Sakari Manninen weźmie ciężar klubu Servette na swoje barki? Hokejowa LM po 220 PLN!

Zawodnik Vegas

Dzisiaj odbędą się mecze rewanżowe półfinału Hokejowej Ligi Mistrzów! Skelleftea jest już jedną nogą w finale, ale nie wolno lekceważyć ekipy z Ostrawy. Czy outsider zaskoczy Szwedów? Ciekawie będzie w Finlandii i Lukko zmierzy się z Servette. Która z drużyn będzie górą? Zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Lukko – Servette: typy i kursy bukmacherskie (16.01.2024)

Na początku zachęcam Cię do sprawdzenia kodu promocyjnego w Fortunie, który oferuje świetne promocje na start! Gospodarze w ostatnim czasie mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Dwie wygrane po regulaminowym czasie gry z dwoma kubami z Tampere robią wrażenie i są spore nadzieje, aby sięgnąć po triumf w hokejowej Lidze Mistrzów. Coraz lepiej pomiędzy słupkami prezentuje się Christopher Gibson, ale przede wszystkim defensywa nie dopuszcza rywali do wielu groźnych strzałów. To powoduje, że i wyniki znacznie się poprawiły. Dodatkowo wreszcie zaczęli grać inny zawodnicy, jak Gabriel Fontaine, czy też Brayden Burke. Nie wolno jednak odpuszczać i kolejne wyzwania czekają na Lukko. Czy Sebastian Repo i spółka wykorzystają atut własnego obiektu?

Hokejowa Liga Mistrzów: Lukko vs Servette

Kto awansuje do finału?
Lukko 75%
Remis 0%
Servette 25%
4+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Lukko
  • Remis
  • Servette

 

Servette przeżywa mały kryzys. Widoczne jest to przede wszystkim w lidze, gdzie dwie porażki rzędu stały się faktem. Dodatkowo 0 strzelonych goli nie przystoi takiemu zespołowi jak Mistrzowi National League. Są sytuacje, ale worek z bramkami cały czas jest zawiązany. Wydaje się, że lepszej okazji na przełamanie nie będzie, jak spotkanie rewanżowe w Finlandii. Jest tutaj przecież sporo jakości i fińska kolonia będzie starać się ciągnąć swój zespół. Wiele par oczu będzie skierowanych na Sakari Manninena, który w przeszłości dawał ważne trafienia dla Servette. Czy dzisiaj tak też się stanie? Inne typy dnia na Ciebie czekają!

Co obstawiać?

Zdaję sobie sprawę z tego, że Lukko znajduje się w lepszej dyspozycji od Servette, ale to jest hokej i często decyduje dyspozycja dnia. Uważam, że goście tym razem nie zagrają na 0 z przodu i tym samym ujrzymy wyrównane starcie o awans do finału. Skupiłem się na Sakari Manninenie. Tak jak wspomniałem wyżej jest to zawodnik, który kolokwialnie mówiąc, nie pęka i nie zawodzi w kluczowych momentach. Tak było przecież w starciach z Vaxjo, czy z Monachium. Wierzę, że dzisiaj będzie podobnie. Jako ciekawostkę można napisać, że drużyny te mierzyły się w fazie grupowej tej edycji hokejowej Ligi Mistrzów i tam padł wynik 3:2 dla Lukko.

Sakari Manninen powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej
grupa hokejowa

 

Skelleftea – Vitkovice: typy i kursy bukmacherskie (16.01.2024)

Przenosimy się do Skelleftea i tutaj gospodarze podejmą Vitkovice. Faworyt w tej parze od początku był tylko jeden i potwierdziło się to w Ostrawie. Ekipa ze Szwecji nie dała większych szans rywalom, chociaż pojawiały się przestoje. Niemniej jednak jakość zwyciężyła i tym samym ważna wygrana stała się faktem. Teraz na swojej tafli należy potwierdzić dominację i tym samym awansować do wielkiego finału. W lidze Skelleftea radzi sobie w ostatnim czasie świetnie i 4 triumfy na krajowym podwórku robią wrażenie. Czy faworyci postawia kropkę nad i?

Vitkovice do jakiegoś momentu byli równym przeciwnikiem dla klubu ze Szwecji, ale potem widoczna była różnica poziomów. Szkoda, bo kopciuszek daje radę w tej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów i postara się zaskoczyć gospodarzy w dzisiejszym rewanżowym starciu. Wiele będzie zależeć od postawy defensywy i bramkarza Lukasa Klimesa, który w czeskich rozgrywkach broni na przyzwoitym poziomie, ale już w Europie jest nieco gorzej. Ciekawy jestem postawy topscorera gości Dominika Lakatosa. Czy ujrzymy niespodziankę? Zajrzyj do innych typów na hokej!

Co obstawiać?

Uważam, że możemy spodziewać się tutaj goli, dlatego stawiam na minimum 5 bramek. Vitkovice nie mają nic do stracenia i zapewne od samego początku postarają się odrobić straty. Ofensywa Skelleftea prezentuje się znakomicie w ostatnim czasie i uważam, że linia 4.5 trafień jest jak najbardziej do pokrycia. Dodatkowo może pojawić się spory okres gry z pustą bramką, a to zawsze zwiększa szanse na over.

Powyżej 4.5 goli
Hokej Fortuna 16.01.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze