Nafciarze zaskoczą i ograją GOG na ich terenie? Gramy o 264 PLN

Marcel Jastrzębski, Wisła Płock, Liga Mistrzów, GOG - Wisła, STS, double, piłka ręczna

Po ostatniej kolejce Ligi Mistrzów szczypiornistów zostało wyróżnionych dwóch polskich zawodników. Kamil Syprzak został wybrany najlepszym obrotowym, a Marcel Jastrzębski doczekał się nagrody za jedną z licznych interwencji ze starcia z wicemistrzami Francji. Najpierw we wtorek Marcel skutecznie zablokował rywalom drogę do bramki aż 16 razy, a później Kamil zdobył 6 bramek w 7 próbach. Dziś do gry wróci zespół pierwszego z nich. Tym razem Jastrzębski wraz z pozostałymi szczypiornistami „Nafciarzy” postarają się pokonać duński GOG. Zwycięstwo sprawiłoby, że wyrównaliby wynik punktowy z nimi i dzięki temu wrócili do gry nawet o 5. miejsce na zakończenie fazy grupowej!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

GOG Handbold – ORLEN Wisła Płock: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (28.02.2024 r.)

Ostatnim razem trafiliśmy double z typami na Ligę Mistrzów szczypiornistów, więc dziś ponawiamy próbę – tym razem korzystając z kodu promocyjnego STS. Ponownie jeden z typów będzie dotyczyć meczu, w którym wystąpi polski zespół. Tyle tylko, że tym razem przyjrzę się temu, na ile stać „Nafciarzy” w konfrontacji z ligowymi sąsiadami. Mimo, że nasi grają na wyjeździe, to nie można odbierać im szans na wygraną, gdyż widocznym jest, że złapali rytm.

Do tego zarówno tyle samo tracą, co mają przewagi do najbliższych rywali. Nad jednymi i drugimi mają po 2 oczka zapasu. Dlatego też o tak wiele toczyć się będzie dla nich dzisiejsza rywalizacja. Tym bardziej, że „Nafciarze” na dziś plasują się na ostatniej pozycji premiowanej awansem do kolejnej rundy. Zwłaszcza, że trzeba jeszcze zaznaczyć, że dziś zmierzą się w ramach rywalizacji w przedostatniej kolejce tegorocznej fazy grupowej. Jedni i drudzy wiedzą o jak wiele toczyć się będzie ten pojedynek. Tylko, że więcej do stracenia ma Wisła, gdyż to gospodarze tego meczu znajdują się na dziś o oczko wyżej.

W Champions League w ostatnim czasie lepiej idzie Wiśle. To oni zwyciężali o 2 razy częściej w tych rozgrywkach w ostatnich ich starciach. Nasz team ulegał wyłącznie liderom grupy B, czyli pierw FC Barcelonie, a później S.C. Magdeburgowi. Do tego na tzw. polskim podwórku idzie im równie dobrze. Nadal pewnie przewodzą w Orlen Superlidze, w której mają same zwycięstwa po 22. kolejkach! Dzięki pokonaniu kieleckiej Industrii mają nad wiceliderami 3 punkty zapasu. Z kolei nad trzecim Górnikiem różnica punktowa wynosi już blisko 20, a precyzując: 18 oczek. Do tego, czy to w polskiej lidze, czy Lidze Mistrzów – prezentują porównywalnie wysoki poziom. W ataku są dynamiczni, a spokój w tyłach zapewnia Marcel Jastrzębski.

A jak przedstawić należy zespół GOG-u? Gdyby patrzeć na ich dyspozycję od początku sezonu, to również prezentują równie wysoki poziom. Jednak już, kiedy spogląda się w kierunku ostatnich występów np. w Champions League, to nie jest to już tak oczywiste. Dziś ich atutem jest to, że „Nafciarze” jeszcze nigdy ich nie pokonali w hali GOG-u. To, co jeszcze jest na plus wobec nich, to to, że w swych szeregach mają młodych i utalentowanych graczy, z których część miała okazję sprawdzić się już w reprezentacji Danii. Patrząc na sposoby konstruowania akcji, to jednak trzeba oddać, że przeważnie rozgrywają szybciej niż nasz zespół.

Statystyki:

 • „Nafciarze” mają 14 zwycięstw w 15 ostatnich występach!
 • ORLEN Wisła Płock zwyciężała 6 razy w 7 ostatnich wyjazdowych starciach!
 • Duński zespół jest na fali 6 przegranych w 7 ostatnich spotkaniach w Lidze Mistrzów.
 • Z kolei Wisła ulegała 6 razy w 7 ostatnich wyjazdowych grach w Champions League.
 • Wyżej w tabeli, bo na 5. miejscu w grupie B znajduje się GOG, a Wisła plasuje się o lokatę niżej.
 • Marcel Jastrzębski w ostatniej serii zaliczył skuteczność na poziomie 51% udanych interwencji!
 • W Lidze Mistrzów GOG zaliczył 4 porażki w 5 ostatnich grach, w tym 3 z rzędu. Z kolei „Nafciarze” oprócz ostatniej wygranej mają jeszcze 2 inne triumfy.
 • Jastrzębski zanotował w starciu z wicemistrzami Francji (Montpellier) 16 udanych interwencji!
 • Dotychczas w LM GOG rzucił 363 bramki, a stracił 383 goli. Bilans bramkowy Wisły wynosi 315-326.

Co obstawiać?

Odnośnie do pierwszego z typów dnia trzeba zaznaczyć, że w roli faworytów stawiani są gospodarze. Kurs na wygraną GOG-u wynosi 1.55, a wartość zwycięstwa Wisły wyceniono na 3.20. Taka dysproporcja pojawia się z racji faktu, że Duńczycy regularnie ogrywali „Nafciarzy”, kiedy grali we własnej hali. I choć Wisła pokonała wicemistrzów Francji w ostatniej kolejce, tak jednak pytaniem otwartym pozostaje, czy wystarczy im jeszcze i sił, i umiejętności na tyle, by ograć jeszcze GOG.

Bramka w czasie 00:00 - 00:59: TAK
Kurs: 1.65
Graj!

Tylko, że właśnie – nasz zespół musi uważać głównie na Mensiga i Madsena, którzy są jednymi z najlepszych graczy, którzy rzucają całą masę bramek. Dodatkowo wygrali Puchar Danii jak i solidnie zaprezentowali się przeciwko FC Barcelonie i Veszprem. Reasumując, co obstawiam od siebie względem tego starcia? To, że któryś z zespołów zdobędzie bramkę w pierwszych 59 sekundach spotkania. Takiego oznaczenia podejmuję się z racji tego, że obydwa kluby lubią grać szybkimi, kombinacyjnymi atakami. Dodatkowo wiedzą, że im szybciej rzucą gola, tym lepiej, by z miejsca wejść dobrze w spotkanie.

Pick Szeged – THW Kiel: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (28.02.2024 r.)

Odnośnie do drugiego typu piłki ręcznej trzeba zaznaczyć, że faworytami są przyjezdni. Kurs na sam triumf THW Kiel wiarygodnie odzwierciedla, na ile szczypiorniści Picku są w stanie im się przeciwstawić. Tym bardziej we własnej hali, w której niejednokrotnie dokonywali wielkich rzeczy. Zwłaszcza, że wiedzą jak ograć niemiecki zespół. Co prawda w ostatniej kolejce THW Kiel zwyciężył wynikiem 35:32, ale już w poprzednim starciu to Pick zatriumfował rezultatem 36:33.

Z kolei patrząc na 5 ich ostatnich spotkań, trzeba zaznaczyć, że obydwa kluby triumfowały po dwa razy. Z kolei w październiku 2021 r. te teamy zremisowały rzucając po 32 bramki. To co jeszcze jest istotne to to, że w ich ostatnich 5 grach, tylko po razie te zespoły rzuciły mniej niż 30 bramek w danym spotkaniu. A to z kolei doskonale obrazuje, że i THW Kiel, i Pick Szeged stawiają bardziej na rozgrywanie kolejnych ataków i podejmowania się rzucania bramek niż skrzętnego pilnowania linii defensywy.

Statystyki:

 • Pick Szeged wygrał wszystkie z 5 ostatnich domowych spotkań w Lidze Mistrzów.
 • Pick w 12 rundach 6-krotnie wygrywał i raz remisował, dzięki czemu tracą tylko 3 oczka do drugiego Aalborga.
 • Z kolei THW Kiel niezmiennie pozostaje liderem grupy A mając na koncie 8 wygranych.
 • W 5 ostatnich kolejkach Pick zaliczył 2 porażki, a THW Kiel było niepokonane, choć też 3-krotnie triumfowali.
 • Pick zdobył w tym sezonie Ligi Mistrzów 341 goli, a stracili 349 bramek. Z kolei bilans trafień THW Kiel wynosi 349-330.

Co obstawiać?

Kurs na zwycięstwo THW Kiel wynosi 1.72. Z kolei wygrana Picku Szeged zyskała wycenę 2.65. Skąd się bierze taka różnica, zdążyłem już wspomnieć powyżej. Natomiast to, co jeszcze jest istotne odnośnie do tego spotkania, to to, że obydwa kluby mają o co grać. Kiedy niemiecki zespół będzie walczyć o utrzymanie fotela lidera, to Pick postara się zbliżyć do trzeciego PSG, które na dziś ma 2 punkty zapasu nad węgierskim zespołem.

2. drużyna - liczba goli - więcej niż 30: TAK
Kurs: 1.82
Graj!

Więcej do stracenia mają szczypiorniści Picku, bowiem tuż za nimi, tj. z punktem straty plasuje się team RK Zagrzebia. Reasumując, co obstawiam ze swej strony? To, że przyjezdni zdobędą co najmniej 30 bramek. Powinni być w stanie tego dokonać z racji i jakości składu, i formy poszczególnych graczy jak i stylu w jakim rozgrywają swe spotkania. Dodatkowo trafią na podobnego sobie rywala, który też woli atakować niż się bronić.

Propozycja kuponu:

STS, double, kupon, Liga Mistrzów szczypiornistów, GOG - Wisła Płock, Pick Szeged - THW Kiel, 13. kolejka Ligi Mistrzów

fot. Łukasz Sobala/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze