Polska – Wyspy Owcze: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 15.01.2024

Polska Wyspy Owcze typy bukmacherskie

Niestety, Biało-Czerwoni po porażkach z Norwegią i Słowenią żegnają się z mistrzostwami Europy i na koniec fazy grupowej zmierzą się z Wyspami Owczymi, które po sensacyjnym remisie z Norwegią nadal mogą myśleć o awansie do fazy zasadniczej turnieju. Zapowiada się niezwykle ciekawe starcie w grupie D – sprawdź typy na Polska – Wyspy Owcze i graj bez ryzyka w Come On do 200 PLN!

Bonus ComeOn zakład bez ryzyka do 200 zł.

Polska – Wyspy Owcze (15.01.2024, 18:00)

Typujemy dziś w Come On, gdzie w ofercie powitalnej otrzymasz na start zakład bez ryzyka do 200 PLN i to ze zwrotem na konto główne, a te pieniądze możesz od ręki wypłacić na swój rachunek bankowy. Więcej o kodzie promocyjnym Come On i ofercie na start u tego bukmachera przeczytasz na naszej stronie, a już teraz przechodzimy do ostatniego meczu Polaków na mistrzostwach Europy w Niemczech.

Nie jest to częsty widok, ale jeśli spojrzymy w kursy bukmacherskie przed tym spotkaniem, to zdaniem analityków faworytem dzisiejszego meczu są nie Polacy, a Farerzy. Kraj, który ma 53 tysiące przystępuje do rywalizacji z wielokrotnym medalistą wielkich imprez jako drużyna na papierze lepsza. Dla polskich kibiców, którzy pamiętają sukcesy Biało-Czerwonych sprzed paru lat, to może być całkiem spory szok. Przed turniejem wiedzieliśmy, że Wyspy Owcze mają ciekawą drużynę, że nie wolno ich lekceważyć, ale chyba i tak mało kto spodziewał się, że będą w stanie aż tak pozytywnie zaskoczyć. Zaskakują także ich kibice, których można liczyć w Berlinie w tysiącach, a doping z trybun niewątpliwie można dodać do czynników, które sprawiły że Norwegowie do teraz palą się ze wstydu po prowadzeniu straconym w ostatnich sekundach spotkania.

Niestety, polscy szczypiorniści poszli niegdyś tradycyjną drogą piłkarzy – zagrali mecz otwarcia, mecz o wszystko, a przed nimi mecz o honor. Do naszej drużyny nie można mieć pretensji o taki przebieg turnieju, bo to młoda ekipa, która wciąż się buduje i EHF Euro 2024 nie miało być docelową imprezą, jednak można mieć trochę pretensji do stylu w jakim odpada z tych zawodów. W obu dotychczasowych meczach tak naprawdę przez jedynie 15 minut nawiązywali równorzędną walkę z rywalem, w meczu ze Słowenią w pierwszej połowie polscy bramkarze nie pomogli, bo interweniowali… 0 razy. Słownie: ZERO obron, a wszystko, co leciało w światło polskiej bramki kończyło się zmianą wyniku na tablicy.

Typy na mecze Polaków w tym turnieju do najłatwiejszych nie należą, bo gra naszej reprezentacji jest dość trudna do przewidzenia. Potencjał jest ogromny, ale do jego wykorzystania w pełni jeszcze sporo brakuje. Tym trudniejsze wyzwanie stoi przed spotkaniem z Farerami, bo oni także zaskoczyli in plus w starciach ze Słowenią, a przede wszystkim Norwegią, gdzie udało się zdobyć punkt. Jak już wspominałem we wcześniejszych zapowiedziach – Wyspy Owcze, to zdaniem trenera Marcina Lijewskiego “Dania B”, o czym mogliśmy się przekonać w ciągu ostatnich kilku dni.

Co obstawiać?

Tak, jak wierzyłem w pierwszych spotkaniach w naszych reprezentantów, tak postawa w obronie zupełnie mnie nie przekonuje. Nie powoduje to, że tracę wiarę w tę ekipę, bo widać, że być może za kilka lat zaczną nawiązywać do czasów, gdy sam Lijewski biegał po światowych parkietach i zdobywał medale z reprezentacją Polski. Na ten moment jednak nasi młodzi szczypiorniści muszą się jeszcze sporo nauczyć. Nasza obrona wygląda nieźle przy próbie powstrzymania pierwszej, drugiej próby ataków rywala, jednak cały proces “wytwarzania” bramki przez przeciwnika kończy się dość łatwo – albo błędem własnym albo też solidnie wypracowaną przewagą i łatwą pozycją rzutową.

Oba dotychczasowe spotkania kończyły się 32 bramkami straconymi po naszej stronie, a kursy na mecz i typy bukmacherskie na dziś także każą sądzić, że scenariusz będzie podobny. Można się domyślać, że Marcin Lijewski da zagrać zawodnikom, którzy nie złapali zbyt wielu minut w tym turnieju. Farerzy dzięki punktowi zdobytemu w sobotę mogą myśleć jeszcze o wyjściu z grupy, choć nie wszystko zależy od nich. Ważne będzie jednak, by wygrali z Polakami i zapewne będą robić wszystko, by tak się właśnie stało. Sądzę, że Wyspy Owcze po raz kolejny nieźle zaprezentują się w ofensywie, w czym może też pomóc nasza obrona. Ponad 29.5 gola wyceniane jest na kurs 1.81 i nie wydaje mi się to zbyt atrakcyjny kurs, jednak w SuperSpin wylosowałem 20% BetBoosta i w takiej kombinacji kurs 2.17 to już ciekawa propozycja. Ważne przy wykorzystywaniu tej promocji jest to, że limitem jest 50 PLN, co daje niemal podwojenie stawki przy grze SOLO. W SuperSpin codziennie czekają na Ciebie niespodzianki – być może upolujesz też coś dla siebie!

Wyspy Owcze powyżej 29.5 gola w meczu

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze