Ostatnie 2 kupony z eliminacji EURO 2024 trafione! Szymon kartkuj w walce o 221 PLN

Marciniak Szymon sędzia

Wczorajsze kartki pięknie się zazieleniły i hiszpańscy sędziowie nas nie zawiedli. Dzisiaj ponownie zdecyduje się na upomnienia, ponieważ jest kilka meczów, w których zapewne będzie gorąco. Omówię starcia Serbii z Czarnogórą oraz Finlandii z Kazachstanem. Które nacje będą cieszyć się z kompletu punktów? Zapraszam do lektury!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja


🔥 PROMOCJA: + 300 PLN za gola Barcelony w meczu z Atletico Madryt!
(trwa: 30.11-03.12)

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Serbia vs Czarnogóra (17.10.2023)

Serbia zawiodła swoich kibiców w rywalizacji z Węgrami. Przypomnijmy, że dzisiejsi gospodarze mierzyli się w Budapeszcie z liderem swojej grupy i tam polegli 1:2. To powoduje, że dzisiejsze starcie jest bardzo ważne w kontekście ewentualnego awansu. Wtorkowy przeciwnik ma przecież jeden mecz do nadrobienia, co powoduje, że Serbia jest lekko pod ścianą. Niestety kilku kluczowych piłkarzy powędrowało do Arabii Saudyjskiej i być może w najbliższej przyszłości potencjał tej ekipy spanie. Aleksandar Mitrovic, czy też Sergej Milinkovic-Savic regularnie występują w saudyjskich klubach, ale nie jest to poziom Premier League, czy też Serie A. Ciekawy jestem gospodarzy w następnych miesiącach. Czy uda się wykorzystać atut własnego stadionu w Belgradzie?

Eliminacje EURO 2024: Serbia vs Czarnogóra

Kto wygra mecz?
Serbia 58%
Remis 29%
Czarnogóra 13%
38+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Serbia
 • Remis
 • Czarnogóra

 

Czarnogóra rozgrywa naprawdę dobre kwalifikacje. Na ten moment jest to trzecia pozycja, ale przypomnijmy, że w porównaniu do dzisiejszego przeciwnika przyjezdni będą mieli jeszcze jedną szansę na zdobycie kompletu punktów. Dzisiaj odbędzie się spotkanie z Serbią, a już w listopadzie z Litwą i Węgrami. Zadanie nie będzie łatwe, ale właśnie w ten wtorek należy poszukać przynajmniej remisu, aby dalej liczyć się w walce o awans. Gdy zerkniemy sobie na skład gości, to nie widzimy wielkich gwiazd. Kadra została nieco odmłodzona i zespołowość to jest coś, co ma cechować tę ekipę. Czy starczy to na zmotywowanych Serbów? Zajrzyj do innych typów na EURO 2024!

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Serbii w eliminacjach do EURO 2024 zakończyło się porażką 1:2 z reprezentacją Węgier
 • Serbia znajduje się na 2. miejscu w grupie G z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów w tych eliminacjach to 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Czarnogóry w eliminacjach do EURO 2024 zakończyło się zwycięstwem 2:1 z reprezentacją Bułgarii
 • Czarnogóra znajduje się na 3. miejscu w grupie G z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów w tych eliminacjach to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Serbii 2:0
 • Trzy spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 3 zwycięstwami reprezentacji Serbii

Co obstawiać?

Obie reprezentacje mają realne szanse na awans, dlatego też spodziewam się wiele walki na boisku. Zarówno Serbia jak i Czarnogóra doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jest to ważne starcie o komplet punktów. Zdecydowałem się na kartki i pobieram próg 5.5 upomnień. Arbitrem tej rywalizacji będzie Szymon Marciniak, który mnie nie zawiódł w hicie Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Rakowem Częstochowa. Tam też celowałem w kartki, dodatkowo stawiam na upomnienia dla Josue i Janisa Papanikolaou. Nasz eksportowy sędzia specjalnie został wyznaczony do takiego gorącego spotkania, aby uspokajać sytuacje, ale będzie zmuszony, aby często sięgać do kieszonki. Liczę na zawodników i na Polaka. Skorzystaj z kodu promocyjnego w Superbet!

Powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)
Baner grupa

 

Finlandia vs Kazachstan (17.10.2023)

Przenosimy się do Helsinek i tam miejscowa Finlandia podejmie Kazachstan. Dla gospodarzy i dla gości jest to kluczowa rywalizacja, ponieważ Słowenia oraz Dania mają 4 punkty przewagi nad tymi nacjami i tylko zwycięstwo może dać nadzieję na awans do turnieju głównego. Remis nic nikomu nie daje, dlatego też nie będzie tutaj kalkulacji. Suomi niestety nie podołało zadaniu i zespół ten poległ w Ljubljanie. Szkoda, ponieważ były okazje, aby nawiązać kontakt, zabrakło jednak skuteczności, aby tej sztuki dokonać. W Finlandii widzimy kilku znajomych z naszej Ekstraklasy, jak Robert Ivanov, Arttu Hoskonen, Niilo Maenpaa czy też Benjamin Kallman. Któryś z nich zostanie bohaterem tego wtorku?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Kazachstan, który jeszcze niedawno był rewelacją tych eliminacji. Niestety dwie porażki z Danią oraz z Finlandią spowodowały, że szanse przyjezdnych na awans są coraz mniejsze i aby je podtrzymać, potrzebny jest triumf w Helsinkach. Należy jednak pochwalić gości za walkę na Parken i jak dobrze wiemy jest to trudny teren. Udało się strzelić gola, ale to rywal zdobył 3 bramki. Kazachstan w swoich szeregach ma wielu piłkarzy, którzy na co dzień występują na krajowym podwórku. Czy liderzy poprowadzą swoją reprezentację do zwycięstwa? Inne typy dnia na Ciebie czekają!

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Finlandii w eliminacjach do EURO 2024 zakończyło się porażką 0:3 z reprezentacją Słowenii
 • Finlandia znajduje się na 3. miejscu w grupie H z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów w tych eliminacjach to 4 zwycięstwa i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Kazachstanu w eliminacjach do EURO 2024 zakończyło się porażką 1:3 z reprezentacją Danii
 • Kazachstan znajduje się na 4. miejscu w grupie H z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów w tych eliminacjach to 4 zwycięstwa i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Finlandii 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 5 zwycięstwami reprezentacji Finlandii

Co obstawiać?

Tutaj również odbędzie się praktycznie mecz o wszystko i spodziewam się walki, fauli i prowokacji. To powoduje, że zdecydowałem się na niski próg kartek i pobieram linię 3.5. Zdaję sobie sprawę z tego, że zarówno Finlandia, jak i Kazachstan nie są często karane, ale nie zmienia to faktu, że dzisiaj jest to bardzo ważne spotkanie. Sędzia Irfan Peljto sięgał do kieszonki w starciach reprezentacyjnych ostatnio 6, 8, 2, 1, 4, 4, 5 razy. Wierzę, że arbiter oraz zawodnicy staną na wysokości zadania i ujrzymy gorące widowisko w Helsinkach!

Powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)
Euro 17.10. Superbet

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze