Lizak – Sequento: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na walkę Lizak - Sequento

Lizak – Sequento: typy na walkę. W jednym z pierwszych pojedynków na Clout MMA 4 zobaczymy nieco mniej doświadczonych fighterów. Mianowicie chodzi o Piotra Lizakowskiego, który ma za sobą m. in. zwycięski bój z Najmanem, a także Przemysława Skulskiego, dla którego będzie to dopiero druga walka w karierze freakowej. A czego można spodziewać się po ich starciu? Analizę i typy na Lizak – Sequento znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 4? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Lizak – Sequento, typy i przewidywania

Na starcie warto zaznaczyć, że karta walk Clout MMA 4 wygląda naprawdę solidnie. Do klatki wyjdzie bowiem wielu świetnych freakfighterów, którzy z pewnością dadzą świetne widowisko. Teraz warto jednak przyjrzeć się bliżej drugiemu pojedynku tej gali, czyli potyczce Lizaka z Sequento. Faworytem bukmacherów jest Lizakowski, ale czy potwierdzi to w bezpośrednim starciu?

Tak naprawdę zbyt wiele o obu zawodnikach nie wiadomo. Lizak ma na swoim koncie dopiero dwa występy we freak fightach i w obu to on kończył jako zwycięzca. Najpierw, podczas premierowej gali Clout pokonał Dominika Skowyrę już w 2 minucie walki, a następnie stoczył pełnowymiarowy bój z Marcinem Najmanem, który również padł łupem Lizakowskiego. Sequento natomiast walczył do tej pory tylko raz i jego występ raczej nie zapadł nikomu w pamięci. Podczas swojego jedynego pojedynku musiał bowiem uznać wyższość trenera personalnego, Andrzeja Gazdy. Walka co prawda toczyła się na pełnym dystansie, ale warto zaznaczyć, że nie porwała ona tłumów. Jak będzie tym razem?

Biorąc pod uwagę podane informacje, a także fakt, że Lizakowski naprawdę nieźle pokazał się w obu swoich dotychczasowych pojedynkach, myślę że powinien rozprawić się z Sequento przed czasem i to w pierwszych dwóch rundach. Z pewnością Skulski szybko złapie zadyszkę, a gdy tak się stanie, to Lizak powinien być bezlitosny. Dlatego też zdecyduję się na under 2.5 rund. Natomiast gdybyś szukał innych typów na Clout MMA 4, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej!

Mniej niż 2.5 rundy
Kurs: 1.50
Zagraj!

Lizak – Sequento, kursy bukmacherskie

Kursy wystawione przez bukmachera na walkę Lizaka z Sequento nie powinny zaskoczyć nikogo. Murowanym faworytem jest Lizak, który nie dość że walczył z silniejszymi przeciwnikami, to jeszcze pokazał się z dużo lepszej strony, wygrywając obydwa stoczone jak dotąd pojedynki. Najpewniej dlatego to właśnie on jest murowanym faworytem i jak najbardziej jest to zgodne z umiejętnościami obu panów.

Kursy na zwycięzcę walki Lizak - Sequento
Fortuna
1.23
Lizak
3.35
Sequento
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Jedną z większych niewiadomych tej walki jest liczba rund, które zawalczą Lizak z Sequento. Mianowicie wydaje się, że w 1. rundzie trudno będzie o zakończenie pojedynku, jednak nie należy również spodziewać się walki w pełnym wymiarze czasowym, na co z pewnością nie pozwoli kondycja obu fighterów. Myślę jednak, że bezpieczniej jest uderzyć w under 2.5 rund.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
1.50
Poniżej 2.5 rund
2.25
Piwyżej 2.5 rund
Zagraj!

Lizak – Sequento, kto wygra walkę?

Podsumowując już nieco informacje na temat obu zawodników i typy na tę walkę, warto zaznaczyć, że Lizak wygląda przede wszystkim dużo bardziej profesjonalniej i w taki sposób podchodzi do freaków. Po Sequento widać było, że jego jedyny jak dotąd występ był bardziej zabawą oraz czymś nowym. Dlatego też myślę że teraz będzie podobnie i dlatego obstawię wygraną Lizaka. A gdybyś dodatkowo chciał skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA 4, to jest on dostępny na naszej stronie.

Lizak wygra walkę
Kurs: 1.23
Zagraj!

Lizak – Sequento, gdzie oglądać

Tak naprawdę od dłuższego już czasu próżno szukać transmisji ze sportów walki w otwartych kanałach telewizyjnych. W końcu żadna z gal MMA – a tym bardziej freaki – nie jest pokazywana na żywo w TV i tego samego można spodziewać się po gali Clout MMA 4. Dlatego też nie powinno dziwić, że pojedynek Lizak – Sequento również będzie dostępny wyłącznie w internecie. Natomiast jeśli chciałbyś poznać szczegółowe informacje na temat tego gdzie oglądać Clout MMA 4, to zachęcam do zapoznania się z naszym tekstem na ten temat.

Lizak – Sequento, transmisja w TV i stream online

Czy jest natomiast szansa, aby zobaczyć walkę Lizak – Sequento zupełnie za darmo? Tak naprawdę próżno szukać jakichkolwiek walk freakowych bez opłat, więc i w tym wypadku taka możliwość nie istnieje. To samo tyczy się programów sportowych w TV – raczej nie doczekamy się, aby któraś z federacji podpisała kontrakt z Clout czy inną organizacją tego typu. Jedyną więc opcją, aby obejrzeć całą galę jest wykupienie jednego z dwóch pakietów PPV oferowanych przez Clout MMA. Tylko po opłaceniu pay-per-view będziesz mógł śledzić sobotnie widowisko na żywo! 

Typy na Lizak – Sequento

Zanim jednak przejdę do kolejnego typu, warto przybliżyć jeszcze bukmachera, u którego obstawisz Clout MMA 4. Mianowicie prawa do organizacji zakładów na tę imprezę posiada w naszym kraju jedynie Fortuna i jeżeli nie posiadasz tam konta, to warto rozważyć jego posiadanie. A podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki któremu otrzymasz na start nawet 335 PLN dodatku. A co jeszcze wydaje się możliwe w nadchodzącym starciu Lizaka z Sequento?

Tak jak wspomniałe, Sequento w swojej jedynej jak dotąd walce pokazał się z bardzo kiepskiej strony i trudno spodziewać się po nim dobrej obrony czy tym bardziej wyprowadzania skutecznych serii ciosów. Dlatego też, biorąc pod uwagę powyższe informację, ale też możliwości obu freak fighterów, obstawię wygraną Lizaka przed czasem.

Lizak wygra przed czasem
Kurs: 1.45
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze