Litwa czy Łotwa, kto górą w Pucharze Bałtyku? Łączymy z A-League po 229 PLN!

Łotwa piłka nożna

Udało się wczoraj zanotować zielony kupon w piłce nożnej i liczę dzisiaj na powtórkę. W ten piątek ponownie mamy tylko jeden mecz na rozkładzie australijskiej ekstraklasy, dlatego połączę sobie go w AKO ze spotkaniem w ramach Pucharem Bałtyku, który rozgrywany jest w Rydze. Jest to towarzyski turniej pomiędzy trzema nacjami Litwy, Łotwy i Estonii. Wydaje się, że znalazłem ciekawą propozycję na ten pojedynek. Ciekawi? To zapraszam do lektury i do sprawdzenia bonusów w Totolotku!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 250PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Macarthur FC vs Wellington Phoenix (04.06. godz. 11:05)

Gospodarze mogą być zadowoleni ze swojego debiutanckiego sezonu. Zagwarantowali sobie udział w fazie play-off i teraz kwestia jest taka, czy mecz ćwierćfinałowy zostanie rozegrany na ich obiekcie. Jest to kusząca propozycja, ponieważ własne podwórko oraz kibice zawsze jest dodatkowym atutem, nie mniej jednak Macarthur FC na swoim obiekcie spisuje się przeciętnie, a o wiele lepiej wygląda to w delegacjach. Warto chyba się postarać i wybrać sobie rywala, ponieważ zarówno Brisbane Roar, jak i Central Coast Mariners mają jeszcze przed sobą jeden pojedynek w ramach sezonu regularnego A-League. Beniaminek australijskiej ekstraklasy prezentuje się w kratkę i dobre występy przeplata tymi gorszymi. Należy ustabilizować formę, ponieważ najważniejsze starcie przed nimi. Czy uda się dobrze zakończyć tę fazę rozgrywek?

Szkoda Wellington Phoenix, ponieważ wczorajsza ewentualna porażka Adelaide United z Western Sydney Wanderers spowodowałaby, że piątkowy mecz byłby dla nich o stawkę. Tak się jednak nie dzieje i nic nie poprawi ich pozycji w lidze. Była to bardzo dobra kampania w wykonaniu przyjezdnych, którzy z roku na rok notują progres i fakt rozgrywania spotkań domowych na różnych obiektach, nie w Nowej Zelandii z pewnością miała różny wpływ na ich postawę. Nie mniej jednak warto docenić postawę Nix i kto wie, może w przyszłych rozgrywkach zostaną czarnym koniem? O tym przekonamy się za kilka miesięcy. Dzisiaj przed nimi ostatni mecz tej kampanii i z pewnością zrobią wiele, aby w dobrych humorach pojechać na wakacje. Czy Wellington Phoenix zakończy ten udany okres wygraną?

Statistics:

 • Ostatnie spotkanie Macarthur FC w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Western United
 • Macarthur FC znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 39 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 4 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Wellington Phoenix w lidze zakończyło się remisem 2:2 z Perth Glory
 • Wellington Phoenix znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 35 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 4 zwycięstwa, 5 remisów i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Macarthur FC 1:0
 • Dwa spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy i 1 remisem

Co obstawiać?

Myślę, że możemy spodziewać się klimatu sparingu. O ile gospodarze mają jeszcze o co walczyć, tak goście nie i w takich rywalizacjach pada wiele bramek. Pójdę, tak jak wczoraj w stronę BTTS, ponieważ Macarthur FC ma problemy w defensywie, a Wellington Phoenix bardzo dobrze czuje się w ofensywie. Jestem zdania, że są szanse na gole z obu stron i tym typem rozpoczynam swoje AKO.

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Totolotku!

grupa

Łotwa vs Litwa (04.06. godz. 18:00)

Przenosimy się do Rygi, gdzie odbędzie się spotkanie w ramach Pucharu Bałtyku. Jest to towarzyski turniej pomiędzy trzema nacjami Łotwy, Litwy i Estonii, a w przeszłości występowała tu jeszcze Finlandia. Wybiera się nieoficjalnego mistrza tamtych rejonów i trzeba przyznać, że jest to ciekawa inicjatywa, która poszerza współpracę tych związków piłkarskich. Pierwszy mecz za nami i górą była Estonia, która pokonała Litwę 1:0. Dzisiaj zmierzą się w Łotwie z tamtejszymi reprezentantami i jak widzimy po kursach, nie ma wyraźnego faworyta. Są to rynki bacznie obserwowane przez skautów ekstraklasy, bo jak dobrze wiemy, piłkarze z tamtych krajów chętnie są zatrudniani w polskiej elicie. Wiele zawodników biorących udział w Pucharze Bałtyku przewinęło się naszych klubach i kto wie, może narodzi się kolejna gwiazda? Warto czasem zerknąć w tamtą stronę.

Statistics:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Łotwy zakończyło się remisem 3:3 z reprezentacją Turcji
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Litwy zakończyło się przegraną 0:1 z reprezentacją Estonii
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi reprezentacjami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 3 wygranymi Łotwy, 1 remisem i 1 zwycięstwem Litwy

Co obstawiać?

Pomimo tego, że Puchar Bałtyku jest turniejem towarzyskim, to ma swoich sponsorów i nie można zawodnikom odmówić zaangażowania. Litwa, Łotwa, czy Estonia to małe nacje i wielu piłkarzy marzy, aby reprezentować tamte kraje. Dodatkowo są obserwowani przez skautów np. klubów polskiej ekstraklasy i warto się postarać. Pójdę tutaj w stronę rzutów rożnych. Obie ekipy notują progres w grze ofensywnej i gdy takie kraje mierzą się przeciwko sobie, to widzimy wiele stałych fragmentów gry. Ja korzystam z zakładów w Totolotku i pobieram linię 8.5. Liczę na emocjonujący mecz w Rydze.

SPECJALNA PROMOCJA DLA CZYTELNIKÓW ZAGRANIE.COM – Totolotek zakład bez ryzyka do 250 PLN

 1. Użytkownik musi postawić swój pierwszy zakład w terminie nie dłuższym niż 5 dni od dokonania pierwszego depozytu.
 2. Użytkownik może zostać objęty ofertą „Zakład bez ryzyka” tylko jeden raz, oferta dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu po dokonaniu pierwszego depozytu.
 3. Pierwszy kupon musi zostać zagrany (po dokonaniu weryfikacji, wpisaniu kodu “724PLN” i pierwszej wpłacie) za stawkę w kwocie odpowiadającej równowartości pierwszej wpłaty o wartości wynoszącej dokładnie 50 PLN lub 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 4. W przypadku pierwszej wpłaty powyżej 250 PLN użytkownik może otrzymać zwrot w postaci maksymalnego kodu bonusowego na kwotę 250 PLN pod warunkiem, że kwota stawki pierwszego zakładu będzie równa kwocie pierwszego depozytu.
 5. Promocja obejmuje kupon pojedynczy lub AKO.
 6. W przypadku wygranej na konto gracza trafia wygrana.
 7. W przypadku przegranego zakładu, graczowi przysługuje zwrot stawki za ten zakład (do max. kwoty 250 PLN) w postaci kodu bonusowego w kwocie wynoszącej odpowiednio 50 PLN, 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 8. Zwrot stawki w Promocji przyznawany jest wyłącznie w przypadku rozliczonego i przegranego zakładu spełniającego warunki promocji.
 9. Aby otrzymać zwrot w postaci bonusu użytkownik zobowiązany jest wysłać mail na adres pomoc@totolotek.pl w treści podając swój adres email użyty przy rejestracji konta, a w tytule maila „Zakład bez ryzyka – Zagranie”.
 10. Jeżeli zakład spełnia warunki promocji “Zakład bez ryzyka” otrzymasz kod bonusowy max. w ciągu 48 godz.
 11. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2.00 w terminie 30 dni od jego aktywacji.
 12. Do promocji nie kwalifikują się: zakłady systemowe, zakłady wypłacone poprzez Cashout, zakłady unieważnione i anulowane, zakłady które w wyniku rozliczenia posiadają choć jedno zdarzenie z kursem 1,00.
 13. Zakład objęty promocją musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej do 11.07.2021 do godz. 23:59.

Puchar Bałtyku i Australia Totolotek 04.06.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Vid Ponikvar

Zaloguj się aby dodawać komentarze