Trybson – Erko Jun: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Trybson - Erko Jun gdzie oglądać

Trybson – Erko Jun: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Przed nami pierwsza freakowa gala 2024 roku. Konkretnie chodzi o Prime MMA 7, podczas którego czeka nas kilka naprawdę interesujących potyczek. Jedną z nich będzie walki Pawła Trybały i Erko Juna. Obaj fighterzy mają za sobą mniejsze bądź większe przygody z profesjonalnym MMA, więc można spodziewać się zaciętego starcia. A jeżeli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Trybson – Jun, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Trybson – Erko Jun, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać walkę Trybsona z Erko Junem? Na starcie zaznaczę, że nie ma szans na znalezienie transmisji z tego pojedynku na platformach streamingowych czy w transmisjach bukmacherskich. Tak naprawdę nikt poza PPV nie posiada prawa do transmisji z freakowych walk w naszym kraju. Jedyną opcją jest więc wykupienie dostępu do opisywanego wydarzenia. A gdybyś dodatkowo chciał poznać typy na Prime MMA 7, to są one dostępne na naszej witrynie.

Trybson – Erko Jun, transmisja w TV

Nie powinien więc dziwić fakt, że starcie Trybson – Erko Jun nie będzie pokazywane w telewizji. Jak już podałem nieco wyżej, wszystkie gale freakfigtowe w naszym kraju działają w systemie pay-per-view, więc próżno szukać ich na antenie otwartych kanałów sportowych. Oznacza to, że jedynie płacąc za dane wydarzenie, można otrzymać do niego dostęp. Jeśli dodatkowo interesuje Cię obstawienie zakładów na Prime MMA 7, ale nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera oferujące zakłady na to sobotnie wydarzenie, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki czemu otrzymasz dostęp do specjalnej oferty powitalnej, w skład której wchodzą między innymi trzy cashbacki o wartości nawet 300 PLN.

Trybson – Erko Jun, transmisja za darmo

Oznacza to że potyczka Trybson vs Erko Jun będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem internetu. Oczywiście będziesz musiał zapłacić za możliwość oglądania sobotniej gali, bowiem żadne starcie karty głównej nie będzie pokazywane za darmo (wyjątkiem są tak zwane igrzyska, czyli starcia 2vs2, które obejrzysz na Youtube). Zatem jedyną opcją na obejrzenie całej gali Prime MMA 7, a w tym i opisywanej walki jest opłacenie PPV.

Trybson – Erko Jun, stream online

Pozostaje jeszcze przybliżyć informacje na temat tego, w jaki sposób można wykupić PPV na Prime MMA 7? Na szczęście zakup dostępu do gali jest bardzo prosty i trwa dosłownie kilka minut. Jedyne co trzeba zrobić, to wejść na stronę internetową primemma.tv i zarejestrować się bądź zalogować na koncie użytkownika. Następnie pozostaje wybór jednego z dwóch pakietów – albo podstawowego za 39.99 PLN, albo Premium za 44.99 PLN i po jego opłaceniu będziesz mógł śledzić walkę Trybson vs Erko Jun, a także i inne walki wchodzące w skład tej gali. A jeśli chciałbyś poznać szczegóły na temat tego jak oglądać Prime MMA, to zachęcam do zapoznania się z tekstem na naszej witrynie!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze