Bestia – Ztrolowany: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na walkę Bestia - Ztrolowany

Bestia – Ztrolowany: typy na walkę. Podczas nadchodzącego Clout MMA 4 czeka nas kilka naprawdę solidnych pojedynków i wielu doświadczonych fighterów w klatce. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie Piotr Piechowiak i Sebastian Nowak. I choć faworytem jest pierwszy z wymienionych, to bez wątpienia jego rywal godnie się zaprezentuje. A jeżeli chciałbyś poznać analizę i typy na Bestia – Ztrolowany, to zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 4? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Bestia – Ztrolowany, typy i przewidywania

Na starcie warto zaznaczyć, że karta walk Clout MMA 4 wygląda naprawdę okazale. W końcu do walki ruszy między innymi Najman z Muranem, Lexy z Linkimaster czy Dawid Załęcki i Wielki Bu. Interesująco zapowiada się także potyczka pomiędzy Bestią i Ztrolowanym. Co więc warto rozważyć?

Piotr Piechowiak ze sportem związany jest od zawsze, co oczywiście widać między innymi po jego atletycznej sylwetce. We freak fightach oglądamy go jednak od niedawna, a konkretnie, od Fame MMA 6, kiedy to pokonał Marcina Najmana. Potem przyszły zwycięstwa z Piotrem Szeligą i Krzysztofem Radzikowskim. Warto jednak zaznaczyć, że po raz ostatni Bestia stanął do walki w klatce w 2021 roku. Ztrolowany natomiast ma na koncie 6 stoczonych walk, a jego rekord wynosi 5-1. Wydawać by się mogło, że może stawić czoła Piechowiakowi i walczyć jak równy z równym, jednak w rzeczywistości wydaje się to mało prawdopodobne. Mianowicie do tej pory pokonał Bonusa BGC, Hecmana czy Marcina Makowskiego, czyli rywali z dość niskiej półki sportowej. Dlatego też nie spodziewam się, aby w nadchodzącym pojedynku mógł zagrozić rozpędzonej Bestii. I biorąc pod uwagę podane informację, zdecyduję się na to, że Piechowiak wygra przed czasem.

Bestia wygra przed czasem
Kurs: 1.70
Zagraj!

Bestia – Ztrolowany, kursy bukmacherskie 

Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że faworytem do zwycięstwa w nadchodzącej walce pomiędzy Bestią a Ztrolowanym jest pierwszy z zawodników. W końcu wygrał wszystkie dotychczas stoczone walki i to z nie byle kim, bo Radzikowski czy Szeliga potrafią się bić. Ztrolowany natomiast ma naprawdę solidnie wyglądający bilans, ale nie walczył z żadnym bardziej wymagającym rywalem. Stąd też według kursów to Bestia jest faworytem.

Kursy na walkę Bestia - Ztrolowany
Fortuna
1.40
Bestia
2.52
Ztrolowany
Zagraj!

Kursy na liczbę rund 

Choć murowanym faworytem do zwycięstwa jest Bestia, to wydaje się, że w najbliższym pojedynku nie powinien szybko skończyć rywala. Mianowicie zarówno z Radzikowskim, jak i Szeligą jego walka trwała ponad 2.5 rundy. Ztrolowany również w każdym ze swoich pojedynków walczył przynajmniej 2 rundy i wydaje się, że warto rozważyć przynajmniej najniższy over 1.5 rund. Natomiast jeśli chciałbyś poznać kod promocyjny na Clout MMA 4, to zachęcam do zajrzenia na naszą witrynę.

Kursy na liczbę rund w walce Bestia - Ztrolowany
Fortuna
2.00
Poniżej 1.5 rund
1.64
Powyżej 1.5 rund
Zagraj!

Bestia – Ztrolowany, kto wygra walkę?

Nie powinno dziwić, że faworytem tej potyczki jest Bestia. Bez wątpienia będzie on dużo lepiej przygotowany fizycznie i to właśnie jego warunki powinny być największym atutem. Ztrolowany nie dość, ze nie jest aż tak dobrze zbudowany, to kondycyjnie z pewnością także będzie odstawał od rywala. Dlatego też myślę, że to Piechowiak wyjdzie z tej batalii zwycięsko i przedłuży swoją passę do 4 wygranych.

Bestia wygra walkę
Kurs: 1.40
Zagraj!

Bestia – Ztrolowany, gdzie oglądać

Pojedynek pomiędzy Bestią a Ztrolowanym będziesz mógł śledzić jedynie w sieci. Próżno szukać darmowych transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po opłaceniu pay-per-view. A wtedy będziesz mógł obejrzeć wszystkie 10 pojedynków nadchodzącego Clout. Natomiast gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 4, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie.

Bestia – Ztrolowany, transmisja w TV i stream online

Walka Bestia – Ztrolowany nie będzie oczywiście pokazywana w TV. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem w ostatnich latach nie zdarzyło się, aby gale MMA czy tym bardziej freak fighty były transmitowane w telewizji. To samo tyczy się streamów internetowych, które nie są powiązane z PPV. Po prostu – nie będziesz w stanie znaleźć dostępu do gali Clout MMA 4 bez jego uprzedniego opłacenia. A więcej szczegółów na temat tego gdzie oglądać Clout MMA 4 znajdziesz oczywiście na naszej witrynie.

Typy na Bestia – Ztrolowany

Na koniec warto jeszcze przybliżyć kwestię samego obstawiania gali. Mianowicie prawa do przygotowywania oferty na Clout MMA 4 posiada w naszym kraju wyłącznie Fortuna. Jeżeli nie posiadasz jeszcze tam konta, a chciałbyś obstawić tę galę, to warto przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki któremu możesz liczyć na ubezpieczenie trzech pierwszych kuponów do 300 PLN łącznie. A jakie zdarzenie jeszcze warto rozważyć podczas obstawiania tej walki?

Tak jak podałem nieco wyżej, walka powinna paść łupem Bestii, który przewodzi pod wieloma aspektami. Warto jednak przypomnieć, że Ztrolowany już nie raz był skreślany na starcie, a potem wychodził zwycięsko z takich pojedynków. Teraz tego co prawda nie przewiduję, ale myślę, że można spodziewać się przynajmniej dwóch rund. W końcu w każdej ze swoich walk stoczył przynajmniej dwurundowe potyczki.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.64
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze