Już dzisiaj we Wrocławiu o godzinie 19:00 rozpocznie się 3. runda zmagań o tytuł najlepszego zawodnika świata na rok 2021. Bardzo ciekawe starcia mogliśmy zobaczyć w dwóch pierwszych rundach, które odbyły się w Pradze. Tym bardziej liczymy na fantastyczne ściganie we Wrocławiu, gdzie tor zawsze pozwala na obieranie różnych ścieżek, co powinno zagwarantować nam spore emocji. W klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach liderem jest Maciek Janowski z dorobkiem 38. punktów. Czy na swojej ziemi powiększy przewagę nad pozostałymi zawodnikami? Sprawdźcie, co przygotowałem! 

Zapraszam do założenia konta w Fortunie, gdzie czekają na Was ciekawe bonusy! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Miejsca 1-8

Bardzo ciekawie zapowiada się ten wieczór na Stadionie Olimpijskich we Wrocławiu. Aż czterech zawodników z wrocławskiej Sparty będzie brało udział w zawodach. Jednak ja kierować będę swoją propozycję na zagranie lidera obecnych Mistrzów Polski, czyli Emila Sajfutdinova. Rosjanin coraz lepiej spisuje się na obiektach żużlowych, czego nie mogliśmy zobaczyć na początku rywalizacji w PGE Ekstralidze. Po dwóch rundach SPG zajmuje trzecie miejsce i ma tyle samo punktów co jego rodak, Artiom Łaguta oraz sześć punktów straty do liderującego Macieja Janowskiego. Emil w Pradze dwa razy meldował się w finale i w tych zawodach bardzo możliwe jest, że po raz kolejny pojawi się pod taśmą w ostatnim biegu wieczora.

Ma on dosyć ciekawe biegi, z których powinien minimum 9 punktów wyciągnąć na swoje konto, a to powinno zagwarantować mu występ w ostatniej części dzisiejszego turnieju. Rosjanina pod taśmą zobaczymy w czwartym biegu, gdzie startować będzie z 4. pola. Na początek zawodów nie jest to przyjemne pole startowe, jednak liczę na to, że organizatorzy przygotują tor mniej więcej tak, jak było to podczas meczu Sparty z Włókniarzem, gdzie od samego początku zmagań mogliśmy zobaczyć wiele mijanek i dobrych startów z zewnętrznej od samego początku zmagań. Będzie on rywalizować z Lindgrenem, Zmarzlikiem oraz Fricke. Stawka bardzo wyrównana, jednak sądzę, że Bartek zakryje Fredke, a Emil lepiej wystartuje od Maxa, co da mu drugie miejsce po pierwszym łuku. Drugi wyjazd na tor, to bieg 5. i zaraz po równaniu czerwony kask. Powinna to być spora przewaga dla Rosjanina. Do tego startuje z Madsenem, Berntzonem oraz Chugunowem. Sądzę, że tutaj minimum dwa punkty są obowiązkiem. Siedem biegów przerwy i obecność w 12. biegu, gdzie pod taśmą stanie w kasku o kolorze czerwonym. Tor będzie już rozjeżdżony, ale pierwsze pole także powinno dać mu handicap. Jedzie tam z Kasprzakiem, Janowskim i Thomsenem. Dla mnie brak kolejnych dwóch punktów to będzie niespodzianka. Bieg 14. i drugie pole startowe, a tam walka po lewej stronie z Woffindenem. Po prawej ustawią się Zagar i Łaguta. Po raz kolejny sądzę, ze Emil pojedzie po minimum dwa punkty, tym bardziej że im dalej w zawody, tym lepiej on zawsze jeździ. Ostatni bieg rundy zasadniczej to rywalizacja z Doylem, Vaculikiem i Lambertem. Myślę, że przy odpowiednim już dopasowaniu i odsypaniu się toru, biały kask może przynieść mu kolejne minimum dwa punkty, co z sumą 10. punktów powinno dać mu awans do półfinałów.

Fortuna
1.40
Emil Sajfutdinov na miejscach 1-8

grupa 40

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Pojedynki H2H

W tym przypadku podjąłem się zatypowania aż trzech starć zawodników, którzy rywalizować dzisiaj będą na wrocławskim obiekcie. Pierwszym pojedynkiem jest starcie dwóch gospodarzy zawodów, mianowicie Maćka Janowskiego z Taiem Woffindenem. Bezapelacyjnie w lepszej formie i dyspozycji sprzętowej w tym sezonie jest Janowski. Pokazuje, że jest lepszy i w meczach w klubie i podczas dotychczasowych pojedynków GP. Tai miał chwilę przerwy w tym sezonie po upadku, co mogło go wybić z jazdy na pełnym gazie. W Czechach był po prostu wolniejszy, ale skorzystał z ustawień na starcie i zawodników, którzy towarzyszyli mu w rywalizacji. Dzisiaj sądzę, że lepszy będzie dotychczasowy lider SGP. Ciężkie biegi Maćka, ale gdzie on ma wygrywać, jak nie na domowym obiekcie we Wrocławiu. Dużo lepiej sprzętowo przygotowany jest reprezentant Polski. Myślę, że Tai może mieć nawet problemy z dostaniem się do czołowej 8., a Maciek raczej na spokojnie powinien się tam znaleźć. Dlatego moim typem jest zagranie na wygraną w tej parze reprezentanta Polski! 

Fortuna
1.30
Janowski lepszy od Woffindena

Zachęcam do skorzystania z kodów promocyjnych Fortuny! –> LINK

Drugi pojedynek to starcie zeszłorocznych kolegów z drużyny. Mowa o zawodnikach Włókniarza Częstochowa z roku 2020. Leon Madsen vs Jason Doyle. Patrząc na poczynania w rywalizacji klubowej, dużo lepiej wydawałoby się, że prezentuje się Jason, który jeszcze rok temu nie potrafił poradzić sobie w sezonie. Jednak ten rok jest dla obu panów bardzo udany. W klasyfikacji generalnej SGP wyżej obecnie melduje się Duńczyk, który o jeden punkt wyprzedza dzisiejszego przeciwnika z naszego H2H. Madsen niesamowicie dobrze spisał się w pojedynku drużynowym, gdzie Częstochowa przyjechała na stadion Sparty. Tam, jako jedyny był w stanie pokonać Maćka Janowskiego i przywiózł 14. punktów przy swoim nazwisku. Jason nie jest tak dobrym zawodnikiem na wyjazdach w tym sezonie, co widać po wynikach w klubie. W starciu klubowym przywiózł 8. punktów, co jest znacznie gorszym wynikiem, porównując z Leonem. Panowie spotkają się już w pierwszym biegu zawodów, gdzie od taśmy rywalizację rozpocznie Madsen. Bardzo duży handicap już na początku dla tego zawodnika. Uważam, że lepszy rozkład biegów ma zawodnik z Danii i to jego łupem padnie ten bezpośredni pojedynek. 

Fortuna
1.40
Leon Madsen lepszy od Jasona Doyla

Ostatni pojedynek, który mnie zainteresował, to starcie Bartosza Zmarzlika wraz z Fredrikiem Lindgrenem. Polak musi gonić wynik, który nie stawia go wysoko w klasyfikacji generalnej po pierwszych zawodach w cyklu Grand Prix. Bardzo dobre losowanie dla dwukrotnego Mistrza Świata, który z pewnością ma ochotę na kolejny triumf z rzędu w tych zawodach. Sądzę, że Bartek mocno zmobilizuje się dzisiaj, a pomóc mu w tym mogą bardzo korzystne biegi. Z Fredką pojedzie już w drugim biegu i będzie go miał po lewej stronie od krawężnika. Sądzę, że na spokojnie założy go na łuku i przywiezie minimum dwa punkty. Kolejne biegi także są ciekawe, ale Bartka stać na przywiezienie nawet kompletu punktów na tym obiekcie. Bardzo dobre pola startowe w stosunku do okresu startów w trakcie zawodów. Lindgren w swoim startach ma z kim przegrywać. Wiemy, że jest on nieobliczalny, ale bardzo często jego forma skacze podczas zawodów GP. Dzisiaj dam szansę Bartkowi, który na spokojnie powinien awansować do półfinałów i to z wysokiej lokaty, co może dać mu możliwość wyboru lepszego pola i awans do finału, a tam miejsca dla Szweda nie widzę.

Fortuna
1.30
Bartosz Zmarzlik lepszy od Fredrika Lindgrena

AKO zuzel 30.07.2021

 Sprawdźcie opinię na temat tego bukmachera! –> Fortuna opinie

fot. Marcin Karczewski

Zaloguj się aby dodawać komentarze