fot. Hu Jingchen

Powoli kończy się nam tydzień na kortach twardych w krajach azjatyckich oraz we Francji! Dzisiaj wybrałem dla Was finałowe starcie pań na kortach w Dubaju oraz mecze panów na twardej nawierzchni. Czy sobota okaże się dla nas szczęśliwa i wpiszemy zielony kupon do naszego kajetu? Zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na dzisiaj oraz założenia konta w STS, gdzie czekają na Was bonusy przy rejestracji! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Garbine Muguruza – Barbora Krejcikova

13.02.2021 r. – 16:00

Po pięknym meczu półfinałowym, w którym główną rolę grała Garbine Muguruza, przyszedł czas na jej drugie finałowe starcie w cyklu WTA Tour na przestrzeni tygodnia. Hiszpanka jest zdecydowaną faworytką tego meczu, w którym zmierzy się z Barborą Krejcikovą. 16. zawodniczka rankingu WTA ma szansę na awans w tym zestawieniu i dopisaniu sobie sporej ilości punktów do tegorocznego wyścigu WTA Race. Mimo zmęczenia, jakie wychodzi już w jej grze, jestem zdania, że jest bardzo mocną faworytką tego spotkania. Często agresywne wgrywanie piłki w wymiany daje jej sporo przewagi i możliwości, przy spychaniu przeciwniczek w defensywę. Bardzo ciekawe i pasjonujące starcie z Elise Mertens, które pokazało na jak wysokim poziomie są obie tenisistki. Garbine w drobnymi problemami na pierwszym podaniu, potrafiła zagrywać mocno wyrzucające drugie serwisy, co pozwalało jej otworzyć sobie kort przy returnach przeciwniczek. Bardzo skrupulatnie podchodziła do wymian i w konsekwentny sposób korzystała z pozostawianej przestrzeni na korcie. Siła i moc, jakie funkcjonowały w jej zagraniach, są bez wątpienia jednymi z największych atutów przy wymianach. Bardzo ciężko będzie miała jej przeciwniczka, ponieważ przy winnerach wynoszących 125 km/h jest prawie niemożliwe dobiegać do piłki granej po crossie. Jeżeli do tego dojdzie jeszcze lepsza skuteczność pierwszego serwisu, to ten mecz może się bardzo szybko zakończyć.

Jej rywalka to dużo niżej notowana zawodniczka z Czech, która powoli zmienia główne cele z deblowych, na tę w grze pojedynczej. Nie ma co się dziwić Czeszce, patrząc na to, jaki ma potencjał w swojej grze. Bardzo dobrze przygotowana fizycznie zawodniczka, która potrafi postraszyć zagraniom przeciw nogom. Jednakże jest nieco spóźniona przy startach do piłek od przeciwniczek, co pozwala jej rywalkom na zdobywanie punktów przy wymianach. Do takich zabiegów z pewnością będzie kierować się Muguruza, która uwielbia piłki winnerowe i grane przeciw kierunkom przeciwniczek. Do tego siłowy aspekt stoi po stronie Garbine, co nie będzie ułatwiać zadania Czeszce. Jeżeli może liczyć na przewagę w jakimś aspekcie, to zdecydowanie i jedynie, pod kątem fizyczności, gdyż Muguruza gra drugi tydzień z rzędu.

Co obstawiać?

Ten mecz uważam za przymus do wygrania przez Garbine Muguruzę. Jest mocno zmotywowana, aby wymazać swój poprzedni finał z pamięci, gdzie zupełnie nie podołała zadaniu, jakie przygotowały warunki na korcie w Doha. Tym razem ma do pokonania dużo łatwiejszą przeciwniczkę, jednak do tego trzeba jeszcze się mocno skoncentrować. Stawiam dzisiaj na win Muguruzy i liczę na dobre rozpoczęcie kuponu! Jeżeli nie macie jeszcze konta na Fortunie, serdecznie zapraszam do skorzystania z naszego kodu promocyjnego, gdzie czekają na Was ciekawe promocje! 

Fortuna
1.70
Muguruza wygra 2:0 w setach

grupa baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Roberto Bautista Agut – Nikoloz Basilashvili

13.02.2021 r. – 16:00

Dość niespodziewany finał w turnieju w Doha. Dwóch bardzo dobrze dysponowanych zawodników, spotyka się w ostatniej fazie turnieju. Z jednej strony mamy zawodnika, który od dłuższego czasu przoduje w rankingu ATP, a z drugiej mamy gracza, który nie do końca potrafi wykorzystywać swój potencjał. Mowa oczywiście o Hiszpanie, Roberto Bautista Agucie, który fenomenalnie spisuje się na kortach w Doha. Bardzo dobra gra ofensywna i defensywna z jego strony doprowadziła go do finałowego starcia z zawodnikiem z Gruzji. Roberto gra bardzo dobrze prosperujący tenis o postawie defensywnej, jak i ofensywnej. Potrafi na kortach w Doha przyspieszyć grę, co nie udało mu się w finale w Montpellier. Mam nadzieję, że dzisiaj poprawi swoją dyspozycję z poprzedniego finału i w pełni wykorzysta szansę na wygranie turnieju po raz pierwszy od 2019 roku, gdzie udało mu się to właśnie na kortach w Katarze. Bardzo podoba mi się jego sfera ofensywna, gdzie nie boi się podejmować ryzyka i w bardzo skuteczny sposób próbuje zakończyć akcje. Do tego mocno stabilna gra na swoim serwisie, co widnieje w jego statystykach, a serwis bazuje na 70% pierwszego podania. Myślę, że obecność Hiszpana w finale jest zasłużona i z pewnością nie będzie chciał zaprzepaścić szansy po raz drugi w oddziale dwóch tygodni na kortach twardych.

Z kolei jego rywal z Gruzji, ma do udowodnienia sporo jego oponentom. Między innymi mi, gdyż nie popieram jego sposobu gry, który w dużej mierze opiera się na małej rotacji sposobu gry i częstemu graniu przez środek kortu. Zawodnik z Gruzji często próbuje rozrzucać grę po całej nawierzchni kortu, jednak nie jest to w pełni przekomarzanie zawodnika po pełnym polu kortu, a tylko próba rozrzuceń i wykorzystania jego obecności po przeciwnej stronie pola. Mam wrażenie, że jego pierwszy serwis sprawia problemy głównie w momencie wyrzucania przeciwników w pola zewnętrzne i rzadko ma odniesienie do pozostałej części wymian. Co prawda potrafi długo grać z przeciwnikami na linii wymian, jednak Hiszpan nie jest zbytnio cierpliwy i szybko powinien rozrzucać Nikoloza.

Co obstawiać?

Jestem zdania, że ten mecz powinien zakończyć się zwycięstwem Hiszpana! Jego nastawienie w Doha jest niezwykle duże i mocno chce potwierdzić pasowanie mu tych kortów, co zaskutkowało w roku 2019. Dzisiaj powinien to być pojedynek o dużej ilości wymian i mocnym pokazaniu charakterów, gdzie lepiej powinien wypaść Roberto. Dlatego gramy na niego handicap z 3 gemowym zapasem! Do tego zdarzenia wykorzystamy ofertę Fortuny, gdzie tworzymy cały kupon! 

Fortuna
1.41
Bautista handicap -2,5 gemów

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

dubel tenis 13.03.2021

W Fortunie macie możliwość dostać bonus i grę bez podatku, gdzie każde zdarzenie powinno zawierać kurs minimum 1.30. Do naszego kuponu można dodać coś od chłopaków ze strony i idealnie będzie to pasować do uwolnienia z podatku!

Zaloguj się aby dodawać komentarze