Wczoraj Przemek trafił eliminacyjny kupon double, więc nie pozostaje mi nic innego, jak pójść za przykładem i wrócić na odpowiednią ścieżkę! Na dziś przygotowałem dwie propozycje. Pierwszą z nich będzie mecz na szczycie pomiędzy Finlandią, a Włochami. Druga to wizyta w Gruzji, gdzie przyjadą Duńczycy.

Nie masz konta w Betclic? Przejdź do rejestracji i weź udział w promocji!

Zakład bez ryzyka do 500 złotych!
Kod promocyjny: 500PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Finlandia vs Włochy

Finowie mieli fatalną passę w okresie od czerwca do 2015 roku do października 2017 roku, gdzie rzeczywiście mieli problemy nie tylko z wygrywaniem spotkań, ale po prostu ze zdobywaniem punktów. Tymczasem w obecnych eliminacjach mają na swoim koncie komplet zwycięstw i dzisiaj czeka ich kluczowe spotkanie w kontekście rywalizacji o pierwszą pozycję.

Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ na swoim obiekcie zmierzą się z Włochami. Oba zespoły w ostatnim czasie wygrały cztery spotkania z rzędu. Finowie i Włosi zmierzyli się już raz w tych eliminacjach, ale wtedy Italia nie pozostawiła złudzeń i wygrała 2:0. Tym razem będzie mieli trudniej, gdyż zagrają na wyjeździe.

W poprzedniej serii gier Azzurri pokonali Armenię 1:3 na wyjeździe, jednak nie można powiedzieć, żeby był to spacerek. Przede wszystkim mieli ułatwienie w postaci osłabienia rywala, który grał w 10. Warto odnotować, że bardzo dobry występ w tej rywalizacji zaliczyli dwaj piłkarze Premier League – Emerson oraz Jorginho, którzy na podstawie ocen byli najlepszymi zawodnikami na boisku.

Reprezentacje Włoch i Finlandii od 1964 roku zmierzyły się 11 razy, z czego aż w 10 przypadkach lepsi byli Azzurri. Finowie mają dobrą okazję, żeby przełamać klątwę, jednak nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Finlandia w pięciu ostatnich meczach przegrała z Włochami przy wyniku -2,5 gola i nie zdobyła w tym czasie żadnej bramki.

Statystyki:

 • Reprezentacje Włoch i Finlandii od 1964 roku zmierzyły się 11 razy, z czego aż w 10 przypadkach lepsi byli Azzurri.
 • Finlandia nie zdobyła gola w pięciu ostatnich starciach z Italią.
 • Włosi wygrali pierwsze spotkanie z Finlandią 2:0.
 • W poprzedniej serii gier Azzurri pokonali Armenię 1:3
 • Finowie nie stracili gola w czterech ostatnich meczach.
 • Italia ma komplet zwycięstw w tych eliminacjach.
 • Finowie wygrali cztery kolejne rywalizacje o punkty.

Co obstawiać?

W tej sytuacji mamy dwie drogi, ponieważ pierwszą z nich są underowe zakończenia w poprzednich rywalizacjach tych drużyn, a także dobra defensywa Finlandii w ostatnich czterech rywalizacjach. W tym czasie Finowie nie stracili bramki. Druga kwestia jest taka, że oba zespoły są w dobrej formie, a zwłaszcza Włosi grają ofensywniej niż w poprzednich latach. Liczę na dobrą formę Pukkiego i obstawiam tutaj BTTS.

Typ: BTTS

Kurs: 2.31

Gruzja vs Dania

Drugie spotkanie dobrałem nie ze względu na jego atrakcyjność w oczach kibiców, ale głównie przez pryzmat fajnego kursu. 1.61 na Danię uznaje za naprawdę solidny przelicznik, który warto tutaj zaatakować.

Gruzja do tej pory pokonała na swoim obiekcie tylko Gibraltar, co nie oszukujmy się, nie jest porywającym rezultatem. Pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się triumfem Gangu Olsena aż 5:1. Wydaje mi się, że nawet atut własnego boiska underdoga, nie pozwoli tutaj na zminimalizowanie tej różnicy i zobaczymy kolejny triumf Danii.

Goście nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, ponieważ mają na koncie 8 oczek, a za ich plecami czai się Szwajcaria. Dodatkowo przed nimi są Irlandczycy z wynikiem 11 punktów. Rozgrywka o awans w tej grupie zapowiada się pasjonująco, a prawdopodobnie jej kluczem będzie właśnie pokonywanie słabszych przeciwników. Kto się wyłamie na Gruzji czy Gibraltarze, być może nie pojedzie na Euro. Czas na test prawdy dla reprezentacji Danii. Do tej pory strzelili aż 15 bramek w czterech meczach, co z pewnością robi wrażenie.

O Gruzji możemy powiedzieć tyle, co pokazują statystyki. Nie oglądałem żadnego meczu z udziałem tej drużyny w tych eliminacjach, jednak liczby są bezlitosne. Cztery starcia, trzy porażki i tylko jedno zwycięstwo z Gibraltarem. Mocniejsi ich leją i wydaje mi się, że to się dziś nie zmieni.

Statystyki:

 • Gruzja przegrała trzy z czterech ostatnich spotkań eliminacyjnych.
 • Gruzini w dwóch meczach domowych nie zaliczyli wyniku BTTS.
 • Dania zdobyła 15 bramek w 4 meczach.
 • Duńczycy są niepokonani od startu eliminacji.
 • Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną Danii 5:1.
 • Dania ma 8 punktów po 4 meczach.
 • Oba mecze wyjazdowe Gangu Olsena zakończyły się wynikami +2,5 gola.

Co obstawiać?

W tej rywalizacji idę za przeczuciem i obstawiam wygraną gości. Wydaje mi się, że kurs na Danię jest wystarczający, aby spróbować tutaj czystej dwójki. Bez kombinowania nie zakładam, że Gruzja będzie w stanie wygrać na swoim obiekcie, lub nawet zremisować. W pierwszym spotkaniu, wygranym przez Gang Olsena 5:1 była kolosalna dysproporcja między tymi ekipami.

Typ: Dania wygra

Kurs: 1.58

Cashback – Betclic:

 • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 500PLN
 • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
 • Obrót ewentualnym zwrotem x4.
 • Kurs minimalny 2.00.
 • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 500 PLN – będzie objęty cashbackiem.

Dowiedz się więcej na temat bukmacherów!

kupon betclic