Malmo wróci wreszcie na zwycięską ścieżkę? Walka w Szwecji po 238 PLN!

Zawodnicy Malmo

W ten poniedziałek zajrzę jeszcze do Szwecji, gdzie przed nami 2 rywalizacje. Omówię spotkania w Malmo oraz w Uppsala w poszukiwaniu szczęścia. Które kluby będą cieszyły się ze zwycięstwa? Zapraszam do lektury!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2242 zł NA START: od depozytu 2000 zł + darmowy zakład 222 zł + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Malmo – Varnamo: typy i kursy bukmacherskie (31.07.2023)

Gospodarze przeżywają słabszy okres w tym sezonie. Przypomnijmy, że Malmo jeszcze niedawno było liderem szwedzkiej ekstraklasie, ale w ostatnim czasie nie potrafią się przełamać. Faworyt notuje serię 3 meczów bez zwycięstwa i potrzebne jest wreszcie przełamanie, aby doskoczyć do czołówki. Jeżeli zerkniemy sobie na sytuację w tabeli, to nie jest ona najgorsza dla gospodarzy. Na ten moment tracą aż 4 punkty do lidera, niemniej jednak dzisiaj nadchodzi szansa, aby solidnie zapunktować. Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ rywalem Malmo będzie zawsze niewygodne Varnamo. Przyjezdni w tej kampanii mają za cel utrzymanie się w elicie i jak na razie wygląda to obiecująco. Goście znajdują się nad kreską i przewaga nad strefą spadkową wynosi 5 oczek. Szczególnie imponują spotkania wyjazdowe, bo to właśnie w delegacjach outsider sprawia niespodzianki. Przekonało się o tym m.in. Hammarby. Czy Varnamo ponownie zaskoczy? Zajrzyj do innych typów dnia!

Allsvenskan: Malmo vs Varnamo

Kto wygra mecz?
Malmo 80%
Remis 0%
Varnamo 20%
5+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Malmo
 • Remis
 • Varnamo

 

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Malmo w lidze zakończyło się remisem 0:0 z AIK
 • Malmo znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 35 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 6 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Varnamo w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Hacken
 • Varnamo znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 19 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 3 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Malmo 3:1
 • Dwa spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Malmo, zakończyły się 1 zwycięstwem gospodarzy i 1 remisem

Co obstawiać?

Jak gra Malmo, to naturalnie atakujemy rzuty rożne. Jest to zespół, który nie zawodzi pod tym względem. Stawiam na linię 9.5 kornerów. Statystyki jasno pokazują, że stałych fragmentów gry powinno być sporo. Gospodarze u siebie pokryli próg w 7/8 przypadkach a goście w delegacjach 6/8. Pierwsze starcie pomiędzy tymi klubami w tej kampanii zakończyło się 11 stałymi fragmentami gry. Liczę na powtórkę! Skorzystaj z kodu promocyjnego w ETOTO!

Powyżej 9.5 rzutów rożnych
Grupa Zagranie

Sirius – AIK: typy i kursy bukmacherskie (31.07.2023)

Przenosimy się do miasta studenckiego w Szwecji i w Uppsala dojdzie do starcia Sirius z AIK. Gospodarze to ekipa, która będzie walczyć o pozostanie w Allsvenskan. Jest to projekt, który dysponuje jednym z najmniejszych budżetów w stawce i nic w tym dziwnego. Klub ten pochodzi z małej miejscowości i samym sukcesem jest utrzymywanie się każdego roku w elicie. Sirius ma swoje problemy, szczególnie w meczach domowych i od dwóch spotkań nie jest w stanie sięgnąć po komplet punktów. Dzisiaj również łatwo nie będzie, ponieważ do Uppsala zawita AIK. Przyjezdni znajdują się w sporym kryzysie i mało kto spodziewał się, że na tym etapie sezonu stołeczni będą bić się o pozostanie w szwedzkiej ekstraklasie. Jest to przecież szanowany projekt z wielką rzeszą kibiców. Znany z Legii Warszawa Henning Berg objął stery tego zespołu, ale poprawy w grze nie widać. Czy uda się wreszcie odskoczyć od dołu stawki?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Sirius w lidze zakończyło się porażką 2:3 Mjallby
 • Sirius znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 17 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek
 • Ostatnie spotkanie AIK w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Malmo
 • AIK znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 14 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 0:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Sirius, zakończyły się 2 remisami i 3 wygranymi gości

Co obstawiać?

Zarówno gospodarze, jak i goście nie są zadowoleni ze swojej sytuacji w tabeli. To powoduje, że liczę na walkę i wiele kartek. Pobieram linię 3.5 upomnień. Sirius otrzymał ostatnio nawet czerwień w meczu z Mjallby. Widoczna jest presja w tym zespole. AIK na wyjazdach regularnie ogląda minimum 2 kartoniki. Wierzę, że sędzia Mohammed Al-Hakim, za którym średnio przepadam stanie na wysokości zadania i będzie karał piłkarzy zarówno gospodarzy, jak i gości. Kto wie, może przytrafi się jakaś czerwień.

Powyżej 3.5kartek (czerwona=2)
31.07 Etoto Szwecjia

fot. Pressfocus

2000 zł bonus od depozytu + 222 zł darmowy zakład + 20 zł freebet!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze