Marc-André Fleury odkupi swoje winy w starciu nr 4? Gramy NHL play-off z TOTALbet o 217 PLN!

FOTO nhl 20.06

Propozycje rozłożone na dwie noce przyniosły nam zielony kupon po dwóch nietrafionych predykcjach solo. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Montrealu padły cztery trafienia i dzięki temu przedział bramkowy został pokryty. Poprzedniej nocy w Nowym Jorku ponownie pierwsza tercja nie przyniosła nam wielu emocji i zakończyła się bezbramkowym remisem, a my mogliśmy odhaczyć kupon jako wygrany. W dzisiejszej analizie skupimy się na pojedynku w Montrealu, do którego Las Vegas Golden Knights podchodzi z nożem na gardle, ponieważ w przypadku przegranej poniedziałkowej nocy Canadiens będą o krok od finału. W dzisiejszej analizie skorzystamy z TOTALbet, w którym znajdziecie zakłady na spotkania NHL. Serdecznie zapraszam i życzę przyjemnej lektury!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3x zakład bez ryzyka do 111 zł  – 100% zwrot na konto główne (do wypłaty BEZ obrotu!)

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

CASHBACK: 3 x 111 zł  - 100% zwrot na konto główne

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Montreal Canadiens – Las Vegas Golden Knights: typy i kursy bukmacherskie 20.06.2021

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Montreal Canadiens – Las Vegas Golden Knights (21.06.2021 r. 2:00)

Przed nami starcie nr 4 w tej parze, w której aktualnie w serii 2:1 prowadzą hokeiści Montreal Canadiens. Jednak w całkowicie innej sytuacji mogli być gracze z Las Vegas, ale na ostatnie dwie minuty przed końcem meczu fatalny w skutkach błąd popełnił znakomicie broniący przez cały sezon Fleury i strzałem do pustej bramki Anderson dał Habs trafienie wyrównujące, doprowadzając do dogrywki. W dodatkowym czasie gry ponowie Anderson dał się we znaki bramkarzowi Golden Knights i zakończył starcie nr 3 po 12 minutach dogrywki. Trzeba przyznać, że w poprzednim meczu ekipą przeważającą byli Golden Knights, którzy od początku chcieli wejść mocno w mecz, oddając 17 strzałów, pozwalając Canadiens na trzy celne uderzenia. Druga tercja była również pod dyktando gości, ale trzeba pamiętać, że znakomicie w play-off dysponowany jest bramkarz Canadiens Carey Price. Znakomicie w półfinale dysponowany jest napastnik Pietrangelo, który w dwóch ostatnich rywalizacjach zdobył trzy trafienia.

Montreal Canadiens mają problem w spotkaniach półfinałowych z karami dwuminutowymi, których łapią najwięcej wśród pozostałych w grze ekip. Na ich szczęście Las Vegas Golden Knights mają problem z wykorzystywaniem gier w power play i na 10 osłabień rywala Golden Knights nie wykorzystali ani jednego i to może być sporym utrudnieniem drużyny w walce o finał. Przyjezdni jednak cały czas świetnie wyglądają na buliku, na którym wygrywają ponad połowę wznowień. Dobra gra właśnie na buliku może być przydatna we wznowieniach ofensywnych oraz defensywnych, ale gra w power play wymaga znacznej poprawy, bo na takie słabości nie ma miejsca w play-off. Montrealczycy chcą mocno wchodzić w swoje mecze, ale w ostatnim spotkaniu ten atut został im zabrany, ponieważ to hokeiści z Las Vegas zaczęli z wysokiego C i dzięki temu mogli przejąć inicjatywę i wybić rywala z ich ulubionego rytmu gry. Poniedziałkowej nocy na pewno Fleury będzie chciał odkupić swoje winy z poprzedniego starcia i jestem pewny, że stanie na wysokości zadania i pomoże swojej ekipie zagrać bezbłędnie w defensywie. Ofensywnych graczy Las Vegas Golden Knights ponowie spróbuje zatrzymać Price, który broni ze skutecznością 93%.

grupa 39

Opinie na temat TOTALbet, kliknij tutaj!

Co obstawić?

Poprzedniej nocy New York Islanders wytrzymali presje i doprowadzili do wyrównania w serii z Bay Lightning. Teraz przed takim samym zadaniem staną hokeiści Las Vegas Golden Knights, którzy raczej nie chcą ponownie w swojej krótkiej historii zakończyć zmagań na półfinale i tym razem udział w finale będzie dla nich celem priorytetowym. Jak pisałem wcześniej, zmotywowany podwójnie do tego starcia powinien podejść Fleury, który będzie chciał odkupić swoje winy. W dodatku dobrym pomysłem wydaję się być przejęcie inicjatywy i niepozwolenie Montreal Canadiens rozwinąć skrzydeł na początku meczu, co spowoduję wytrącenie im z rąk swojego największego atutu. Poniedziałkowej nocy liczę na Golden Knights, którzy w starciach z Colorado Avalanche pokazali, że potrafią wyjść z trudnej sytuacji. Skoro zdołali wyeliminować Avs, którzy byli rozpędzeni, to uważam, że z Canadiens również powinni sobie poradzić. Dlatego proponuje w tym meczu wygraną Las Vegas Golden Knights w regulaminowym czasie gry. Skorzystaj z kodu promocyjnego od TOTALbet!

Zdarzenie: Montreal Canadiens – Las Vegas Golden Knights

Typ. Las Vegas Golden Knights wygra

Kurs. 1,98

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/goto/totalbet-regulamin/

20.06 totalbet

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Foto. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze