Norwegowie i Serbowie potwierdzą klasę? Gramy o 208 PLN

Serbia, Norwegia, 3. kolejka MŚ, 2023

W przypadku dzisiejszego kuponu bliżej się przyjrzę dwóm meczom, których start zaplanowano na godzinę 20:30. W pierwszym z wyróżnionych będziemy świadkami rywalizacji pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami grupy F. Na razie dzięki bilansowi bramkowemu wyżej znajduje się kadra Norwegii. Czy po tej konfrontacji Holendrzy tak już zostanie bez zmian? Nim postaram się odpowiedzieć na to pytanie, to dodam, że podejmę się opisu również drugiego starcia, w którym czeka nas rywalizacja między drugim a trzecim zespołem grupy E. Jakim wynikiem zakończy się ta konfrontacja? Na razie dodam, że kupon stawiam w BETFAN.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Holandia – Norwegia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (17.01.2023 r.)

Drużyna Oranje w ostatnim meczu podejmowali Macedończyków Północnych. Rozpoczęli spotkanie od zasady „gol za gol”. Dopiero od stanu 3:3 Holendrzy odskoczyli i wyszli na prowadzenie 7:3. Kiedy już wyszli na kilkubramkowe prowadzenie, udowodnili, że w znakomity sposób potrafią kontrolować sytuację na parkiecie. Mimo, że z drugiej strony przez praktycznie cały mecz dobrze prezentowali się tacy gracze jak Dejan Manaskov oraz Żarko Peshevski. A byli w stanie tego dokonywać dzięki temu, jakie dosłownie cuda w bramce wyprawiał Bart Ravensbergen. Przede wszystkim dzięki niemu, ale również za sprawą świetnej gry w defensywnie, Holendrzy już do przerwy prowadzili aż 18 do 11. Druga połowa rozpoczęła się zaskakująco, bowiem od pościgu Macedończyków.

Kiedy już wydawało się, że będą w stanie choć w odrobinie zniwelować straty, przyszły na zmianę błędy w komunikacji, źle rozegrane akcje i kary dwuminutowe, które skrzętnie wykorzystała ekipa Oranje. Dzięki temu odskoczyli aż na 26:18! Od momentu kiedy taki rezultat wyświetlił się na tablicy świetlnej, Holendrzy kontrolowali spotkanie. Ostatecznie najlepszym graczem meczu okazał się Kay Smits, a Oranje triumfowali finalnie aż dziesięcioma bramkami różnicy. Dlatego też należy podkreślić, jak znakomicie pokazali się w ataku, rzucając aż 34 bramki jak i docenić świetne obrony golkiperów i popisy defensywy, ponieważ Macedończycy zdobyli łącznie raptem 24 gole. A jak dla porównania zaprezentowali się Norwegowie?

Oni podejmowali Argentyńczyków. Szybko uzyskali niewielką przewagę, którą później z biegiem czasu kontrolowali. Łącznie po 30 minutach spotkaniach mieliśmy wynik na poziomie 16:12. Po przerwie zapowiadało się na to, że kadra Albicelestes ruszy do odrabiania strat i, że jeśli przegra, to choć w minimalnym rozmiarze. Okazało się inaczej, a najlepiej dysponowanymi w norweskim ataku okazali się Sander Sagosen oraz Sebastian Barthold. Z kolei atakujący Argentyny, jakby się przycięli i ostatecznie nie byli w stanie wrzucić gola przez ładnych kilka minut. Dość powiedzieć, że od rozpoczęcia drugiej połowy do czterdziestej piątej minuty spotkania rzucili raptem dwa trafienia.

Dzięki temu Norwegowie raz dwa odskoczyli i łącznie zwyciężyli rezultatem aż 31:21. Należy również przyznać, że selekcjoner Norwegów w drugiej połowie wprowadzał różne warianty, mające na celu przećwiczenie pewnych wariantów przed kolejnymi spotkaniami, co świadczy o tym, jaką pewnością siebie emanowali Skandynawowie. Zanim przedstawię swój typ na to spotkanie, to dodam jeszcze, że dzisiejsze typy stawiam w BETFAN z racji świetnych BONUSÓW na start. A jak można je uzyskać? W banalnie prosty sposób, albowiem wystarczy założyć konto u tego bukmachera z wykorzystaniem kodu promocyjnego BETFAN.

Statystyki przed meczem Holendrów z Norwegami w 3. kolejce fazy grupowej mistrzostw świata:

 • Zarówno jedni jak i drudzy wygrali dotychczasowe mecze na tegorocznym mundialu szczypiornistów.
 • Liderami grupy F są Norwegowie, którzy zdobyli 71 goli. Dla porównania dodam, ze Holendrzy zdobyli łącznie 63 bramki.
 • Skandynawowie stracili 48 goli, a Holendrzy 43 trafienia.
 • Patrząc na wyniki z tegorocznych MŚ, Holendrzy w dwóch meczach byli w stanie rzucić więcej niż 31 bramek na mecz. Z kolei Norwegowie zanotowali łącznie ponad 35 trafień.
 • Natomiast jeżeli chodzi o średnią straconych bramek na mecz, to u Holendrów mamy wynik na poziomie nieco ponad 21, a u Norwegów mamy średnią na poziomie 24 goli.
 • Patrząc na statystyki z pierwszych połów po dwóch meczach widać, że Holendrzy rzucają w nich średnio 16 goli, a Norwegowie zdobywają 17 trafień.
 • Zerkając do historii, to od 2010 r. te drużyny konfrontowały się ze sobą 6-krotnie i za każdym razem lepszymi byli Skandynawowie, którzy najwyżej wygrali 36 do 21.
 • Z kolei we wszystkich tych grach Holendrzy trafili 155-krotnie do bramki Norwegów, a Skandynawowie do holenderskiej aż 215 razy.
 • Patrząc na ich serię ostatnich 6 starć widzimy, że Norwegowie mają same zwycięstwa. Dla porównania dodam, że u Holendrów mamy bilans na poziomie: W – W – P – P – P – W.

Mój typ na mecz Holendrów z Norwegami w 3. kolejce fazy grupowej mistrzostw świata

Patrząc na dyspozycję strzelecką obu zespołów, sądzę, że czekają nas wielkie emocje. Tym bardziej, że mówimy o rywalizacji między najlepszymi w grupie F. Teoretycznie powinni ją wygrać Norwegowie, lecz Holendrzy na pewno nie złożą broni przed rozpoczęciem spotkania. Nie wtedy, kiedy są rozpędzeni i mogą się pokazać w meczu z teoretycznie dużo silniejszym przeciwnikiem. Analizując skalę siły jaką dysponują oba zespoły, nie dziwię się, że kurs na zwycięstwo Norwegii wynosi raptem 1.24.

Reprezentacje zdobędą razem więcej niż 59 goli: TAK
Kurs: 1.55
Graj!

Jednak, czy tę Holandię możemy skreślić tak z marszu? Jestem zdania, że myli się ten, kto by chciał tego dokonać i dlatego też obstawiam, że czekają nas wielkie emocje i pokaz pięknej gry z obu stron. To finalnie przełoży się na to, że obie reprezentacje na przestrzeni całego spotkania zdobędą więcej niż 59 goli. Kurs na to zdarzenie jest ustabilizowany na poziomie 1.55, co stanowi w sam raz okazję do tego, by spokojnym typem podbić kupon.

Katar – Serbia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (17.01.2023 r.)

Formalni gospodarze tego spotkania są właśnie po spotkaniu, które decydowało o tym, czy znajdą się w dalszej fazie turnieju. Zarówno oni jak i Algieria pierwsze spotkania przegrali, a w trzecich kolejkach są dużymi underdogami. Przykładowo Katar zmierzy się z rozpędzonymi Serbami, którzy będą starali się odrobić przegraną z pierwszej kolejki. Na tę chwilę wiemy, że obie z wymienionych drużyn mają po dwa punkty i dzięki korzystniejszemu bilansowi bramkowemu, to drużyna z Europy jest wyżej. Tylko, że patrząc na skalę umiejętności zawodników w obu reprezentacjach, to Katarczycy już przed meczem mogą się cieszyć. Wszystko z racji tego, że mają wywalczony awans do kolejnej rundy. Z kolei Serbowie chcą dziś udowodnić, że w drugiej kolejce przydarzył się zwykły wypadek przy pracy. W końcu z Niemcami przegrali zaledwie jednym trafieniem.

Finalnie wiąże się to z tym, że nie zrzucą ich z pierwszego miejsca. Jednak dziś powinni „obronić” pozycję wicelidera. A to z racji tego, że nasi zachodni sąsiedzi w ostatniej rundzie gier przed początkiem drugiej fazy turnieju podejmą Algierię. Mowa o najsłabszym zespole z grupy E, który nie ma już szans na awans. Kadra z Afryki ma zerowy dorobek punktowy i dziś powinni być tzw. łatwym celem dla Niemców. Jednak wracając do opisywania starcia między Serbami, a Katarczykami należy zauważyć, że gra formalnych gospodarzy tego starcia jest znacząco mniej płynna od tej, którą prezentuje zespół z Europy. Do tego to Serbowie mają znacząco lepiej dysponowanych bramkarzy jak i blok defensywy, że już o samej linii ataku tym razem nie wspomnę. Dlatego też jestem zdania, że czeka ich łatwe zadanie. A w zasadzie to porównywalne do tego, które jest „stawiane” przed Tobą. Chcesz sprawdzić jak szło nam typowanie meczów rozgrywanych na polsko – szwedzkim mundialu? Wystarczy, że odwiedzisz zakładkę o nazwie – TYPY: Piłka ręczna. Proste, nieprawdaż?

Statystyki przed meczem Katarczyków z Serbami w 3. kolejce fazy grupowej mistrzostw świata:

 • Przed tym spotkaniem kadra Kataru znajduje się na trzecim, a Serbii na drugim miejscu w grupie E.
 • Obie kadry wygrały i przegrały po jednym meczu w dotychczasowych rywalizacjach na MŚ.
 • Zarówno jedna jak i druga kadra pokonała Algierię jak i przegrali z Niemcami.
 • W przypadku Katarczyków mieliśmy następujące wyniki – 31:27 i 29:24; a w przypadku Serbów – 36:27, 34:33.
 • O kolejności przed trzecią kolejką decyduje to, że Serbowie rzucili łącznie o 13 bramek więcej.
 • Co ciekawe, reprezentacja z Europy również straciła więcej goli. Serbowie w dwóch meczach stracili 61 goli, a Katarczycy „ledwo” 55 trafień.
 • W dotychczasowej historii ich gier ze sobą od 2005 r. rywalizowali tylko raz i lepszymi okazali się Serbowie.
 • W dniu 5 stycznia 2023 r. Serbowie ograli Katarczyków wynikiem 34 do 26.
 • Kiedy patrzymy na ich bilanse 6 ostatnich gier, widzimy, że u Katarczyków mamy go na poziomie: W – P – R – W – R – W. Natomiast u Serbów mamy: P – W – W – P – W – W.

Mój typ na mecz Katarczyków z Serbami w 3. kolejce fazy grupowej mistrzostw świata

Patrząc na skalę wielkości obu reprezentacji jak i tego, która ile zdążyła zarówno rzucić jak i stracić na mundialu, to typuję, że łącznie w tym meczu zdobędą więcej niż 55 goli. Poza tym już wtedy, kiedy ostatnim razem się mierzyli ze sobą, to zdobyli w sumie 60 trafień. Należy przypomnieć, że był to mecz towarzyski przed mistrzostwami świata, a teraz poziom gry powinien być jeszcze wyższy z racji rangi zawodów.

Reprezentacje zdobędą razem więcej niż 55 goli: TAK
Kurs: 1.52
Graj!

Poza tym Katarczycy będą próbowali się postawić znacznie silniejszemu rywalowi z racji tego, że jeszcze mają matematyczne szanse na sprawienie niespodzianki. Jest o nią szalenie ciężko, by nie powiedzieć, że jest praktycznie niewykonalna, aczkolwiek dopóki piłka w grze… Kurs na to zdarzenie w BETFAN jest ustabilizowany na poziomie 1.52, co pozwala nam stworzyć kupon o wartości kursu całkowitego na poziomie 2.36.

Propozycja kuponu:

Kupon BETFAN, Holandia vs Norwegia oraz Katar vs Serbia, MŚ

fot. Łukasz Sobala/PressFocus

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty!

Zaloguj się aby dodawać komentarze