KSW 92: typy, kursy i zakłady | Gdzie obstawiać?

Michał Materla podczas konferencji

KSW 92: typy na galę. Po historycznej gali KSW Epic przyszła pora na kolejną odsłonę eventu największej organizacji MMA w Polsce. Już w najbliższą sobotę dojdzie do KSW 92, która to gala oczywiście zapowiada się nieco mniej interesująco niż poprzednie wydarzenie, jednak i tak wzbudza sporo emocji! W poniższym tekście przeczytacie o tym, gdzie obstawiać najbliższe pojedynki, oraz jakie typy na KSW 92 warto zagrać. Zapraszam zatem do lektury.

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i obstaw galę KSW bez ryzyka z wykorzystaniem aż 3 ubezpieczonych zakładów:

 1. Rozpocznij rejestrację w Fortunie z następującego linku ->zagranie.com/goto/fortuna
 2. Podczas rejestracji koniecznie wykorzystaj kod promocyjny ZAGRANIE.
 3. Po dokończeniu rejestracji Fortuna przypisze do Twojego konta 3 zakłady bez ryzyka (każdy o wartości 100 PLN).
 4. Aby wykorzystać 3 zakłady bez ryzyka, w ciągu 48h postaw 3 kupony za maksymalnie 100 PLN każdy.
 5. W przypadku niepowodzenia, Fortuna zwróci Ci przegrane środki za każdy nietrafiony kupon!
 6. Dodatkowo za rejestrację otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN!

KSW 92, typy bukmacherskie

Najbliższa gala KSW 92 nie wzbudza oczywiście tak wielkiego zainteresowania jak chociażby niedawna edycja, na której w walce wieczoru Tomasz Adamek zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Mimo wszystko na karcie walk znajdziemy jednak kilka ciekawych nazwisk i na pewno warto na swoim sobotnim kuponie obstawić jakieś typy na KSW 92! Co zatem proponujemy zagrać przy okazji najbliższej gali?

Na pierwszy ogień idzie pierwsza walka na karcie. Mowa tu o zestawieniu Davida Hoska z Damianem Mieczkowskim. Reprezentant Czech na zawodostwie stoczył już wiele pojedynków i ma spory bagaż doświadczenia. W mojej opinii nie jest on jednak wybitnym fighterem, a i w rekordzie próżno szukać wielkich postaci. Hosek w organizacji KSW stoczył dotychczas 1 pojedynek i przegrał z Andreasem Bergiem Gustaffsonem już w 1. rundzie. Nasz bohater preferuje walki w stójce, jednak z nieco lepszymi zawodnikami zwykle nie ma większych szans. Jego garda jest moim zdaniem dość dziurawa i przyjmuje on sporo ciosów. Z kolei Damian Mieczkowski dopiero rozpoczyna swoją przygodę z KSW i swoje najlepsze lata ma najpewniej przed sobą. Dotychczas w największej organizacji MMA w kraju wystąpił tylko raz, jednak w debiucie zdołał pokonać Borysa Dzikowskiego przez decyzję. Reprezentujący Berserker’s Team zawodnik nieźle wygląda w stójce i dobrze pracuje na nogach, co pokazał chociażby podczas gali Armia Fight Night, gdzie wygrał z Kamilem Mękalem. W mojej opinii Polak będzie miał tu przewagę w stójce i spodziewam się, że zdoła on pokonać Hoska przed czasem przez KO lub TKO! Takie typy na KSW 92 wydają się ciekawe na kupon SOLO!

D. Mieczkowski wygra przez KO, TKO lub dyskwalifikację
Kurs: 2.75
Zagraj!

Nieco bardziej bezpieczne typy na KSW 92 odnoszą się do walki Macieja Jewtuszki z Mariusem Zaromskisem. W tym przypadku stawiam na wygraną legendy KSW, bo tak spokojnie można nazwać zawodnika z Polski. Oczywiście popularny Irokez ma już na karku 43 wiosny i znajduje się po drugiej stronie rzeki, jednak w mojej opinii najbliższą walkę powinien spokojnie zwyciężyć. Jewtuszko 3 ostatnie starcia kończył na tarczy, lecz warto zwrócić uwagę na klasę rywali, z jakimi się mierzył. Maciej wraca do KSW po ponad 2 latach i na 92. edycji gali zmierzy się z zawodnikiem (w mojej ocenie) dość przeciętnym. Marius Zaromskis ostatni pojedynek również stoczył w 2021 roku i podobnie jak Jewtuszko, ma w metryce 43 lata. Litwin w KSW walczył dwukrotnie i o ile w pierwszym pojedynku z Andrzejem Grzebykiem wygrał przez kontuzję rywala, o tyle w drugim pojedynku przegrał przez KO już w 1. rundzie. Zaromskis w swojej karierze pokonywał głównie dość anonimowych zawodników i nie miał okazji bić się z wieloma uznanymi rywalami. W mojej ocenie jest to odpowiedni rywal dla Jewtuszki na odbudowanie i stawiam tu na wygraną Polaka!

M. Jewtuszko wygra
Kurs: 1.65
Zagraj!

KSW 92, kursy bukmacherskie

Bukmacher Fortuna w swojej ofercie posiada kursy na absolutnie wszystkie pojedynki najbliższej gali KSW 92! Oczywiście na każdą walkę znajdziemy po kilkadziesiąt dostępnych zdarzeń i przeliczników, jednak najważniejsze KSW 92 typy odnoszą się do wyników danych walk. Pod spodem odnajdziecie zatem aktualne kursy Fortuny na wszystkie starcia sobotniej gali:

Kursy na KSW 92

Fortuna
2.23
D. Hosek
1.66
D. Mieczkowski
Zagraj!
Fortuna
1.42
O. Szczepaniak
2.87
M. Gniady
Zagraj!
Fortuna
1.46
T. Jakubiec
2.75
W. Janusz
Zagraj!
Fortuna
1.40
W. Zalewski
2.95
A. Zieliński
Zagraj!
Fortuna
1.65
M. Jewtuszko
2.24
M. Zaromskis
Zagraj!
Fortuna
1.58
K. Szkaradek
2.39
M. Zdravković
Zagraj!
Fortuna
1.29
D. Rutkowski
3.65
J. C. Neves
Zagraj!
Fortuna
1.22
P. Kuberski
4.35
M. Materla
Zagraj!
Fortuna
1.35
J. Wikłacz
3.20
Z. Jojua
Zagraj!

Gdzie obstawiać KSW 92?

W tym zapowiedzi sobotniej gali przedstawiam typy na KSW 92 z oferty bukmachera Fortuna. Nie jest to jednak jedyny bukmacher, u którego można obstawić sobotnie pojedynki! KSW nie ma podpisanej umowy z jednym konkretnym operatorem, a to oznacza, że podobnie jak w przypadku poprzednich edycji gal, także typy na KSW 92 znajdziemy i bez problemu obstawimy u wszystkich legalnych bukmacherów! Oczywiście oferty z zakładami i kursami będą się od siebie nieco różnić, ponieważ każdy z nich posiada własne wyliczenia i prognozy, jednak co do zasady, u wszystkich legalnie działających firm w Polsce odnajdziemy ofertę zakładów i kursów na KSW 92!

Bukmacher i oferta na KSW 92

Skoro wspomniałem już, że zakłady na KSW 92 znajdziecie u wszystkich legalnych bukmacherów, to pozwólcie, że krótko przedstawię oferty powitalne najpopularniejszych operatorów w kraju. W tym rankingu na czele jest STS – jeżeli do tej pory nie mieliście okazji założyć tam konta, to warto uczynić to teraz z naszym kodem. Wówczas STS ubezpieczy Wasz pierwszy zakład aż do kwoty 100 PLN, a to oznacza, że typy na KSW 92 będziecie obstawić tam bez ryzyka i z ewentualnym zwrotem postawionej stawki w przypadku niepowodzenia!

 1. Zarejestruj się w STS.
 2. Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego “ZAGRANIE”.
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty i zagraj swój pierwszy kupon.
 4. Jeśli kupon nie wejdzie, STS zwróci Ci do 100 PLN (minus podatek 12%).
 5. Zwrócone środki możesz wypłacić lub grać dalej.

Baner STS

Również bukmacher Superbet zyskuje na popularności i posiada bardzo interesującą ofertę powitalną dla nowych graczy. Również ma on w zanadrzu możliwość gry bez ryzyka, jednak tu na uwagę zasługuje również freebet, a zatem darmowy zakład w wysokości 35 PLN, za którą to kwotę będziecie mogli zagrać typy na MMA, a więc również zakłady na najbliższą galę KSW 92. Oto jak otrzymać wspomniany bonus od Superbet z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego:

 1. Zarejestruj się na stronie bukmachera Superbet.
 2. Przy rejestracji koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
 3. Wpłać 40 zł i dokonaj obrotu po kursie 1.50.
 4. Po ukończeniu rejestracji, na Twoim koncie bonusowym pojawi się 35 PLN.
 5. Za otrzymany freebet obstawisz typy na KSW 92 i inne wydarzenia!

Typy na KSW 92

Wiedząc już, gdzie można obstawić sobotnie pojedynki i z jakimi bonusami wiąże się rejestracja u poszczególnych bukmacherów, możemy powrócić do samej analizy i typów na KSW 92! W sumie na karcie walk znalazło się 9 zestawień, a największe emocje wzbudzają dwie ostatnie walki. Mamy tu do czynienia z pojedynkiem Michała Materli z Piotrem Kuberskim, a także z walką wieczoru Jakuba Wikłacza z Zuriko Jojuą. To właśnie do analizy i typów na te 2 starcia przechodzę!

Michał Materla – Piotr Kuberski

Zaczynam od pojedynku żywej legendy polskiego MMA, jak i organizacji KSW. Michał Materla, bo o nim mowa, po grudniowej porażce z Pawłem Pawlakiem powraca, by zmierzyć się z Piotrem Kuberskim. O ile każdy kibic sportu w Polsce przynajmniej kojarzy nazwisko Materla, o tyle musicie wiedzieć, że popularny Cipao najlepsze lata ma już za sobą. Oczywiście Michałowi nigdy nie odmówimy serca do walki i charakteru, lecz mówimy tu mimo wszystko z zawodnikiem dość rozbitym i notującym w ostatnich latach spory regres. Materla na poprzednich galach regularnie przegrywał z najlepszymi zawodnikami, a pokonywał głównie zawodników dość zaawansowanych wiekowo. Nie ma tu już takiej samej odporności na ciosy, szybkości, czy siły uderzenia. Ma o tym świadomość bukmacher Fortuna i dlatego Materla stawiany jest w pozycji sporego underdoga. 

Co natomiast należy wiedzieć o Piotrze Kuberskim? Co prawda ten zawodnik jest tylko 4 lata młodszy od Materli, jednak zawodową karierę w MMA de facto rozpoczął lekko przed trzydziestką. Od razu widać było u niego spory talent i umiejętności i po kolejnych zwycięstwach w polskich organizacjach, kwestią czasu wydawał się angaż w KSW. Kuberski dostał swoją szansę na 88. edycji gali i w debiucie pokonał solidnego Bartosza Leśko przed czasem. Popularny Qbear jest zawodnikiem szalenie niebezpiecznym w stójce. Ma on naprawdę dobrą technikę i nie dość, że wyprowadza ciekawe kombinacje, to dysponuje sporą siłą ciosu. Obecnie może pochwalić się rekordem 13-1, a aż 11 pojedynków zwyciężył przez KO lub TKO! W mojej opinii rozbity Materla nie będzie miał większych szans w najbliższej walce, a moje typy na KSW 92 dotyczą maksymalnie 2.5 rund w omawianym starciu!

-2.5 rund
Kurs: 1.40
Zagraj!

Jakub Wikłacz – Zuriko Jojua

Walka wieczoru KSW 92 to starcie robiącego ostatnio furorę Jakuba Wikłacza z Zuriko Jojuą. Analizę rozpocznę od Polaka, którego pokochało wielu kibiców MMA w naszym kraju. Wikłacz to szalenie uzdolniony i niezwykle efektownie bijący się zawodnik, oraz oczywiście mistrz organizacji KSW w wadze koguciej. Masa na gali KSW 86 stoczył kolejny szalenie ciekawy bój z Sebastianem Przybyszem i tym razem starcie dwóch panów zakończyło się remisem. Wcześniej Wikłacz systematycznie budował swoją pozycję w organizacji i sięgnął po mistrzowski pas, wygrywając przy okazji 4 kolejne pojedynki. Zawodnik ten jest wszechstronny i szybki, jednak jego zdecydowanie najmocniejszą stroną są zapasy. To właśnie w parterze Wikłacz wygrywał większość swoich walk i na pewno zaprosi do zapasów także swojego najbliższego przeciwnika.

A tym będzie Zuriko Jojua, który polskim kibicom dał się poznać już jakiś czas temu. Gruzin póki co wystąpił w organizacji KSW dwukrotnie i za każdym razem to jego ręka wędrowała w górę po ostatnim gongu. Jojua w poprzednim pojedynku pokonał znakomitego Antuna Racicia przez jednogłośną decyzję i zdecydowanie poprawił swoją pozycję w rankingu KSW. Warto jednak przypomnieć, że starcie to miało miejsce jeszcze w 2022 roku i od tego momentu Gruzina w klatce nie oglądaliśmy. Blisko półtorej roczna przerwa może mieć spory wpływ na dyspozycję Jojuy, który najpewniej będzie potrzebował kilku minut, by zrzucić z siebie “rdzę”. W mojej opinii Zuriko nie posiada jednak takich umiejętności jak Wikłacz i nawet w parterze powinien zostać przez Polaka zdominowany. Pamiętając, że pojedynek mistrzowski ma odbyć się na dystansie 5 rund, proponuję zakład na zakończenie walki przez poddanie!

Walka zakończy się przez poddanie
Kurs: 2.25
Zagraj!

KSW 92, najważniejsze informacje

Najbliższa gala KSW 92 zainteresuje najpewniej głównie wiernych kibiców MMA w Polsce. Nie mamy tu do czynienia z najciekawszą kartą walk, jednak kilka pojedynków zapowiada się bardzo ciekawie. Samo wydarzenie dojdzie do skutku w najbliższą sobotę, a więc 16. marca 2024 roku, a start gali został wyznaczony na godzinę 19:00. Na karcie walk umieszczonych zostało w sumie 9 zestawień, a sama gala ma odbyć się w Gorzowie Wielkopolskim. Na koniec zachęcam do sprawdzenia naszych pozostałych typów dnia i życzę samych trafionych kuponów przy okazji KSW 92!

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze