Lwy z Zurychu pokonają wreszcie kompleks Byków z Zug? Singiel 2.22 na National League!

Hokej na lodzie Zurych

Zazwyczaj w poniedziałki nie ma zbyt wielu emocji związanych z hokejem na lodzie, ale nie dzisiaj. Wieczorem odbędzie się hit w National League pomiędzy Zurychem a Zugiem. Są to aktualni Mistrzowie i wicemistrzowie szwajcarskiej ekstraklasy. Oba zespoły rozczarowują do tej pory w lidze. Który z klubów sięgnie po zwycięstwo? Przygotowałem singla z wysokim kursem, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zurych – Zug: typy i kursy bukmacherskie (23.01.2023)

Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, dlaczego Lwy prezentują się w ostatnim czasie beznadziejnie. Przypomnijmy, że ekipa z Zurychu notuje serię 6 porażek z rzędu i to spowodowało spadek w tabeli National League. Gospodarze pragną wreszcie zdetronizować Zug z tronu szwajcarskiej ekstraklasy. Ostatni mistrzostwo pojawiło się na ich koncie w kampanii 2017/2018. Blisko było w poprzednim sezonie pokonać Byki, wszak w serii finałowej Lwy prowadziły już 3:0, ale przeciwnicy odrobili straty, wygrywając 4 spotkania z rzędu. Można rzec, że ekipa z Zurychu ma kompleks Byków z Zugu i czas wreszcie przełamać się z tym rywalem. Jeżeli zerkniemy sobie na roster gospodarzy, to został on znacznie wzmocniony w porównaniu z poprzednią kampanią. Juho Lammikko oraz Alexandre Texier przywędrowali z NHL, a Lucas Wallmark z Simonem Hrubecem z KHL. Czy Lwy stać wreszcie na wygraną?

Hokej grupa

Po drugiej stronie barykady znajdują się Mistrzowie National League, którzy jeszcze niedawno rywalizowali na dwóch frontach. Byki brały udział w Hokejowej Lidze Mistrzów i niestety nie udało się awansować do historycznego finału. Szkoda, ponieważ szczególnie w rewanżu Tappara była do pokonania. Wreszcie można skupić się na krajowym podwórku, ponieważ jest co nadrabiać. Przyjezdni znajdują się na dalekiej 9. pozycji ze stratą aż 23 punktów do lidera Servette. Goście mają jednak 2 spotkania zaległe i jest jeszcze okazja na poprawienie swojej pozycji. Możemy śmiało powiedzieć, że roster Byków jest najlepszy w całej stawce i dokonane transfery w lecie się spłacają. Brian O’Neill, Peter Cehlarik czy Tobias Geisser pokazują się z bardzo dobrej strony i wniosły świeżość do składu Zug. Fani oczekują jednak lepszego miejsca na koniec sezonu zasadniczego. Co pokażą nam dzisiaj Mistrzowie?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Zurychu w lidze zakończyło się porażką 2:3 z Lugano
 • Zurych znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 63 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 10 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie Zug w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Fribourg
 • Zug znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 57 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 10 zwycięstw i 10 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Zug 3:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Zurychu, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy i 4 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Fortunie! Tak jak wspomniałem wyżej, Lwy mają kompleks Byków. Wszystko zaczęło się w poprzednim sezonie, gdzie Zurych musiał wygrać jeszcze 1 spotkanie, aby sięgnąć po wymarzone mistrzostwo. Zug pokazał jednak charakter i po raz drugi z rzędu sięgnął po złoto. Czeka nas interesująca batalia podczas poniedziałkowego wieczoru.

National League: Zurych vs Zug

Kto wygra mecz?
Zurych 90%
Remis 0%
Zug 10%
10+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Zurych
 • Remis
 • Zug

 

Ja zaproponuję zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie. Lwy notują serię 6 porażek z rzędu i lepszej okazji, niż na przełamanie i na odbudowanie swoich morali nie będzie. Jasne, Zurych w ostatnim czasie nie potrafi grać z Mistrzem National League. Oba kluby mierzyły się 10 dni temu w Zug i tam górą były Byki. Samo starcie było mocno wyrównane i tak naprawdę zdecydowała skuteczność w PP. Jeżeli porównamy oba rostery, to są one podobne pod względem jakości. W mojej opinii zdecyduje dyspozycja dnia. Dodatkowo należy wspomnieć, że Zug może być zmęczone dwumeczem z Tapparą w ramach półfinału Hokejowej Ligi Mistrzów. Wierzę, że własna tafla pomoże w zwycięstwie Lwów. Sprawdź bonusy w Fortunie!

Zurych zwycięstwo w czasie regulaminowym
23.01. Fortuna hokej

fot. Pressfocus

3x100 zł zakład bez ryzyka (zwrot na konto główne) + darmowe 20 zł za rejestrację

Zaloguj się aby dodawać komentarze