Anonymo ma dobrą rozgrzewkę przed Flashpointem? AKO 3.59!

Esport 11.05.2021 r

Dziś skupiamy się wyłącznie na CS:GO, jednak nie pozostajemy jedynie w obrębie jednego turnieju, a zaglądamy również do niższych poziomów rozgrywek, gdzie będziemy mogli oglądać zmagania ekipy Snaxa! Anonymo rozpoczęło niedawno swój udział w ESEA Premier Season 37, a już za chwilę czynnie włączą się również w turniej Flashpoint, gdzie czeka na nich NiP z nowym zawodnikiem w składzie. Dziś jednak na Polaków czeka nieco inny rywal, bo Movistar Riders, które w ostatnich spotkaniach pokazuje się ze świetnej strony i to rywale są dziś faworyzowani przez bukmacherów. Jako drugie spotkanie do analizy wybrałem już turniej Flashpoint, a konkretnie mecz pomiędzy Complexity a Big, który rozpocznie się już o 18. Pisałem to już kilkukrotnie, ale organizacja i gra turniejów online powoduje, że mamy prawdziwy natłok spotkań w ciągu dnia i praktycznie od rana do wieczora możemy emocjonować się różnymi rozgrywkami. Czy dziś opócz emocji przyjdzie także zysk?

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!
 
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

BIG – Complexity
11.05.2021 r. Godz.18:00

Na start mamy bardzo ciekawy pojedynek, pomiędzy dwoma świetnymi ekipami, jakimi są Big oraz Complexity. Ostatnie starcie pomiędzy nimi  zakończyło się dosyć łatwym zwycięstwem niemieckiej formacji, jednak odbyło się ono w kwietniu podczas FunSpark Ulti a od tego czasu sporo się zmieniło zarówno po jednej jak i po drugiej stronie barykady.W tym momencie bukmacherzy nie widzą wyraźnego faworyta w żadnej z drużyn, a kursy są niezwykle wyrównane. Kto według mnie ma tutaj większe szanse, gdzie widnieją poszczególne przewagi obydwu drużyn i co typować w tym spotkaniu?

Według mnie kursy bardzo dobrze odwzorowują tutaj szanse obydwu ekip i faktycznie powinniśmy zobaczyć wyrównany pojedynek. Complexity co prawda przegrało swoje trzy ostatnie spotkania z rzędu, jednak oczywiście nie jest to powód, żeby ich skreślać i nie doceniać ich siły i potencjału. Przy tak dobrej grze Konfiga i BlameF możemy być świadkami naprawdę solidnego Complexity, które co prawda nie jest może absolutnym topem drużyn jak obecny Gambit czy Heroic, jednak na każdym turnieju prezentują się oni przynajmniej przyzwoicie, a ich gra wygląda po prostu coraz lepiej z każdym miesiącem pracy. Ich ostatnia przegrana przeciwko Furii była dziesięć dni temu i od tamtej pory Complexity nie pojawiło się w żadnym oficjalnym meczu, możemy więc oczekiwać od nich naprawdę solidnego przygotowania, zwłaszcza patrząc na rangę turnieju Flashpoint!

W przypadku BIG, ich sytuacja na światowej scenie również nie jest idealna. Ich bilans ratują trochę dwie ostatnie wygrane, jednak były to mecze przeciwko bardzo słabym drużynom i nie biorę ich pod uwagę przy realnej ocenie formy Niemców. Starcia z Viatlity i Heroic natomiast okazały się totalną klapą dla ekipy Tiziana, bo nie byli w nich w stanie zdobyć nawet jednej mapy. Oczywiście podobnie jak w przypadku ich dzisiejszych rywali, Big ma ogromny potencjał i już nie raz pokazało, że potrafi bardzo szybko naprawić błędy w swojej grze, co widać było, chociażby w turnieju FunSpark Ulti, gdzie po pierwszej przegranej podnieśli się błyskawicznie i nie oddali żadnego meczu do końca rozgrywek.

Według mnie idealnym typem na to spotkanie będzie over 2,5 map. Obydwie drużyny są na bardzo podobnym poziomie, mieli małe problemy w ostatnich tygodniach i jednocześnie potrafią szybko naprawić mankamenty w swojej grze i zawsze prezentują stabilny poziom na dużych turniejach. Dodatkowo ich map pool nie pokrywa się w dużym stopniu, zatem obydwie ekipy powinny być lepsze na swoich mapach. Tak jak pisałem na początku, kursy na zwycięstwo którejkolwiek z drużyn są bardzo wyrównane, bo szanse obydwu ekip są podobne. Moim zdaniem zobaczymy tutaj szybką wymianę map swojego wyboru i dopiero trzecia mapa wyłoni zwycięzcę. Od tego zdarzenia rozpoczynam mój kupon w Fortunie!

Powyżej 2,5 map
Kurs: 1.86
Zagraj!

Baner grupy typerskiej facebook

Anonymo – Movistar Riders
11.05.2021 r. Godz. 19:00

Nadszedł czas na mecz Polaków, chociaż jeszcze nie w ramach Flashpoint a tylko Esea Premier Season 37, czyli ligi, której zwycięstwo kwalifikuje do najbardziej prestiżowych rozgrywek ligowych, czyli ESL Pro League. Trzeba przyznać, że Polacy nie rozpoczęli sezonu idealnie, bo polegli w starciu z Sinners, jednak rozgrywki te są bardzo długie i z pewnością będzie jeszcze szansa na nadrobienie strat. Trzeba jednak pamiętać o tym, że każda kolejna porażka po trochu utrudnia kwestie awansu i pilnować swojego miejsca w tabeli. Forma Anonymo w ostatnim czasie nie zachwyca i to z tego właśnie powodu to Movistar Riders są wyraźnymi faworytami bukmacherów w tym pojedynku. Nie wydaje mi się jednak, że ekipa Snaxa podda się bez walki, zwłaszcza że ich debiut we Flashpoincie już tuż tuż i nie mają oni zbyt wiele czasu na poprawianie swojej gry.

Ostatnie spotkanie pomiędzy nimi zakończyło się wygraną 2:0 przez Movistar, jednak według mnie dziś nie będziemy mieć powtórki z rozrywki. Drużyna Alexa jest co prawda w naprawdę niezłej dyspozycji, wygrane cztery na pięć ostatnich meczów i z pewnością wysokie morale panujące w drużynie to co prawda dobry prognostyk dla nich, jednak Anonymo nie jest byle drużyną z podwórka, która nie umie wyciągać wniosków ze swoich porażek. Pomimo tego, że aż cztery na pięć ich ostatnich występów to porażki, tak jednak każda z nich była naprawdę zacięta i wyrównana, a Anonymo pokazało już, że często właśnie w tych trudnych momentach potrafi wyjść z inicjatywą i zaskoczyć swojego rywala w najlepszym możliwym momencie.

Movistar Riders są bardzo dobrą drużyną, szczególnie ciekawie wygląda u nich mapa Overpass, gdzie wygrywają 71% wszystkich swoich starć. Obydwie drużyny nie lubią grać Dusta, natomiast Anonymo według mnie zdecyduje się na wykluczenie również Inferno, gdzie obecnie notują niechlubną serię czterech porażek. Polacy natomiast najczęściej decydują się na wybór Nuke i według mnie dziś również taka będzie ich decyzja, pomimo ostatniej porażki na Movistar właśnie na tej mapie. Anonymo potrafi adaptować się do rywala, a każdy kolejny mecz na tej mapie wygląda w ich wykonaniu coraz lepiej, uzupełniają przede wszystkim dziury w defensywie, które były widoczne w pierwszym starciu z drużyną Mopoza. Dla mnie tutaj również idealnym typem jest over map, drużyny są na naprawdę wyrównanym poziomie, a jeśli Anonymo poprawiło swoją grę na Nuke, to powinniśmy w spokoju obejrzeć trzy mapy. Kurs również tutaj jest bardzo zachęcający, a połączenie tych dwóch zdarzeń daje nam naprawdę solidne AKO. Możecie zagrać te typy również Solo lub w jakiejś innej kombinacji, dajcie znać w komentarzach co typujecie nie tylko w tych meczach, ale również podczas MSI, które ciągle trwa!

Powyżej 2,5 map
Kurs: 1.93
Zagraj!

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź opinie o Fortunie!

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon fortuna 11.05.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze