FAME MMA 21: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 18.05.2024

Tomasz Adamek na ważeniu przed walką

Typy na FAME MMA 21. Już w najbliższą sobotę odbędzie się szalenie ciekawie zapowiadająca się gala FAME MMA 21! Przy tej okazji zobaczymy masę ekscytujących pojedynków z wieloma gwiazdami Internetu i nie tylko. W poniższym tekście znajdziecie natomiast najlepsze i typy na FAME MMA 21. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów i propozycji zakładów bukmacherskich na to wydarzenie.

Baner na FAME MMA 21

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

FAME MMA 21, typy bukmacherskie

Moje pierwsze typy na FAME MMA 21 dotyczyć będą walki “Takefuna” z Robertem Pasutem. Obaj panowie mają realny konflikt i delikatnie mówiąc, nie darzą do siebie szczególną sympatią. Już na konferencjach i spotkaniach było gorąco i spodziewam się, że również sam pojedynek będzie mocno energetyczny i wyrównany. Stawiam tu na zakończenie walki przed czasem – uważam, że każdy z zawodników będzie chciał brutalnie znokautować rywala, a górę nad taktyką mogą wziąć tu emocje. Rafał Górniak dotychczas wystąpił na galach FAME dwukrotnie, a jego pierwszy pojedynek z Mariuszem Słońskim zakończył się przed czasem przez kontuzję. Z kolei Robert Pasut bił się we freak-fightach 4-krotnie i w połowie tych starć decyzja sędziowska nie była potrzebna. Uważam, że ta walka zakończy się przed czasem i takie typy na FAME MMA 21 proponuję!

pełen dystans - NIE
Kurs: 2.50
Zagraj!

Kolejny ciekawy pojedynek to zestawienie “Kaczor BRS” – “Hejter”. W tym starciu stawiam na wygraną Mariusza Słońskiego. W porównaniu do najbliższego przeciwnika, ma on znacznie większe doświadczenie, bo na galach freak-fightowych wystąpił już 8 razy! Co prawda jego rekord nie robi wrażenia, bo większość pojedynków przegrał, jednak od momentu pierwszego występu zrobił widoczny postęp. “Kaczor BRS” w kwietniu zadebiutował w oktagonie i wygrał, jednak jego rywalem był Jaś Kapela. Tym razem czeka go znacznie trudniejsze wyzwanie i porównując umiejętności, oraz doświadczenie obu panów, moim zdaniem zdecydowanym faworytem będzie tu Mariusz “Hejter” Słoński i to na jego zwycięstwo stawiam FAME MMA 21 typy!

Hejter wygra
Kurs: 1.42
Zagraj!

Kolejne typy na FAME MMA 21 odnoszą się do zwycięstwa Tomasza Oświęcińskiego z Adrianem Ciosem. Popularny “Strachu” dysponuje zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi i w mojej opinii będzie to przeszkoda nie do przeskoczenia dla Adriana. Ten ostatnio walczył regularnie, jednak wybitnych wyników nie osiągał i moim skromnym zdaniem, gwiazdą sportów walki nigdy nie będzie. Uważam, że w tym pojedynku 1 celne uderzenie wyprowadzone przez Oświęcińskiego może błyskawicznie skończyć rywalizację i stawiam na wiktorię Tomasza!

T. Oświęcimski wygra
Kurs: 1.33
Zagraj!

FAME MMA 21

NA KTÓRY POJEDYNEK NAJBARDZIEJ CZEKASZ?
T. Adamek vs P. "Bandura" Bandurski 40%
A. Kwieciński vs K. "Don Kasjo" Życiński 20%
A. Cios vs T. "Strachu" Oświęcimski 7%
Rafał "Takefun" Górniak vs Robert Pasut 20%
Inna walka 13%
15+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • T. Adamek vs P. "Bandura" Bandurski
  • A. Kwieciński vs K. "Don Kasjo" Życiński
  • A. Cios vs T. "Strachu" Oświęcimski
  • Rafał "Takefun" Górniak vs Robert Pasut
  • Inna walka

FAME MMA 21, kursy bukmacherskie

Oczywiście bukmacher Betclic, u którego obstawicie FAME MMA 21 zaoferował zakłady i kursy na absolutnie wszystkie pojedynki sobotniej gali! Pierwotnie na karcie walk znalazło się 11 pojedynków, jednak w związku z zamieszaniem i aferą podczas konferencji, z rozpiski wypadł Paweł Tyburski. Nie zmienia to faktu, że wszystkie pozostałe starcia zapowiadają się rewelacyjnie! Polecam na marginesie zerknąć na nasze pozostałe typy dnia na weekend, a ja pod spodem przedstawiam wszystkie dostępne kursy bukmacherskie na FAME MMA 21:

Kursy na FAME MMA 21

Betclic
1.82
Jakub "Azdus" Matowicki
1.75
Miłosz "Dejvid" Boras
Zagraj!
Betclic
2.40
Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar
1.42
Mariusz "Hejter" Słoński
Zagraj!
Betclic
1.45
Klaudia Syguła
2.32
Ewa Piątkowska
Zagraj!
Betclic
1.28
Dominik “Kaleson” Cybulski
2.95
Jakub “Guzik” Szymański
Zagraj!
Betclic
2.85
Dominik “Mrozzo” Mrozowski
1.30
Rafał “Młody Ninja” Sobotkiewicz
Zagraj!
Betclic
1.82
Rafał “Takefun” Górniak
1.75
Robert Pasut
Zagraj!
Betclic
2.72
Adrian Cios
1.33
Tomasz "Strachu" Oświęciński
Zagraj!
Betclic
2.85
Grzegorz “Greg” Gancewski
1.30
Piotr “Szeli” Szeliga
Zagraj!
Betclic
2.95
Patryk “Bandura” Bandurski
1.28
Tomasz "Góral" Adamek
Zagraj!

Typy na FAME MMA 21

Skoro poznaliście już wszystkie kursy na FAME MMA 21, to przejdźmy do kolejnych propozycji i typów na sobotnią galę. W ostatniej chwili okazało się, że popularny “Don Kasjo” nie będzie w stanie wystąpić na najbliższym evencie, a to w skutek kontuzji głowy po brutalnym ataku Pawła Tyburskiego! Szybko dokonano zatem zmiany na karcie walk i ostatecznie co-main eventem FAME MMA 21 zostanie pojedynek Alana Kwiecińskiego z Michałem “Wampirem” Pasternakiem. Pod spodem znajdziecie typy na FAME MMA 21 w kontekście najważniejszych pojedynków! Jeżeli chcecie zatem zagrać na sobotę tak zwaną “tasiemkę” złożoną z wielu zakładów, to polecam zapoznać się z moimi predykcjami!

Baner Betclic pod FAME MMA 21

Walka wieczoru FAME MMA 21, typy

Walką wieczoru FAME MMA 21 będzie starcie Patryka Bandurskiego z Tomaszem Adamkiem. Będąc szczerym, nie dostrzegam tu szans popularnego Bandury, który oczywiście prezentował się dotychczas w organizacji FAME wybornie, jednak starcie z byłym mistrzem świata w boksie będzie wyzwaniem o zupełnie innym poziomie trudności. Tomasz Adamek zrzucił ostatnio rdzę i wygrał na KSW Epic z Mamedem Khalidovem, a od dobrych kilku miesięcy jest w stałym treningu. Popularny “Góral” przewyższa swojego najbliższego rywala doświadczeniem, umiejętnościami, techniką, a najpewniej i szybkością. W mojej opinii na dystansie zaledwie 3 rund Adamek okaże się od Bandury zdecydowanie lepszy i nie wykluczałbym zakończenia walki przed czasem! Typy na FAME MMA 21 kieruję w stronę zwycięstwa Tomasza Adamka!

T. Adamek wygra
Kurs: 1.30
Zagraj!

Alan Kwieciński – Michał “Wampir” Pasternak

Bardzo podobna historia dotyczy ogłoszonej w ostatniej chwili walki Alana Kwiecińskiego z Michałem Pasternakiem. Popularny “Alanik” jest oczywiście zawodnikiem młodszym i w organizacji FAME zdążył zaprezentować się z niezłej strony w kilku pojedynkach, lecz pod względem doświadczenia i umiejętności wyraźnie powinien odstawać od najbliższego przeciwnika. Michał Pasternak to facet, który w swojej karierze pokonywał profesjonalnych zawodników MMA, a gwiazdy FAME takie jak Paweł Tyburski, czy Piotr Szeliga nie były w stanie sprostać wyzwaniu i przegrywały z “Wampirem”. Uważam, że nawet walka w formule bokserskiej zakończy się stosunkowo łatwym zwycięstwem Pasternaka!

M. Pasternak wygra
Kurs: 1.18
Zagraj!

Grzegorz “Greg” Gancewski – Piotr Szeliga

Kolejny pojedynek, w którym przewiduję zwycięstwo faworyta, czyli Piotra Szeligi. Nabył on już sporej ilości doświadczenia i wielokrotnie nie unikał trudnych wyzwań, mierząc się z zawodnikami znacznie lepszymi. Szeliga od momentu debiutu we freak-fightach zrobił spory progress i w dalszym ciągu jest zawodnikiem o szalenie mocnym uderzeniu, ale również coraz lepszej technice. Grzegorz Gancewski dotychczas wystąpił tylko na gali Fame Reborn i chociaż pokonał wówczas Jakuba Maślankę, to moim zdaniem najbliższe starcie będzie dla niego zbyt trudne. Typy na FAME MMA 21 w kierunku wygranej Piotra Szeligi to kolejna propozycja, której warto się przyjrzeć!

P. Szeliga wygra
Kurs: 1.30
Zagraj!

Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska

Jedyna walka kobiet na najbliższym FAME MMA to zestawienie Klaudii Syguły z Ewą Piątkowską. W tym przypadku mamy do czynienia ze starciem stricte sportowym, ponieważ obydwie panie mają za sobą przeszłość w profesjonalnych sportach walki. Syguła to zawodniczka MMA, natomiast Piątkowska to pięściarka. Ich pojedynek ma odbyć się na ciekawych zasadach, a mianowicie każda runda to inna formuła walki. W mojej opinii walka zakończy się tu na punkty – starcie powinno być ciekawe i wyrównane, jednak nie spodziewam się, by któraś z zawodniczek na dystansie zaledwie 3 rund zdołała skończyć swoją rywalkę. Taki typ wiąże się z kursem 1.30!

pełen dystans - tak
Kurs: 1.30
Zagraj!

FAME MMA 21 typy | Gotowy kupon

Jeżeli zdecydowalibyście się połączyć wszystkie zaproponowane wyżej typy na FAME MMA 21, to łączny kurs AKO na kuponie wyniesie 2.59! Obecnie Betclic pozwala grać bez podatku, a zatem stawiając 100 PLN na taki zakład łączony, potencjalna wygrana wyniesie 259 PLN! Pod spodem znajdziecie zestaw typów na FAME MMA 21 na kuponie:

Kupon pod FAME MMA 21

FAME MMA 21, najważniejsze informacje

Najbliższa gala FAME MMA 21 zapowiada się szalenie ciekawie. W sumie na karcie walk znajdziemy 10 pozycji, a w tym 1 stracie kobiet i wyczekiwany przez wielu main event, czyli pojedynek Bandury z Tomaszem Adamkiem! Warto dopowiedzieć, że jedynym legalnym bukmacherem, u którego obstawicie zbliżającą się galę jest Betclic. To u niego znajdziecie wszystkie zakłady, kursy i typy na FAME MMA 21. W porównaniu do poprzednich odsłon gali FAME, zmieniła się również kwestia oglądania na żywo. Polecam zerknąć zatem na to, jak oglądać FAME MMA.

Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 21?

Gala FAME MMA 21 odbędzie się już w najbliższą sobotę, a zatem 18. maja 2024 roku! Start imprezy przewidziany został na godzinę 19:30 i najpewniej zakończy się ona w okolicach północy. Wiadomo jednak, że godziny nie są tu sztywne, ponieważ wszystko zależy od długości trwania poszczególnych pojedynków. FAME MMA 21 tym razem zagości do Gliwic, a dokładniej do PreZero Areny! Mam nadzieję, że w artykule znaleźliście to, czego szukaliście. Życzę zatem wielkich emocji i samych trafionych typów na FAME MMA 21!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze