Kotwica Kołobrzeg będzie dalej maszerować w stronę awansu? Polska 2. Liga po 202 PLN!

Zawodnik Kołobrzegu

Przerwa reprezentacyjna za nami i za chwilę czołowe ligi wrócą do rozgrywania swoich meczów, ale dzisiaj wiele par oczu będzie skierowanych w stronę polskiej 2. Ligi. Tutaj dojdzie do rywalizacji Sandecji Nowy Sącz z Chojniczanką Chojnice oraz Kotwicy Kołobrzeg ze Stal Stalową Wolą. Czy gospodarze wykorzystają atut własnego obiektu? Zapraszam do lektury!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 600 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 600 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka: typy i kursy bukmacherskie (18.10.2023)

Gospodarze to projekt, który jest pogrążony w kryzysie od dłuższego czasu. Pamiętamy jeszcze niedawno, że Sandecja występowała na poziomie Ekstraklasy, a na ten moment ekipa z Nowego Sącza znajduje się na ostatnim miejscu 2. Ligi. Przypomnijmy, że w tym mieście buduje się nowy stadion i jeżeli sytuacja się nie poprawi, to będzie to najpiękniejszy obiekt w 3. Lidze. Niedawne spotkanie z Hutnikiem Kraków daje jednak nadzieję na poprawę sytuacji i komplet punktów zdobyty na wyjeździe zawsze buduje morale. Dzisiaj czas się skupić na meczu z Chojniczanką. Przyjezdni to także spadkowicz z zaplecza Ekstraklasy, ale radzi sobie zdecydowanie lepiej od swojego środowego przeciwnika. Celem gości jest szybki powrót na poziom wyżej i ma ku temu spore szanse. Klub z Chojnic notuje serię 4 zwycięstw z rzędu i postara się tę passę przedłużyć również w Nowym Sączu. Czy ta sztuka powiedzie się Chojniczance? Inne typy na 2. Ligę na Ciebie czekają!

2. Liga: Sandecja Nowy Sącz vs Chojniczanka

Kto wygra mecz?
Sandecja Nowy Sącz 22%
Remis 12%
Chojniczanka 65%
49+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Sandecja Nowy Sącz
 • Remis
 • Chojniczanka

 

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Sandecji Nowy Sącz w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Hutnikiem Kraków
 • Sandecja Nowy Sącz znajduje się na 18. miejscu w lidze z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie w lidze to 2 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Chojniczanki Chojnice w lidze zakończyło się zwycięstwem z rezerwami Zagłębia Lubin 2:1
 • Chojniczanka Chojnice znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 18 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie w lidze to 2 zwycięstwa i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Chojniczanki Chojnice 2:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 1 zwycięstwem Sandecji Nowy Sącz, 2 remisami i 2 wygranymi Chojniczanki Chojnice

Co obstawiać?

Jest to rywalizacja dwóch spadkowiczów z zaplecza polskiej Ekstraklasy. Jedni i drudzy pragną po ostatnich sukcesach pójść za ciosem i czeka nas interesujące starcie. Zdecydowałem się na kartki. Odkąd pamiętam szczególnie Sandecja otrzymuje wiele upomnień, ale i Chojniczanka potrafi zagrać ostro. Sporym plusem jest osoba arbitra, bo Mateusz Myszka sięgał do kieszonki w tym sezonie 11, 6, 8, 5, 5, 5, 6, 9, 8 razy. Ostatnie dwie rywalizacje pomiędzy tymi klubami pokrywały nasz typ. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Skorzystaj z kodu promocyjnego w BETFAN!

Powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Baner grupa

 

Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola: typy i kursy bukmacherskie (18.10.2023)

Przenosimy się do Kołobrzegu i tutaj miejscowa Kotwica podejmie Stal Stalową Wolę. Gospodarze to bardzo ambitny projekt, który pragnie jak najszybciej zameldować się 1. Lidze. Transfery dokonane w lecie wyraźnie wskazują na to, że jest potencjał, aby powalczyć o najwyższe cele w swoich rozgrywkach. Kapitanem jest oczywiście Jakub Rzeźniczak, który jest doświadczonym zawodnikiem nie tylko na polskich boiskach, ale również europejskich. Trenerem został Maciej Bartoszek i patrząc po wynikach, szkoleniowiec ten broni się swoją pracą. Dzisiaj warto powalczyć nawet o pozycję wicelidera, bo komplet punktów pozwoli wskoczyć na 2. miejsce. Rywalem Kotwicy będzie Stal Stalowa Wola. Przyjezdni liczą przede wszystkim na spokojne utrzymanie w środku tabeli. W tej chwili plany są jak najbardziej realizowane, ale problemem są przede wszystkim spotkania wyjazdowe. W delegacjach goście nie sięgnęli jeszcze po komplet punktów w tej kampanii. Czy ten trend zostanie przełamany właśnie dzisiaj w Kołobrzegu? Inne typy dnia na Ciebie czekają!

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Kotwicy Kołobrzeg w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:2 z rezerwami ŁKS-u Łódź
 • Kotwica Kołobrzeg znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 21 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie w lidze to 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Stali Salowej Woli w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z rezerwami Lecha Poznań
 • Satl Stalowa Wola znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie w lidze to 3 remisy i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Kotwicy Kołobrzeg 3:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 3 zwycięstwami Kotwicy Kołobrzeg i 2 wygranymi Stali Stalowej Woli

Co obstawiać?

Kotwica jest w formie i potwierdzają to ostatnio osiągane wyniki. Nie pozostało mi nic innego, jak zaproponować 2 gole gospodarzy. Jeżeli zerkniemy na niedawne spotkania, to podopieczni Macieja Bartoszka pokrywali nasz typ w ostatnich 6 meczach z rzędu. Tak jak wspomniałem wyżej, Stal Stalowa Wola ma swoje problemy na wyjazdach i w tej kampanii nie zaliczyła jeszcze wygranej w delegacji. Wierzę, że skuteczność faworyta zostanie podtrzymana i tym samym ujrzymy kilka trafień po stronie ekipy z Kołobrzegu.

Kotwica Kołobrzeg powyżej 1.5 gola
18.10. BETFAN Polska

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze