KSW 93 gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Oktagon przed galą KSW

Gdzie oglądać KSW 93? Już w najbliższą sobotę, a zatem 6. kwietnia 2024 roku odbędzie się 93. edycja gali KSW! Na to wydarzenie z pewnością czeka wielu fanów sportów walki w Polsce, a w poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, jak i gdzie obejrzeć KSW 93 na żywo. Przeczytacie o wszystkich legalnych i dostępnych opcjach, tak więc zapraszam serdecznie do lektury.

Fortuna baner z ofertą na start

Wykorzystaj nasz kod promocyjny KSW i zgarnij liczne bonusy bukmacherskie na obstawienie gali!

Gdzie oglądać KSW 93?

W roku 2024 organizacja KSW ma zamiar dobić do 12 gal i wiele wskazuje na to, że taki plan faktycznie się ziści! Gala KSW 93 to kolejne wydarzenie po ostatnich, bardzo udanych galach. Tym razem na karcie walk zobaczymy w sumie 9 pojedynków, a starciem wieczoru będzie rywalizacja Salahdine’a Parnasse z Valeriu Mirceą! Gdzie zatem obejrzeć KSW 93 na żywo i legalnie? Już od dłuższego czasu gale tej organizacji pokazywane są w Viaplay i podobnie będzie w najbliższą sobotę! Poniżej instrukcja, jak uzyskać dostęp do najbliższej gali na żywo:

  1. Zarejestruj się w Viaplay.
  2. Dokonaj zakupu pakietu transmisji za 55 PLN.
  3. Zaloguj się na konto i przejdź do sekcji TV.
  4. Znajdź transmisję z gali KSW 93 i oglądaj wszystkie walki!

Data, miejsce i godzina KSW 93

Zdążyłem już wspomnieć, że najbliższa gala KSW 93 została zaplanowana na najbliższą sobotę, a zatem na 6. kwietnia 2024 roku. Start imprezy wyznaczony został na godzinę 19:00 polskiego czasu. Tym razem Panowie Lewandowski i Kawulski zdecydowali się zorganizować galę poza granicami naszego kraju, a odbędzie się ona w Paryżu na Adidas Arena! Taki stan rzeczy związany jest z walką wieczoru, w której wystąpi właśnie Francuz. Na marginesie, na naszej stronie znajdziecie już analizę i typy na Parnasse – Mircea. Polecam sprawdzić!

KSW 93 PPV

Do pewnego etapu rozwoju organizacji, ta stawiała na dostęp w formie PPV. Wówczas należało dokonać jednorazowej opłaty za dostęp do gali i wówczas mogliśmy emocjonować się wszystkimi pojedynkami w TV lub w Internecie. Od dłuższego czasu KSW współpracuje jednak z Viaplay, a zatem z opcji PPV obecnie już nie skorzystamy. Jedyną legalną platformą, na której zobaczymy sobotnie pojedynki jest właśnie wspomniany serwis streamingowy Viaplay, gdzie należy wykupić miesięczny pakiet w cenie 55 PLN!

KSW 93 w Viaplay

Jak już pisałem wyżej, KSW 93 będzie dostępne do obejrzenia na żywo w serwisie Viaplay. Chcąc uzyskać dostęp do sobotniej gali, musimy dokonać zakupu miesięcznej subskrypcji na wspomnianej platformie w cenie 55 PLN. Za taką kwotę otrzymamy jednak 31-dniowy dostęp do wszystkich usług Viaplay, a zatem między innymi meczów Premier League, czy Bundesligi, wyścigów F1, czy innych wydarzeń związanych ze sportami walki. Jeżeli przed rozpoczęciem sobotniej gali zechcecie obstawić na nią swój kupon, to polecam sprawdzić nasze typy na KSW 93!

baner grupa zagranie

Gdzie kupić KSW 93?

Wyżej przedstawiłem instrukcję, która pozwoli Wam kupić dostęp do gali KSW 93. Obecnie sytuacja z prawami transmisyjnymi wygląda w ten sposób, że KSW współpracuje z serwisem streamingowym Viaplay i to właśnie na tej platformie należy kupić dostęp do najbliższej gali. Nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie warunki umowy się zmieniły, bo w Viaplay już od dłuższego czasu można oglądać gale KSW, a platforma stale się rozwija i poszerza swoją ofertę.

Ile kosztuje PPV na KSW 93?

Wspomniałem już, że w przypadku gali KSW 93 nie mamy do czynienia z typowym PPV. W tym systemie kibic wykupuje jednorazowy dostęp do pojedynczego wydarzenia. Z kolei w Viaplay za kwotę 55 PLN zyskujemy miesięczny dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych, a zatem również do KSW 93! Wcześniej PPV za jedną galę kosztowało około 40 PLN, a zatem w praktyce za 15 PLN więcej możemy cieszyć się sportowymi wydarzeniami w Viaplay przez kolejne 31 dni!

KSW 93 transmisja na żywo

Oczywiście jest to podstawowa i banalna informacja, jednak warto podkreślić, że absolutnie wszystkie pojedynki gali KSW 93 zostaną w Viaplay pokazane na żywo. Na dodatek będziemy mieli możliwość ponownego obejrzenia wszystkich walk, jeżeli np. spóźnimy się na jakiś pojedynek. Takiej opcji nie znajdziemy chociażby w transmisjach w TV, a Viaplay za 55 PLN ma dla użytkowników wiele innych ciekawych możliwości. W tym miejscu zachęcę również do zerknięcia na typy na Ziółkowski – Varela, bo również ten pojedynek zapowiada się wybornie i wzbudza wiele emocji!

KSW 93 w TV i online

Podsumowując zatem cały artykuł, okazuje się, że KSW 93 podobnie jak poprzednie edycje będzie dostępna do obejrzenia w Internecie! Niezmiennie współpracę z organizacją prowadzi platforma streamingowa Viaplay i to właśnie za jej sprawą będziemy mogli emocjonować się wszystkimi walkami na żywo! W cenie 55 PLN zyskamy miesięczny dostęp do wszystkich streamów online oferowanych przez wydawcę, a w tej ofercie znajduje się również gala KSW 93. Pozostało mi życzyć jak najciekawszych starć i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze