Szwecja rzutami rożnymi stoi? Walka bez podatku i ryzyka w TOTALBET po 482 PLN!

Zawodnicy Malmo

Meldujemy się dzisiaj także w Szwecji i tamtejsza Allsvenskan rozgrywa w ten czwartek cztery mecze. Sezon dopiero co, się tutaj zaczął, ale wyrasta nam jeden faworyt do końcowego zwycięstwa. Malmo gra jak natchnione i w Varberg postara się o szósty już komplet punktów. Czy faworyt poradzi sobie z outsiderem? Zapraszam do lektury!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3x zakład bez ryzyka do 111 zł  – 100% zwrot na konto główne (do wypłaty BEZ obrotu!)

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

CASHBACK: 3 x 111 zł  - 100% zwrot na konto główne

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Varnamo – Brommapojkarna: typy i kursy bukmacherskie (04.05.2023)

Gospodarze to zespół, który w poprzednim sezonie bił się o utrzymanie. Varnamo z reguły jest za słabe na Allsvenskan, ale za słabe na Superettan i dlatego balansuje pomiędzy dwoma ligami w Szwecji. Są jednak nadzieje, że ta kampania będzie po prostu lepsza i ponownie uda się pozostać w elicie. Start obecnych rozgrywek wygląda obiecująco i przede wszystkim gospodarze pragną u siebie sięgać po punkty. Dzisiaj nadchodzi ku temu dobra okazja, ponieważ rywalem Varnamo będzie beniaminek Allsvenskan. Brommapojkarna to projekt, który wraca do szwedzkiej ekstraklasy po 5 latach przerwy. Przyjezdni potrzebowali długo czasu, aby znów awansować i móc rywalizować z najlepszymi drużynami w stawce. Stołeczni to pierwszy kandydat do spadku, ale początek sezonu daje nadzieję na walkę o pozostanie w elicie. Czy ten mały klub ponownie zaskoczy tamtejszych obserwatorów?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Varnamo w lidze zakończyło się porażką 1:3 z Hacken
 • Varnamo znajduje się na 10. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 1 zwycięstwo i 1 porazka
 • Ostatnie spotkanie Brommapojkarna w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Halmstad
 • Brommapojkarna znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 1 zwycięstwo i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Brommapojkarna 2:1
 • Cztery spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Varnamo, zakończyły się 2 zwycięstwami gospodarzy i 2 wygranymi gości

Co obstawiać?

Szwecja to kopalnia rzutów rożnych i postaram się ten fakt wykorzystać. W tej kampanii graliśmy już kilka razy kornery w Allsvenskan i liczę, że dzisiaj kluby nas nie zawiodą. Pobieram linię 8.5 takich stałych fragmentów gry. Varnamo proponowany próg pokrywało w 5/5 przypadkach w sezonie 2023, a Brommapojkarna 3/5. Naturalnie to gospodarze będą dominować na swoim boisku, ale przyjezdni też coś od siebie dołożą. Oczekuje wyrównanej rywalizacji. Skorzystaj z kodu promocyjnego w TOTALBET!

Powyżej 8.5 rzutów rożnych

baner grupa

Varberg – Malmo: typy i kursy bukmacherskie (04.05.2023)

Czas na Varberg i rywalizację miejscowego klubu piłkarskiego z Malmo. Nie wiem, jak to jest, ale gospodarze to bardzo mały klub w Szwecji i za każdym razem udaje mu się utrzymywać. Drużyna ta nie ma większych perspektyw, niemniej jednak ma wolę walki i determinację, która pozwala pozostać w elicie. Te rozgrywki również będą bardzo wymagające i kto wie, czy tym razem spadek nie stanie się faktem. W poprzednim sezonie Varberg walczyło o swój byt w barażach z Oster i cel został spełniony. Fani tego samego oczekują od swoich ulubieńców w roku 2023. Dzisiaj ciężko będzie o komplet punktów, ponieważ do gospodarzy zawita Malmo. Przyjezdni są podrażnieni ostatnią kampanią i nie zobaczymy byłego dominatora szwedzkich boisk w europejskich pucharach. Goście w pełni skupiają się na elicie i 5 zwycięstw z rzędu daje na ten moment pozycję wicelidera. Start nowego trenera Henrika Rydstroma jest świetny i obu tak dalej. Czy faworyt łatwo poradzi sobie z outsiderem?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Varberg w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Kalmar
 • Varberg znajduje się na 15. miejscu w lidze z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 3 remisy
 • Ostatnie spotkanie Malmo w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:2 z Hammarby
 • Malmo znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 2 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Malmo 5:2
 • Trzy spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Varberg, zakończyły się 1 zwycięstwem gospodarzy, 1 remisem i 1 wygraną gości

Co obstawiać?

Jak gra Malmo, to oczywiście proponuję rzuty rożne, ponieważ klub ten jeszcze nie zawiódł nas w tym sezonie pod kątem kornerów. Przyjezdni w 5/5 rywalizacjach w tym sezonie przekraczali próg 8.5 takich stałych fragmentów gry. U Varberg ta statystyka wynosi 3/5. Uważam, że faworyt musi wreszcie zagrać słabszy mecz i kto wie, czy nie przydarzy się to mu w ten czwartek. Mały kameralny stadion to spory atut gospodarzy. Sprawdź bonusy w TOTALBET!

Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Norrkoping – Hammarby: typy i kursy bukmacherskie (04.05.2023)

Czas na wizytę w Norrkoping i gospodarze zmierzą się z Hammarby. IFK to ekipa typowa dla środka stawki. Tym razem ma być nieco inaczej i zespół ten postara się zameldować w strefie europejskich pucharów. Początek był bardzo dobry w wykonaniu Norrkoping. Niestety porażkę z Malmo należało mieć wkalkulowaną, ale remis na wyjeździe z Gotebrogiem jest do przyjęcia. Warto wykorzystać atut własnego obiektu i postarać się dzisiaj wrócić na zielone tory. Rywalem gospodarzy będzie Hammarby. Stołeczni zawodzą i hiszpański szkoleniowiec stara się znaleźć odpowiedź na pytanie, jak poprawić dyspozycję swoich podopiecznych. Bilans 2 wygranych i 3 porażek nie jest zadowalający i potrzebne jest wreszcie przełamanie. O motywację gości nie należy się w ten czwartek martwić. Jak spisze się Hammarby w Norrkoping?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Norrkoping w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Goteborgiem
 • Norrkoping znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 1 zwycięstwo i 1 remis
 • Ostatnie spotkanie Hammarby w lidze zakończyło się porażką 2:4 z Malmo
 • Hammarby znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Norrkoping 4:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Norrkoping, zakończyły się 3 zwycięstwami gospodarzy, 1 remisem i 1 wygraną gości

Co obstawiać?

Czeka nas wyrównana batalia o komplet punktów. Jedni i drudzy potrzebują przełamania, aby zrealizować swoje cele założone na tę kampanię. Ponownie stawiam na kornery i na linię 8.5 takich stałych fragmentów gry. Norrkoping ten próg pokrywało w 4/5 przypadkach, a Hammarby 3/5. Uważam, że nie będzie to nudne widowisko i piłkarze obu zespołów będą walczyć do ostatnich minut i ważny dla siebie triumf.

Powyżej 8.5 rzutów rożnych

04.05. Szwecja TOTALBET

fot. Pressfocus

3 x 111 zł w zakładzie bez ryzyka - zwrot na konto główne!

Zaloguj się aby dodawać komentarze