Sędziowie sypcie kartkami na prawo i lewo w półfinałach EURO U19! Walka o 225 PLN

Arbiter Włochy Hiszpania

W ten czwartek odbędą się jeszcze mecze półfinałowe podczas tegorocznego EURO U19. Niestety bez Polaków, którzy tylko zremisowali z Włochami 1:1. Faworytami do końcowego triumfu są reprezentacje Portugalii oraz Hiszpanii, ale czy outsiderzy pozwolą na łatwe zwycięstwa? Ja skupiłem się na innym aspekcie podczas tych rywalizacji, zapraszam do lektury!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2242 zł NA START: od depozytu 2000 zł + darmowy zakład 222 zł + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Portugalia U19 vs Norwegia U19 (13.07.2023)

Portugalia jak burza przeszła przez fazę grupową. Przypomnijmy, że faworyci mierzyli się w pierwszej fazie turnieju z Maltą, Włochami oraz Polską. Co ciekawe najtrudniej było w starciu z gospodarzami EURO U19, ale tutaj zwycięzcy grupy A mieli już awans zapewniony i naturalnie pojawiło się rozluźnienie i kilka rotacji, które pozwoliło odpocząć kluczowym piłkarzom. M.in. Hugo Felix rozegrał jedynie 45 minut, ale i tak komplet punktów powędrował do ekipy z Półwyspu Iberyjskiego. Dzisiaj wszystkie siły na pokład, ponieważ Portugalię czeka trudna przeprawa z Norwegami. Skandynawowie to jedna z bardziej pozytywnych niespodzianek tego turnieju. Formalni goście w swojej grupie mieli takich rywali jak Hiszpania, Islandia czy Grecja. Kluczowe rywalizacje były z tymi ostatnimi nacjami, ale  podział oczek z faworytami dał przepustkę Norwegom do półfinału. Teraz odbędzie się tylko jedno spotkanie, które zadecyduje o awansie. Czy outsider stanie na wysokości zadania? Zajrzyj do innych typów dnia!

EURO U19

Kto sięgnie po mistrzostwo?
Portugalia 38%
Hiszpania 25%
Włochy 13%
Norwegia 25%
8+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Portugalia
 • Hiszpania
 • Włochy
 • Norwegia

 

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Portugalii U19 na EURO 2023 zakończyło się zwycięstwem 2:1 z reprezentacją Malty U19
 • Portugalia U19 zajęła 1. miejsce w grupie A z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów na EURO 2023 to 3 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Norwegii U19 na EURO 2023 zakończyło się remisem 0:0 z reprezentacją Hiszpanii U19
 • Norwegia U19 zajęła 2. miejsce w grupie B z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans meczów na EURO 2023 to 1 zwycięstwo i 2 remisy
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 4 zwycięstwami Portugalii U19 i 1 remisem

Co obstawiać?

Rzadko kiedy oglądam zmagania młodzieży, ale ostatnio miałem okazję zajrzeć do meczów grupowych tegorocznego EURO U19 i w oczy rzuciła mi się spora ilość kartoników. Sędziowie nie oszczędzają piłkarzy i łatwo tutaj o prowokacje, czy też pyskówki w stronę arbitra. Postaram się to wykorzystać i pobieram próg 4.5 upomnień. Yael Falcón Pérez to argentyński rozjemca, który jest na Malce w ramach współpracy UEFA z CONMEBOL. Na turnieju prowadził już 2 spotkania i w nich sięgał po 5 i 9 kartek. Norwegowie przeciwko Hiszpanii popełniali wiele fauli taktycznych i tego spodziewam się również dzisiaj. Portugalia ma szybkich graczy, którzy robią różnicę na boisku i liczę na minimum 5 kartoników. Skorzystaj z kodu promocyjnego w ETOTO!

Powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Grupa Zagranie

Hiszpania U19 vs Włochy U19 (13.07.2023)

Czas na omówienie drugiego starcia półfinałowego podczas EURO U19 i Hiszpania zmierzy się z Włochami. Wydaje się, że to właśnie formalni gospodarze przywieźli na Maltę najmocniejszą kadrę. Oczywiście można polemizować ze składem Portugalii, ale wszystko okaże się dzisiaj i ewentualnie za kilka dni w finale. Zwycięzcy grupy B bez większych problemów poradzili sobie w meczach z Grecją oraz z Islandią, nieco słabsze spotkanie przyszło z Norwegami, ale i tutaj udało się stworzyć kilka groźnych sytuacji. W ten czwartek nadchodzi moment prawdy i rywalem Hiszpanów będą Włochy. Italia do końca musiała postarać się o awans do półfinału i remis z Polską w ostatnim starciu dała przepustkę do strefy medalowej. Naturalnie apetyt rośnie w miarę jedzenia i formalni gospodarze postarają się pokonać jednego z faworytów do końcowego triumfu. Tak naprawdę dzisiaj nadchodzi test charakteru. Czy Włosi przejdą go pozytywnie?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Hiszpanii U19 na EURO 2023 zakończyło się remisem 0:0 z reprezentacją Norwegii U19
 • Hiszpania U19 zajęła 1. miejsce w grupie B z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów na EURO 2023 to 2 zwycięstwa i 1 remis
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Włoch U19 na EURO 2023 zakończyło się remisem 1:1 z reprezentacją Polski U19
 • Włochy U19 zajęły 2. miejsce w grupie A z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów na EURO 2023 to 1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Hiszpanii U19 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 3 zwycięstwami Hiszpanii U19 i 2 wygranymi Włoch U19

Co obstawiać?

Tak jak w pierwszym omawianym przeze mnie starciu, tak i tutaj pobieram próg 4.5 kartek. Spodziewam się wyrównanej rywalizacji i jedni oraz drudzy łatwo się nie podadzą w walce o awans do finału. Ważnym aspektem jest sędzia Igal Frid, który na turnieju na Malcie prowadził już 2 spotkania. Sięgnął w nich po 4 i 6 kartoników. Średnia 5 jest odpowiednia, aby wierzyć, że dzisiaj także stanie na wysokości zadania. Należy spodziewać się wielu nieczystych zagrań, prowokacji oraz pyskówek, bo z tego znani są zarówno Włosi, jak i Hiszpanie. W bezpośrednich rywalizacjach padało wiele upomnień. Mam nadzieję, że izraelski sędzia nas nie zawiedzie i od początku będzie karał młodych zawodników za swoje zachowanie.

Powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
13.07. ETOTO Euro U19

fot. Pressfocus

2000 zł bonus od depozytu + 222 zł darmowy zakład + 20 zł freebet!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze