?

Kurs na zwycięstwo Tańculi w walce wieczoru Fame MMA 19 wynosi 1.60.

Gdzie obstawiać Fame MMA 19?

Obstawianie Fame MMA 19 możliwe jest jedynie w Betclic.
 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze