KSW 93 kod promocyjny, bonusy VIP, oferty i zakłady bez ryzyka

Waldemar Kasta podczas media treningu KSW

Już w najbliższą sobotę w Paryżu odbędzie się szalenie ciekawie zapowiadająca się gala KSW 93! Na karcie walk znajdziemy wielu uznanych i świetnych zawodników, a w ofertach bukmacherów liczne bonusy i oferty promocyjne, z wykorzystaniem których galę można obstawić! Jakie są najlepsze kody promocyjne na KSW 93 i które bonusy wyglądają najlepiej? Zapraszam do lektury.

Fortuna baner z ofertą na start

Kod promocyjny na XTB KSW 93

Gala KSW 93 odbędzie się już w najbliższą sobotę, a zatem 6. kwietnia 2024 roku! Całe wydarzenie zapowiada się kapitalnie, bo na karcie walk zobaczymy w sumie 9 pojedynków, a starciem wieczoru będzie rywalizacja Salahdine’a Parnasse z Valeriu Mirceą! To jednak nie jedyna atrakcja przygotowana dla kibiców, bo ciekawie zapowiada się również ko-main event. Już teraz możecie z resztą sprawdzić nasze typy na Ziółkowski – Varela.

Przechodząc do kodu promocyjnego na KSW 93, bukmacherzy podczas zakładania kont pytają właśnie o kod polecający, a użycie go gwarantuje ciekawsze i większe pakiety powitalne! Jako wieloletnia firma współpracująca z największymi polskimi operatorami posiadamy własny kod promocyjny ZAGRANIE. W zależności od bukmachera, u którego chcecie obstawić typy na KSW 93, zapewni Wam on inne korzyści i bonusy. Wyróżnić w tym miejscu można chociażby ciekawe freebety, zakłady bez ryzyka, czy inne promocje VIP, z których bez problemu skorzystacie tuż po rejestracji konta z naszym kodem promocyjnym!

XTB KSW 93, bonusy VIP

Jak już wspomniałem, bukmacherzy przygotowali dla nowych typerów, którzy podczas procesu zakładania konta wykorzystają nasz kod promocyjny ZAGRANIE! Ilość bonusów VIP dostępnych na obstawienie KSW 93 jest do prawdy ogromna, jednak najpopularniejsi operatorzy w Polsce się nie zmieniają. W tym gronie znajdują się chociażby Superbet, Fortuna, czy Betfan. Nasz kod promocyjny jest niezmienny i u każdego z nich jest to ZAGRANIE. Polecam w wolnej chwili zerknąć, gdzie oglądać KSW 93, a tymczasem przedstawię te najciekawsze bonusy VIP dostępne na sobotnią galę KSW 93! 

3 zakłady bez ryzyka po 100 PLN od Fortuny

Bukmacher Fortuna to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych i renomowanych bukmacherów w Polsce! Wielokrotnie oferował on największą liczbę zakładów przy okazji gal KSW i także tym razem może pochwalić się naprawdę ciekawą ofertą! Wykorzystując u niego nasz kod promocyjny ZAGRANIE zyskać możecie aż 300 PLN bonusu w formie zakładów bez ryzyka! Mamy tu do czynienia z trzema ubezpieczonymi zakładami, a kwota każdego z nich wynosi obecnie 100 PLN. W jaki sposób zyskać takie bonusy VIP od Fortuny?

 1. Rozpocznij rejestrację w Fortunie z następującego linku ->zagranie.com/goto/fortuna
 2. Podczas rejestracji koniecznie wykorzystaj kod promocyjny ZAGRANIE.
 3. Po dokończeniu rejestracji Fortuna przypisze do Twojego konta 3 zakłady bez ryzyka (każdy o wartości 100 PLN).
 4. Aby wykorzystać 3 zakłady bez ryzyka, w ciągu 48h postaw 3 kupony za maksymalnie 100 PLN każdy.
 5. W przypadku niepowodzenia, Fortuna zwróci Ci przegrane środki za każdy nietrafiony kupon!
 6. Dodatkowo za rejestrację otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN!

Fortuna baner z ofertą na start

Darmowe 35 PLN od bukmachera Superbet

Jeżeli od zakładów bez ryzyka wolicie darmowe zakłady, to w tym miejscu poleciłbym ofertę bukmachera Superbet. W pakiecie powitalnym tego operatora znajdziemy całe mnóstwo korzyści i bonusów, jednak jedną z najciekawszych pozycji jest właśnie freebet w wysokości aż 35 PLN! Jest to jeden z najwyższych bonusów tego rodzaju na całym polskim rynku, a instrukcję jego otrzymania odnajdziecie poniżej:

 1. Zarejestruj się na stronie bukmachera Superbet.
 2. Przy rejestracji koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
 3. Wpłać 40 zł i dokonaj obrotu po kursie 1.50.
 4. Po ukończeniu rejestracji, na Twoim koncie bonusowym pojawią się 35 PLN.
 5. Za otrzymany freebet obstawisz typy na KSW 93 i inne wydarzenia!

Superbet kod promocyjny.

200% wpłaty od bukmachera Betfan

Na koniec jeszcze inna oferta – tym razem od bukmachera Betfan. Ten operator nowym graczom proponuje potrojenie pierwszej wpłaty aż do 300 PLN! W praktyce proces ten wygląda tak, że zakładając konto z naszym kodem promocyjnym i dokonując depozytu w wysokości 150 PLN, kolejne 3 stówki otrzymujecie w formie bonusu i możecie za niego obstawić sobotnie walki na KSW 93! Na marginesie, zachęcam do zerknięcia na nasze typy na Parnasse – Mircea, a wspomniana oferta powitalna Betfan poniżej:

 1. Zarejestruj się z linku https://zagranie.com/goto/betfan
 2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
 3. Wpłać minimum 50 PLN depozytu
 4. Otrzymasz 200% bonusu od tej wpłaty
 5. Maksymalny możliwy bonus wynosi 300 PLN
 6. Dzięki temu wpłacasz 150 PLN, a możesz grać aż za 450 PLN!
 7. Powodzenia w typowaniu!

Betfan kod promocyjny.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze