Kolejne złoto dla Polski? Gramy w STS lekkoatletycznego dubla o 269 PLN!

maria andrejczyk rzut oszczepem typy lekkoatletyczne igrzyska olimpijskie tokio 2020 Fantastycznie rozpoczął się dla nas ten dzień w Tokio, a dokładniej rzecz biorąc – w Sapporo, gdzie Dawid Tomala poszedł po złoto w chodzie na 50 km. Zupełnie niespodziewany medal, już czwarty złoty dla polskich lekkoatletów, a dziś jeszcze nie koniec emocji, bo główną kandydatką do wygrania w rzucie oszczepem jest Maria Andrejczyk. Czy uda jej się to, czego nie zrobiła w Rio? Gramy dubla z kursem 3.06 na zdarzenia z królowej sportu!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Złoty piątek dla Polaków?

Dzisiejsze typy proponuję Wam z oferty STS. Kod promocyjny do tego bukmachera o treści ZAGRANIE pozwoli odebrać przy rejestracji pakiet bonusów, w skład którego wchodzą 100% do 1200 zł od depozytu + 234 zł bez ryzyka + 30 zł freebet. Jest to najlepsza oferta pod tym kątem w Polsce i warto o tym pamiętać przy zakładaniu konta. Przechodząc już do samych wydarzeń w Tokio – liderka światowych list staje dziś przed szansą zdobycia złotego medalu olimpijskiego. Maria Andrejczyk jako pierwsza oszczepniczka od 2011 roku rzuciła ponad 71 metrów, a ponad 70 metrów po raz pierwszy od 2013 – to tylko pokazuje jak wielki potencjał drzemie w Polce. W finale zabraknie obrończyni tytułu – Sary Kolak oraz ikony tej konkurencji – Barbory Spotakovej, które nie przeszły przez kwalifikacje. W nich Marysia osiągnęła bardzo dobry rezultat 65,24, który jest 11. wynikiem na świecie w tym roku. Polka ma jeszcze trochę zapasu, a kto wie, czy nie rzuci znów pod 70. metr, co może zupełnie zamknąć konkurs. Groźnymi rywalkami będą Christin Hussong, Niemka z tegorocznym rekordem życiowym 69.19, Amerykanka Maggie Malone, która także w tym roku ustanowiła swój najlepszy wynik 67.40, a także para Chinek. Dwa centymetry – tyle dzieliło Andrejczyk od medalu w Rio – w Tokio powinno być już znacznie lepiej.

Co gramy?

Moje poprzednie typy na Igrzyska Olimpijskie przyniosły profit łącznie 481 PLN i mam nadzieję, że dziś tę liczbę powiększymy po złocie olimpijskim Marii Andrejczyk. To jest moja propozycja na konkurs rzutu oszczepem pań. Marysia jest w tej chwili najlepsza na świecie, nie ma sobie równych na listach światowych – ma na nich ponad dwa metry przewagi. Na pewno zaprocentuje też doświadczenie z Rio de Janeiro, gdzie wtedy jako 20-latka otarła się o medal. Długo trwał powrót po kontuzji, ale ten rok należy do niej i zapowiada się na to, że nie będzie to jednorazowy wyskok, a początek nowej dominacji po takich nazwiskach jak Spotakova, Obergfoll, czy Abakumova. Dziś wieczorem czasu tokijskiego możemy sięgnąć po piąte złoto i zrównać się z reprezentacją USA pod tym kątem – zapewne nie na długo, ale jednak jest to historia warta odnotowania.
Maria Andrejczyk zdobędzie złoto olimpijskie
Kurs: 1,75
Zagraj!
https://zagranie.com/sts-kod-promocyjny/ ←- tutaj przeczytasz więcej o bonusie w STS grupa

Trzeci medal Andre de Grasse?

Był z nami na 100 metrów, był z nami na 200 metrów – czy przyniesie nam profit po raz trzeci? Andre de Grasse może wyrosnąć nam na króla sprintu podczas tych igrzysk. Ma już brąz na setkę, złoto na dwa razy dłuższym dystansie – brakuje mu jeszcze medalu w sztafecie. Pod nieobecność Amerykanów, którzy sensacyjnie odpadli w eliminacjach Kanadyjczycy będą liczyć się w walce o medale. Mimo braku ich sąsiadów rywalizacja będzie i tak bardzo ciekawa – są Jamajczycy, są Włosi z mistrzem olimpijskim Jacobsem, są bardzo groźni Chińczycy i zawsze liczący się w walce Brytyjczycy. Chętnych na medale jest osiem ekip, ale na podium mogą stanąć tylko trzy. Kwalifikacje były bardzo zacięte – między pierwszą a ósmą ekipą były tylko trzy dziesiąte sekundy, co zapowiada nam bardzo ciekawy finał.

Co gramy?

Kanadyjczycy to bardzo dobra drużyna – nieźle zmieniają i mimo jednej wielkiej postaci w ekipie są w stanie w czwórkę powalczyć o medale. W eliminacjach było widać, że 39.72 to wynik, z którego są w stanie jeszcze urwać kilka dziesiątych sekundy, co powinno przynieść medal. De Grasse nadrobił kawał dystansu na ostatniej zmianie i to będzie klucz do sukcesu – jeśli strata nie będzie zbyt duża, to mistrz olimpijski na 200 metrów może zgarnąć trzeci medal na tych igrzyskach. STS Zakłady Bukmacherskie proponuje nam zestawienia par i sądzę, że w walce z Włochami to Kanada będzie górą. Będzie to rywalizacja między mistrzami na 100 i 200 metrów, choć zapewne nie pobiegną na jednym odcinku i Jacobs ponownie pobiegnie jako drugi. Kanadyjczycy w biegu eliminacyjnym pokonali Włochów, a na finał powinni dołożyć od siebie nieco więcej. Europejczycy pobili w eliminacjach rekord kraju, który teraz wynosi 37.95, z kolei Kanada najszybciej biegała 37.64 i dziś może też ten wynik wyśrubować. Jeśli nadal zastanawiasz się czy warto zagrać to zdarzenie w STS to pamiętaj, że razem z naszym kodem z początku tekstu możesz zagrać kupon bez ryzyka. Przeczytaj opinie o STS i poznaj atuty tego bukmachera!
Kanada lepsza od Włoch w sztafecie 4x100m M
Kurs: 1,75
Zagraj!

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

typy lekkoatletyczne igrzyska olimpijskie tokio 2020 6.08.2021 stsfot. Rafal Oleksiewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze