Bandura – Tomasz Adamek: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 18.05.2024

Bandura podczas walki na Fame MMA

Typy na Bandura – Tomasz Adamek, FAME MMA 21. W najbliższą sobotę na gali FAME MMA 21 Patryk Bandurski spełni swoje marzenie i stanie naprzeciw dwukrotnego mistrza świata w boksie, a więc Tomasza Adamka! W poniższym artykule znajdziesz analizę i zapowiedź tego pojedynku, oraz najciekawsze typy na Bandura – Tomasz Adamek! Zapraszam zatem do lektury.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Bandura – Tomasz Adamek, typy i przewidywania

Na start analiza pojedynku i przedstawienie obu postaci, chociaż w zasadzie obaj zawodnicy powinni być kibicom doskonale znani! Tomasz Bandurski to rzecz jasna zawodnik wywodzący się z Internetu i tam zdobył swoją wielką popularność. Bandura jest jednocześnie jednym z bardziej uzdolnionych zawodników we freak-fightach i jak sam mówi, najbliższy pojedynek będzie spełnieniem jego wielkich marzeń! 30-latek dotychczas wystąpił w organizacji FAME dwukrotnie i za każdym razem były to starcia właśnie w formule bokserskiej. Na tle Piotra Szeligi i Alana Kwiecińskiego wypadł on do prawdy znakomicie i obydwa te pojedynki wygrał. Bandura dysponuje mocnym uderzeniem, ale jak na warunki freak-fightów ma również nadprzeciętnie dobrą technikę. O walce z Tomaszem Adamkiem wiedział już od kilku miesięcy i trenował bardzo ciężko. Sam pojedynek odbędzie się w dużych rękawicach i na dystansie 3 rund, co będzie bardzo istotną informacją w kontekście wybierania typów na Bandura – Adamek!

Przechodzę do popularnego “Górala”, który zadebiutuje w sobotę w organizacji FAME MMA. Jako chłopak urodzony w roku 2000. pamiętam, jak za dzieciaka wstawałem na pojedynki Tomasza Adamka, gdy ten walczył o najważniejsze tytuły na zawodowych ringach w USA, czy bił się z Vitalijem Kliczko we Wrocławiu. Od tych pojedynków minęło już jednak kilkanaście lat, a obecnie były Mistrz Świata w dwóch kategoriach wagowych ma na karku 47 wiosen. Nie tak dawno Tomasz Adamek powrócił do sportu i na gali KSW Epic zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Starcie zakończyło się co prawda zwycięstwem “Górala”, jednak zdecydowanie nie była to najlepsza wersja Adamka i jednak metryki, ani czasu się nie oszuka. Tomasz przez całą karierę bazował na znakomitej szybkości i duszy wojownika, lecz w ostatnim pojedynku był on wolniejszy od Mameda. Na pewno “Góral” zrzucił nieco rdzy, bo przecież nie walczył on blisko 6 lat, a jak słychać z obozu Adamka, obecnie jest w znacznie lepszej formie. Czy były Mistrz Świata pokona o 17 lat młodszego rywala i jakie typy na Bandura – Adamek warto zagrać?

W mojej opinii omawiane starcie nie zakończy się na punkty, tak jak sugeruje to kursami bukmacher Betclic. Pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund i uważam, że popularny “Góral” od początku narzuci mocne tempo – wszak w przeszłości bił się on w 12-rundowych pojedynkach. Sądzę, że spory wpływ na losy pojedynku mogą mieć również rękawice – “Granty” kolokwialnie mówiąc, leżą Adamkowi, a Bandura nie miał okazji w nich występować. Uważam, że popularny “Góral” w 3. odsłonie może zakończyć pojedynek, a moje pierwsze typy na Bandura – Adamek dotyczą zakończenia starcia przed czasem!

pełen dystans - nie
Kurs: 3.00
Zagraj!

Bandura – Tomasz Adamek, kursy bukmacherskie

W wolnej chwili polecam sprawdzić nasze wszystkie typy na FAME MMA 21, ponieważ na Zagraniu znajdziecie analizy i predykcje na każdy z sobotnich pojedynków! Przechodząc natomiast do regularnych kursów bukmacherskich, Betclic w roli wyraźnego faworyta stawia Tomasza Adamka. Co prawda pięściarz ma już na karku 47 lat, jednak na jego tle Bandura jest amatorem i pod względem doświadczenia, obycia, czy techniki nie ma do popularnego “Górala” podjazdu. Jeżeli chcielibyście zatem obstawić typy na Bandura – Adamek w kierunku zwycięzcy pojedynku, to pod spodem znajdziecie aktualne kursy:

kursy na zwycięstwo

Betclic
2.95
Bandura
1.28
T. Adamek
Zagraj!

Kto wygra walkę Bandura – Tomasz Adamek?

W mojej opinii zdecydowanym faworytem zbliżającego się pojedynku jest Tomasz Adamek. “Góral” powrócił niedawno po 6-letniej przerwie i na gali KSW Epic pokonał Mameda Khalidova, który doznał kontuzji ręki. Bandura prezentował się oczywiście bardzo dobrze na tle Alana Kwiecińskiego, czy Piotra Szeligi, jednak omówmy się, że najbliższy rywal będzie prezentował nieporównywalnie wyższy poziom pięściarstwa. Sądzę, że Tomasz Adamek bez większych problemów zwycięży najbliższe starcie na gali FAME MMA 21!

T. Adamek wygra
Kurs: 1.28
Zagraj!

Bandura – Tomasz Adamek, kursy na liczbę rund

U bukmachera Betclic możecie również obstawić typy na Bandura – Adamek w kierunku liczby rund! Jest to dość popularny rynek i wielu kibiców FAME MMA lubi obstawiać na kuponach czas, po jakim zakończy się dane starcie. W przypadku walki wieczoru sobotniej gali, Betclic spodziewa się raczej zakończenia starcia na punkty, z czym ja osobiście się nie zgadzam. Pod spodem znajdziecie aktualne kursy na liczbę rund w pojedynku Patryk Bandurski – Tomasz Adamek:

kursy na liczbę rund

Betclic
3.35
-2.5 rund
1.25
+2.5 rund
Zagraj!

Typy na Bandura – Tomasz Adamek

Na marginesie, polecam sprawdzić nasz osobny tekst o tym, gdzie oglądać Bandura – Tomasz Adamek. Wracając natomiast do propozycji typów na to starcie, sądzę, że wartym uwagi zakładem jest również wygrana “Górala” przez KO, TKO lub dyskwalifikację. Moim zdaniem już pierwsza odsłona może być energetyczna i intensywna, bo przecież pojedynek potrwa tylko 3 rundy. Jeżeli Tomasz Adamek od pierwszych sekund narzuci wysokie tempo i będzie trafiał Bandurę szybkimi ciosami, to ten może nie wytrzymać 9 minut z byłym mistrzem świata. Oczywiście jest to dość ryzykowny zakład, jednak sądzę, że po aktualnych kursach warto go zagrać! Powodzenia i samych trafionych typów na Bandura – Adamek!

T. Adamek wygra przez KO, TKO lub DQ
Kurs: 2.75
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze