KSW 79 typy i kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać galę?

Typy na KSW 79

KSW 79: typy na galę. Po nieco ponad miesiącu przyszedł czas na kolejny wieczór z mieszanymi sztukami walki. W najbliższą sobotę czeka nas mnóstwo emocji, a także nowości, bowiem gala KSW zadebiutuje na nowym rynku – a konkretnie – w Czechach. Wieczór uświetni pojedynek “starych znajomych”, czyli Philipa de Friesa oraz Todda Duffee. A kto jeszcze wystąpi podczas KSW 79? Typy, jak i analizę najciekawszych pojedynków znajdziesz w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 79, typy i przewidywania

Każdy kibic MMA z pewnością czeka na najbliższą sobotę, a więc 25 lutego, kiedy to odbędzie się kolejna gala jednej z największych federacji mieszanych sztuk walki, czyli KSW. Tym razem jednak impreza będzie miała miejsce poza granicami naszego kraju i po raz pierwszy odbędzie się w Czechach, a konkretnie – w Libercu. Nasi południowi sąsiedzi to kolejne państwo, do którego zawita kolejna edycja – KSW 79. Tym, co najbardziej elektryzuje fanów, to oczywiście walka wieczoru, w której zmierzą się ze sobą dwaj fighterzy z przeszłością w UFC, którzy nieco ponad 10 lat temu mieli okazje stanąć naprzeciw siebie. Wtedy, w walce De Fries – Duffee lepszy był Amerykanin, który nie dał szans Brytyjczykowi i pokonał go w nieco ponad dwie minuty. Teraz sytuacja jest zgoła inna i murowanym faworytem jest Anglik. Jakie typy na De Fries – Duffee warto rozważyć?

Phil De Fries to niekwestionowana legenda KSW. Zbliżająca się walka to już jego ósma obrona mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej, który dzierży od kwietnia 2018 roku, kiedy to pokonał faworyzowanego Michała Andryszaka. Następnie tytuł próbowali odebrać mu między innymi Karol Bedorf, dwukrotnie Tomasz Narkun czy jako ostatni – Ricardo Prasel. Żadnemu z nich nie udało się pokonać mistrza pochodzącego z Sunderlandu. De Fries słynie przede wszystkim ze świetnej walki w parterze, co udowadniał podczas większości walk stoczonych dla federacji KSW. Między innymi pokonał tak Prasela – poprzez duszenie czy wcześniej Darko Stosicia czy Tomasza Narkuna. Piekielnie mocne ciosy Anglika w połączeniu z bardzo dobrze wypracowanym duszeniem, to zmora jego rywali. Czego można spodziewać się po nim na gali KSW 79? Kursy bukmacherskie jasno wskazują go w roli faworyta tego pojedynku.

Todd Duffee lata swojej świetności ma już tak naprawdę za sobą. Wojownik z USA radził sobie naprawdę dobrze w UFC, jednak po zakończeniu przygody z największą federacją MMA na świecie nieco spuścił z tonu, walcząc między innymi w Japonii czy Indiach dla tamtejszych federacji. Tym, co jednak mocno przystopowało karierę Duffee’go były częste urazy, które uniemożliwiały mu walkę przed długi czas. Pierwszą taką przerwę miał w latach 2012-2014, a także 2015-2019. Wtedy właśnie stoczył swoją ostatnią walkę, na UFC Fight Night 158, kiedy to stanął naprzeciw Jeffa Hughes’a. Pojedynek zakończył się jednak werdyktem “No Contest” z powodu incydentalnego palca w oku. Od tego momentu Duffee nie stoczył żadnej oficjalnej walki, a pojedynek z rozpędzonym De Friesem może skończyć się dla niego bardzo szybko. Amerykanin nie dość, że lata świetności ma już za sobą, to trzeba pamiętać o jego skłonnościach do kontuzji, co może mieć spore znaczenie w nadchodzącym pojedynku. Z tego też względu wydaje mi się, że Anglik może zakończyć tę walkę jeszcze w 1. rundzie i dlatego zdecyduję się na under 1.5 rundy w tym pojedynku.

Poniżej 1.5 rundy
Kurs: 1.75
Zagraj!

KSW 79, kursy bukmacherskie

Kto wygra?
Fortuna
1.38
Komuenha
3.05
Viszlay
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna
Fortuna
1.70
Baczyńska-Krawiec
2.15
Castkova
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna
Fortuna
1.35
Jembiev
3.21
Delfino
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna
Fortuna
1.37
Gustafsson
3.10
Hosek
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna
Fortuna
1.33
Hooi
3.32
Stoimenov
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna
Fortuna
1.75
Omielańczuk
2.08
Kita
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna
Fortuna
1.20
Wrzosek
4.56
Mozny
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna
Fortuna
1.23
Humburger
4.17
Bueno
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna
Fortuna
1.15
De Fries
5.46
Duffee
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Fortuna

Gdzie obstawiać KSW 79?

Zatem gdzie obstawiać KSW 79? Tak naprawdę taką opcje daje większość bukmacherów na polskim rynku. Jest to w końcu jedna z największych gal MMA na świecie, która przyciąga rzesze fanów. Z tego też względu rynek bukmacherski oferuje sporo ciekawych zakładów na KSW. Warto przyjrzeć się kilku firmom, które oferują wysokie kursy na KSW 79, ale również kilkanaście rynków zdarzeń, dzięki którym będziesz mógł obstawić nieco więcej, niż tylko wskazanie zwycięzcy pojedynku. A jeżeli interesują Cię typy na sporty walki – a więc MMA czy boks, to są one dostępne na naszej stronie internetowej.

Kursy na walkę wieczoru
Fortuna
1.15
De Fries
5.46
Duffee
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
1.15
De Fries
5.46
Duffee
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betfan
1.15
De Fries
5.50
Duffee
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
1.18
De Fries
4.86
Duffee
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Obstawianie KSW 79

Jeżeli chodzi o konkrety, jakie można obstawiać na KSW 79, to tak jak już wspominałem, bukmacherzy oferują wiele ciekawych zakładów na każdą pojedynczą walkę. Poza wskazaniem zwycięzcy, możesz również obstawić liczbę rund w danym starciu, ale też w jaki sposób zakończy się dany pojedynek czy w kiedy dany zawodnik pokona swojego rywala. Możliwości jest sporo, zatem jeśli jesteś fanem MMA, to warto rozważyć opcje, które oferują poszczególne firmy bukmacherskie.

Typy na KSW 79

Podczas nadchodzącej gali z pewnością nie zabraknie emocji i walk na najwyższym poziomie. W końcu do tego przyzwyczaiła już nas federacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Ale czego konkretnie można spodziewać się po poszczególnych walkach? Jeśli chciałbyś poznać typy na KSW 79, to poniżej znajdziesz kilka propozycji wraz z analizą.

De Fries – Duffee, typy i kursy

Z pewnością najchętniej oglądanym i typowanym pojedynkiem na KSW 79 będzie walka wieczoru De Fries – Duffee. Jak już podałem nieco wyżej, murowanym faworytem do zwycięstwa jest Anglik, który jest żądny rewanżu za walkę z 2012 roku. Od tego czasu sporo się jednak zmieniło i tym razem De Fries nie powinien mieć żadnych problemów ze swoim rywalem.

Duffee to już prawdziwy weteran, który sporo w swojej karierze się wycierpiał. Mnóstwo kontuzji, długie przerwy w karierze i problemy zdrowotne nie pomagały mu w wyciśnięciu ze swojej kariery maxa. Tak naprawdę pojedynek, na który się zdecydował może być jego ostatnim w karierze, bowiem bardziej niż prawdopodobne jest to, że Anglik skończy się walkę w krótkim czasie. Jest on przede wszystkim w rytmie, a także na samym szczycie – w końcu siedem obronionych tytułów mistrzowskich mówi samo za siebie. Biorąc więc pod uwagę możliwości, a także aktualny stan obu zawodników, myślę że De Fries pokona swojego rywala przez KO, TKO lub dyskwalifikację.

De Fries wygra przez KO, TKO lub dyskwalifikację
Kurs: 1.55
Zagraj!

Humburger – Bueno typy i kursy

Druga walka, nad którą się pochylę to starcie Dominika Humburgera z Jorge Bueno. Początkowo rywalem Czecha miał być inny zawodnik – Nemanja Nikolić, jednak Serb doznał kontuzji i z tego też względu naprzeciw Humburgera stanie Brazylijczyk.

Czeski fighter do tej pory jeszcze ani razu nie przegrał w zawodowym MMA, a jego bilans walk wynosi 5-0, a każdy z pojedynków kończył przez KO. Zawodnik pochodzący z Liberca wydaje się niezwykle silny i pewny siebie, co pokazał również podczas jedynej jak dotąd stoczonej walki w organizacji KSW, kiedy to w sierpniu pokonał Borysa Borkowskiego. Humburger dysponuje przede wszystkim silnymi ciosami w stójce, które otwierają mu drogę do wykończenia rywali i wspomnianych nokautów. Czy i tym razem uda mu się w taki sposób zakończyć walkę?

Jorge Bueno wskoczył w miejsce kontuzjowanego Nikolicia i miał bardzo mało czasu na przygotowanie do walki. Jego rekord w MMS wynosi 9-0-1, z czego większość – bo aż 6 pojedynków zakończył przed czasem. Brazylijczyk jest posiadaczem czarnego pasa w jiu-jitsu i słynie przede wszystkim ze świetnych walk w parterze. Ma on nieco odmienny styl od swojego rywala, więc zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. Z pewnością Bueno będzie chciał szybko przejść do parteru i uciekać od piekielnie mocnych uderzeń Czecha. Mimo wszystko wydaje się, że to reprezentant gospodarzy powinien rozprawić się z rywalem z Brazylii. Po pierwsze Czech imponuje szybkimi nokautami, a poza tym mierzył się z lepszymi przeciwnikami niż jego konkurent. Jednego można być prawie pewnym – walka pomiędzy takimi fighterami musi wręcz zakończyć się przed czasem. W końcu do tego przyzwyczaili kibiców obaj zawodnicy.

Walka zakończy się przez KO, TKO lub dyskwalifikacje
Kurs: 1.40
Zagraj!

Wrzosek – Mozny typy i kursy

Kolejny pojedynek, który zapowiada się niezwykle ciekawie, to starcie dwóch kickbokserów, którzy walczyli ze sobą właśnie w tej dyscyplinie w 2015 roku. Wtedy lepszy okazał się Słowak i w Libercu przyjdzie czas na wielki rewanż. Chodzi zatem o pojedynek Wrzosek – Mozny. Co obstawiać w KSW 79 na ich pojedynek?

Wrzosek znany jest przede wszystkim z walk w kick-boxingu i występów w największej organizacji tego sportu na świecie, czyli w Glory. Poza tym był mistrzem Europy w muay thai czy amatorskim mistrzem świata w K1. Tytułów w sportach walki jak widać mu nie brakuje, jednak w MMA Arkadiusz Wrzosek dopiero zdobywa. Do tej pory stoczył jedną oficjalną walkę w organizacji KSW i pokazał się w nim naprawdę z dobrej strony pokonując Tomasza Sararę w trzeciej rundzie, bo trudnym, wyczerpującym, ale jakże widowiskowym pojedynku.

Tomas Mozny to bardzo doświadczony kickbokser, który w swojej karierze stoczył ponad 30 walk, z czego 21 razy wychodził zwycięsko. Ma na swoim koncie tytuły mistrza świata i Europy w kickboxingu i podobnie jak Polak – występował w walkach federacji Glory. Jeżeli chodzi o walki w formule MMA, to Mozny stoczył do tej pory dwa pojedynki – jeden wygrał przez nokaut i raz przegrał przez dyskwalifikację. Jak już wspomniałem, w 2015 roku panowie stanęli naprzeciw siebie na gali w Warszawie. Wtedy “Słowacki Gigant” pokonał naszego reprezentanta po jednogłośnej decyzji sędziów. Teraz, w formule MMA murowanym faworytem bukmacherów jest polski wojownik. Wrzosek pokazał podczas sierpniowego starcia jak dobrze jest przygotowany do takiego stylu walki – radzi sobie świetnie zarówno w stójce, jak i parterze. Mozny umiejętności ma podobne, w końcu walczył w bardzo podobnej formule. Należy więc spodziewać się tego, że pojedynek zakończy się przed czasem. Mój typ na walkę Wrzosek – Mozny to maksymalnie 2.5 rundy.

-2.5 rund
Kurs: 1.67
Zagraj!

Omielańczuk – Kita typy i kursy 

Ostatnie starcie, któremu bliżej się przyjrzałem to starcie legend polskiej wagi ciężkiej. Naprzeciw siebie stanie Daniel Omielańczuk i Michał Kita, a to oznacza, że emocji z pewnością nie zabraknie. Obaj potrafią zakończyć walkę jednym ciosem, ale też są niezwykle wytrzymali. Zapowiada się więc niezły pojedynek!

Omielańczuk to weteran mieszanych sztuk walki. Ma za sobą ponad 40 walk w największych federacjach MMA na świecie, w tym w UFC, ale także w ACA i oczywiście w KSW. Zwyciężył w 27 pojedynkach, z czego 16 razy kończył  przed czasem. “Polish Bear” słynie przede wszystkim z piekielnie mocnych ciosów w stójce. Aktualnie jest numerem 3 w wadze ciężkiej rankingu KSW. Jeśli pokona Kitę, będzie coraz bliżej walki o pas. Czy jednak będzie w stanie pokonać równie doświadczonego fightera podczas KSW 79? Kursy na ten pojedynek są niezwykle wyrównane.

Michał Kita walczy od ponad 15 lat i podczas swojej pokaźnej kariery stoczył już 37 pojedynków, wygrywając 21 z nich. Na swojej drodze spotykał wielkich fighterów, jak Ricco Rodriguez czy Valentijn Overeem, których pokonywał. W organizacji KSW walczył już 9 razy, z czego dwukrotnie stawał do walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej. W obu przypadkach musiał jednak uznać wyższość rywali – w pierwszym starciu okazał się gorszy od Karola Bedorfa, który pokonał go przez KO, a w drugim toczył pojedynek z aktualnym mistrzem – Philem De Friesem. Wtedy Anglik wygrał przez TKO – ciosami w parterze. Od porażki z De Friesem stoczył jeszcze cztery pojedynki – trzy przegrał (dwukrotnie ze Stosiciem i raz z Praselem) i raz wygrał z Markiem Samociukiem. Nadchodząca walka to więc być albo nie być dla Kity, który wygrał tylko 1 z 5 ostatnio stoczonych walk. Myślę więc że należy spodziewać się bitwy do upadłego, bowiem obaj fighterzy są piekielnie wytrzymali i silni. Spodziewam się wyrównanej walki, która będzie toczyć się szczególnie w stójce – w końcu zarówno Omielańczuk, jak i Kita słyną z bardzo dobrze wyprowadzanych serii ciosów. Z tego też względu zdecyduję się na typ, że walka nie zakończy się w 1. rundzie.

Walka nie zakończy się w 1. rundzie
Kurs: 1.64
Zagraj!
Kupon na KSW 79

KSW 79 typy bukmacherskie, proponowany kupon

Podsumowując nieco swoje typy na KSW 79, wybrałem trzy najciekawsze z nich, przygotowując kupon AKO z naprawdę ciekawym kursem. Wydaje się, że opisani powyżej zawodnicy, jak i przewidywania na rezultat ich walk są bardzo prawdopodobne i jeśli obędzie się bez niespodzianek, to jest szansa na powodzenie. A jeśli chciałbyś obstawić KSW 79, ale nie masz jeszcze konta, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez Fortunę. Bukmacher ten oferuje cashback do 600 PLN z trzech pierwszych zakładów (w przypadku przegranej otrzymasz zwrot kolejno do 100, 200 i 300 PLN). Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny ZAGRANIE, aby mieć dostęp do wspomnianych bonusów na start. Poniżej natomiast znajdziesz proponowany przeze mnie kupon. A gdybyś szukał innych typów dnia – czy to na sztuki walki, czy inne dyscypliny sportowe, to są one dostępne na naszej witrynie.

Zapowiedź i analiza gali KSW 79

Jak już wspomniałem nieco wyżej, nadchodząca gala KSW 79 odbędzie się w sobotę, 25 lutego w Czechach, a dokładniej w Libercu. Wydarzenie rozpocznie się standardowo – o godzinie 19:00. Tak jak miało to miejsce w przypadku kilku poprzednich gal, również ta z Czech będzie transmitowana na Viaplay. A jeśli chciałbyś obstawić swoje typy bukmacherskie na KSW 79, to warto rozważyć opcje przygotowane przez najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju, w tym oczywiście Fortunę.

Pełna karta walk KSW 79

Skoro już wiesz gdzie obstawiać KSW 79, a także gdzie odbędzie się nadchodząca gala, to warto przyjrzeć się pełnej karcie walk. Czeka nas jedna walka o pas mistrzowski, a w karcie głównej znalazło się 7 pojedynków, z czego w jednym naprzeciw siebie staną kobiety. Kogo więc zobaczymy podczas gali KSW 79? Pełną rozpiskę znajdziesz poniżej:

Walka wieczoru 

  • 120,2 kg: Phil de Fries (22-6) vs Todd Duffee (9-3, 1 NC) – o pas mistrzowski

Karta główna 

  • 83,9 kg: Dominik Humburger (5-0) vs Jorge Bueno (9-0-1)
  • 120,2 kg: Tomáš Možný (1-1) vs Arkadiusz Wrzosek (1-0)
  • 120,2 kg: Michał Kita (21-15-1) vs Daniel Omielańczuk (26-13-1, 1 NC)
  • 77,1 kg: Brian Hooi (18-9, 1 NC) vs Jivko Stoimenov (13-5, 1 NC)
  • 70,3 kg: Ramzan Jembiev (3-1) vs Murilo Delfino (3-0)
  • 59 kg: Natalia Baczyńska-Krawiec (6-3) vs Petra Částková (6-5)
  • 83,9 kg: Frederico Komuenha (2-0) vs Matyas Viszlay (1-0)

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze