Jakub Matowicki – Miłosz Boras: typy i kursy | Gdzie oglądać? Zapowiedź

Gala FAME MMA

Typy na Jakub Matowicki – Miłosz Boras, FAME MMA 21. Najbliższa gala FAME MMA zapowiada się wybornie, a jednym z pierwszych pojedynków będzie starcie Jakub Matowicki – Miłosz Boras. W poniższym tekście znajdziecie analizę i zapowiedź tego pojedynku, a także najciekawsze typy na Jakub Matowicki – Miłosz Boras! Zapraszam zatem do lektury.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Jakub Matowicki – Miłosz Boras, typy i przewidywania

Analizę pojedynku zaczynam od sylwetki Jakuba Matowickiego, który na najbliższej gali zadebiutuje we freak-fightach. Popularny Azdus to 26-letni streamer, który osiąga spore zasięgi na swoich transmisjach. Matowicki dotychczas nie miał okazji zawalczyć na FAME, ani w żadnej innej organizacji, jednak jak możemy przeczytać i się dowiedzieć, trenuje on naprawdę ciężko do najbliższego pojedynku. Nie dysponuje on najlepszymi warunkami fizycznymi, ponieważ mierzy 173 cm wzrostu, podobnie z resztą jak jego najbliższy rywal. Dobrą informacją dla Matowickiego jest fakt, że walka ma odbyć się na zasadach K1, a zatem debiutant nie musiał trenować parteru, a mógł skupić się na stójce. Bukmacher Betclic postrzega opisywany pojedynek jako bardzo wyrównany, a faworyta w kursach nie widać!

Przejdę tymczasem do Miłosza Borasa, który jest postacią nieco bardziej rozpoznawalną i ma już za sobą 2 stoczone pojedynki. Popularny Dejvid jest zawodnikiem znacznie młodszym, ponieważ ma on na karku 18 lat. Miłosz Boras dotychczas miał okazję dwukrotnie wystąpić dwukrotnie na gali Bita Śmietanka. Dejvid w pierwszym pojedynku okazał się słabszy od “Kohimo”, a w kolejnej batalii w tej samej organizacji pokonał “Matixoxo”. Akurat ten pojedynek miał miejsce pod koniec poprzedniego roku i trzeba tu powiedzieć, że w porównaniu do najbliższego przeciwnika, Miłosz Boras posiada wyraźnie większe doświadczenie. Zawodnik ten nie będzie miał jednak przewagi warunków fizycznych, ponieważ dysponuje dokładnie takim samym wzrostem i zbliżonym zasięgiem rąk. Kto zatem okaże się lepszy podczas sobotniej rywalizacji na FAME MMA 21?

Moim zdaniem typy na Matowicki – Boras w kierunku wygranej popularnego Dejvida wydają się ciekawe i to je proponuję do zagrania na kuponie! Drugi z zawodników dysponuje większym doświadczeniem, ponieważ we freak-fightach wystąpił on już dwukrotnie. Boras pokazał się nieźle podczas ostatniej walki z “Matixoxo” i zwyciężył to starcie. Uważam, że jest on również nieznacznym faworytem starcia na FAME MMA 21 i jego triumf obstawiam w Betclic!

M. Boras wygra
Kurs: 1.75
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Jakub Matowicki – Miłosz Boras?

Jeżeli chodzi o możliwość oglądania pojedynku Matowicki – Boras, to oczywiście starcie to zobaczymy wykupując dostęp do całej gali FAME MMA 21! W tej kwestii doszło ostatnio do sporej zmiany, ponieważ obecnie nie ma możliwości zakupu PPV do najbliższego wydarzenia na wyłączność. Organizacja FAME MMA współpracuje obecnie ze stacją Canal+ Online i to na tej platformie streamingowej zobaczymy sobotnie pojedynki! Dostęp do gali znajdziecie na stronie famemma.tv, a tam będziecie mieli do wyboru aż 3 opcje! Polecam zatem zerknąć na szczegóły dostępne na wspomnianej witrynie internetowej, bo tylko w ten sposób obejrzycie walkę Matowicki – Boras, jak i całą galę FAME MMA 21!

Jakub Matowicki – Miłosz Boras, kursy bukmacherskie

Najbardziej podstawowe typy na Matowicki – Boras dotyczą oczywiście zakładów na zwycięzcę pojedynku i sam wyżej proponowałem tego rodzaju zdarzenie! Obecnie kursy bukmacherskie na ten pojedynek są bardzo wyrównane, a to świadczy o tym, że Betclic nie widzi w tym starciu wyraźnego faworyta. Pod spodem znajdziecie aktualne kursy bukmacherskie na walkę Azdusa z Dejvidem:

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.82
J. Matowicki
1.75
M. Boras
Zagraj!

Kto wygra walkę Jakub Matowicki – Miłosz Boras?

Jeżeli zastanawiacie się, kto wygra opisywaną walkę, to wyżej znaleźliście już moje przemyślenia i predykcje odnośnie wyniku tego starcia. Stawiam tu na bardziej doświadczonego Miłosza Borasa, który nabył już pewne umiejętności i zwyciężył swoje ostatnie starcie na gali Bita Śmietanka! Na marginesie, na naszej stronie pojawiła się już analiza, jak i typy na Adamek – Bandura. Polecam zatem sprawdzić, a w kontekście opisywanego starcia, stawiam na zwycięstwo popularnego Dejvida!

Jakub Matowicki – Miłosz Boras, kursy na liczbę rund

Typy na FAME MMA 21 oczywiście można obstawić również w kierunku innych zdarzeń dostępnych u bukmachera Betclic! Operator ten proponuje wiele ciekawych zakładów, w tym te na liczbę rund w konkretnym pojedynku. Jeżeli chodzi o kursy na liczbę rund w starciu Matowicki – Boras, bukmacher Betclic raczej spodziewa się dłuższej walki i potencjalnego zakończenia przez werdykt sędziowski! Pod spodem znajdziecie aktualne kursy na over lub under rund w starciu Azdusa z Dejvidem!

Kursy na over/under rund

Betclic
1.48
+2.5 rund
2.35
-2.5 rund
Zagraj!

Typy na Jakub Matowicki – Miłosz Boras

Jeżeli chcielibyście zagrać nieco bardziej ryzykowne typy na Matowicki – Boras, to w mojej opinii ciekawymi zakładami na to starcie jest zwycięstwo Dejvida przez decyzję sędziowską. Uważam, że starcie powinno być dość wyrównane i nie spodziewałbym się tu jednak zakończenie przed czasem. Obaj panowie dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami walki i sądzę, że trudno będzie każdemu z nich znokautować swojego opponenta. Sądzę, że zwycięstwo bardziej doświadczonego Dejvida przez decyzję sędziowską jest bardzo prawdopodobne, a takie typy na Matowicki – Boras zagracie po kursach w wysokości 2.50. Powodzenia i samych trafionych kuponów!

M. Boras wygra przez decyzję
Kurs: 2.50
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze