Prime MMA 7: typy, kursy i zakłady | Gdzie obstawiać?

Typy na galę Prime MMA 7

Prime MMA 7: typy na galę. Przed nami pierwsza w tym roku kalendarzowa gala freakfightów i bez wątpienia fani tego typu sportu nie powinni narzekać. Mianowicie federacja prowadzona przez Don Kasjo po raz kolejny przygotowała niezwykle interesującą kartę walk, w której znalazło się miejsce dla Prezesa FEN, Jacka Murańskiego, Adama Soroko czy Trybsona i Natana Marconia. Emocji z pewnością więc nie zabraknie, a jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Prime MMA 7, to serdecznie zapraszam do poniższego tekstu!

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Prime MMA 7 typy bukmacherskie

Ostatnia, szósta edycja Prime MMA dała kibicom sporo emocji i ciekawych pojedynków. Ozdobą gali była oczywiście walka wieczoru, w której Don Kasjo z Pawłem Tyburskim dali naprawdę niezłe widowisko. Ostatecznie górą był Księżniczka, który pokonał Kasjusza w 2. rundzie. Ponadto swoje pierwsze zwycięstwo zanotował Jacek Murański, a Szuli wygrał przez decyzję sędziowską z Rafałem Jackiewiczem. A jak będzie tym razem?

Oczywiście tym, co najbardziej interesuje fanów zbliżającej się gali Prime MMA 7 jest main event, w którym zobaczymy wielki rewanż pomiędzy Prezesem FEN a Jackiem Murańskim. Obaj panowie stanęli naprzeciw siebie w klatce podczas 5. edycji walk spod szyldu tej federacji. Wtedy to Paweł Jóźwiak – decyzją sędziów – zwyciężył w tym pojedynku. Teraz Murański zapowiada, że szybko rozprawi się z rywalem. Czego więc spodziewać się po tym pojedynku? Choć ostatni ich pojedynek trwał pełny wymiar czasu, to tym razem myślę że walka zakończy się dużo szybciej. Obaj freakfighterzy z pewnością wyjdą mocno “nabuzowani” i wydaje się, że w końcu któryś z nich trafi i zakończy pojedynek. Podobnie wyglądała ostatnia walka Starego Wiewióra z Jackiem Murańskim czy starcie Boxdela z Jóźwiakiem. Dlatego też zdecyduję się obstawić, że walka nie zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję: NIE
Kurs: 1.80
Zagraj!

Kursy bukmacherskie na Prime MMA 7

Bez wątpienia jednym z najważniejszych aspektów dotyczących obstawiania są kursy bukmacherskie. Nie inaczej jest oczywiście w przypadku Prime MMA 7 – w końcu to właśnie przygotowane przez Fortunę kursy ułatwią typerom obstawianie, bowiem dadzą kierunek na temat tego, kto jest faworytem każdej pojedynczej walki. Zatem jak wyglądają kursy na Prime MMA 7? Pełną listę znajdziesz nieco niżej. Oto ona:

Kursy na walki podczas Prime MMA 7
Fortuna
1.20
Chic
3.60
Żurom
Zagraj!
Fortuna
1.06
Cichy
5.96
Jówko
Zagraj!
Fortuna
1.46
Ambro
2.35
Hellboy
Zagraj!
Fortuna
1.20
Bagieta
3.60
Jaś Kapela
Zagraj!
Fortuna
2.40
Natalie Wayne
1.44
Bouncing Betty
Zagraj!
Fortuna
1.40
Marcoń
2.52
Bagieta
Zagraj!
Fortuna
1.50
Marcoń
2.25
Jaś Kapela
Zagraj!
Fortuna
2.30
Trybson
1.48
Erko Jun
Zagraj!
Fortuna
1.20
Don Kasjo
3.60
Soroko
Zagraj!
Fortuna
1.23
Prezes FEN
3.35
Jacek Murański
Zagraj!

Gdzie obstawiać Prime MMA 7?

Skoro poznałeś już informacje na temat kursów, to czas na to gdzie obstawiać Prime MMA 7. To szczególnie ważne dla nowych graczy, którzy wcześniej nie interesowali się typowaniem gali freakfightowych. Mianowicie większość z nich współpracuje tylko z jednym operatorem i tak też jest w przypadku Prime MMA, które ściśle współpracuje z Fortuną. Oznacza to, że jeśli nie masz tam konta gracza, a chciałbyś typować opisywaną galę, to musisz przejść przez proces rejestracji.

Bukmacher i oferta na Prime Show MMA 7

Zatem obstawianie Prime MMA 7 możliwe jest tylko w Fortunie. Ten fakt nie powinien dziwić żadnego fana tej federacji, bowiem od samego początku do nadchodzącej gali to jedyny operator, u którego znajdziesz zakłady i ofertę na Prime MMA 7. Znajdziesz tam także świetne bonusy bukmacherskie na start, w skład których wchodzi między innymi zakład bez ryzyka na trzy pierwsze kuponu, a łączna kwota zwrotu wynosi maksymalnie 300 PLN. Oznacza to, że możesz liczyć na ubezpieczenie kilku pierwszych zakładów, dzięki czemu nawet w przypadku błędnego typu nie pozostaniesz z pustymi rękami i otrzymasz zwrot postawionych środków. Wystarczy więc przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, a w zamian otrzymasz dostęp do opisywanych promocji. Co konkretnie trzeba zrobić, aby cieszyć się z trzech zakładów bez ryzyka? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
  3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
  4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, także na 100 PLN
  5. Łącznie możesz liczyć na 300 PLN zwrotu na konto depozytowe

Typy na Prime 7

Czas przejść do informacji, które najbardziej interesują graczy, a więc do typów na Prime 7. Oczywiście trudno jest przeanalizować wszystkie pojedynki wchodzące w skład karty walk i dlatego też przyjrzałem się tym najciekawiej zapowiadającym się starciom. W tym miejscu warto także zaznaczyć, że Fortuna przygotowała ciekawą ofertę na zbliżające się wydarzenie, w której znajdziesz po kilkanaście rynków zdarzeń na każdą z walk. Co więc warto rozważyć podczas obstawiania sobotniej gali? Poniżej znajdziesz szczegółowe analizy i typy na Prime MMA 7.

Prime MMA 7

Na którą walkę czekasz najbardziej?
Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański 0%
Don Kasjo vs Adam Soroko 100%
Bagieta vs Jaś Kapela 0%
Trybson vs Erko Jun 0%
3+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański
  • Don Kasjo vs Adam Soroko
  • Bagieta vs Jaś Kapela
  • Trybson vs Erko Jun

Walka wieczoru Prime MMA 7, Paweł Jóźwiak – Jacek Murański

Jak już wspomniałem nieco wyżej – walka wieczoru pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem a Jackiem Murańskim przyniesie mnóstwo emocji. Oczywiście pod względem sportowym nie będzie ona stała na najwyższym poziomie, jednak można być pewnym, że zaangażowanie i chęć zwycięstwa będzie u obu fighterów aż nadto widoczna. Prezes FEN w ostatnim czasie radził sobie całkiem nieźle – pokonał chociażby swojego najbliższego rywala, czyli Jacka Murańskiego, a także Ernesta Ivandę, ulegając jedynie podczas Fame Friday Arena Boxdelowi. Muran natomiast podczas ostatniego Prime zwyciężył po raz pierwszy w swojej karierze, pokonując Starego Wiewióra już w 1. rundzie pojedynku. Obaj panowie z walki na walkę wyglądają coraz to lepiej i pewniej w klatce i dlatego też spodziewam się po nich nieco więcej techniki, niż chociażby w ich ostatnim pojedynku. A jeśli któryś z piekielnie mocnych ciosów Murańskiego czy szybka akcja Jóźwiaka “siądą” w rywala, to powinniśmy spodziewać się dość szybkiego zakończenia tego main eventu. Dlatego też zdecyduję się na under 2.5 rund.

Poniżej 2.5 rund
Kurs: 2.25
Zagraj!

Don Kasjo – Adam Soroko

Dużo bardziej interesująco – pod względem sportowym – zapowiada się co-main event nadchodzącej gali Prime MMA 7. W niej wystąpi włodarz federacji, czyli Kasjusz Życiński, a naprzeciw niego stanie Adam Soroko, który bez wątpienia jest underdogiem w nadchodzącym starciu. Czy mimo to powalczy z Don Kasjo o zwycięstwo?

Do niedawna wydawało się, że Kasjusz to jeden z lepszych freakfighterów w naszym kraju. Imponował on przygotowaniem fizycznym i motorycznym, potrafiąc przy tym wyprowadzić świetną serię ciosów. Ostatnio jednak zanotował dwie porażki z rzędu, ulegając kolejno Dominikowi Zadorze, a także Pawłowi Tyburskiemu. Szczególnie z Księżniczką mocno odstawał, padając an deski już na początku 2. rundy. Soroko do tej pory stoczył tylko 3 oficjalne walki we freakfightach, notując dwie porażki – również z Księżniczką oraz Tarzanem, wygrywając do tej pory jedynie ze Stiflerem. Teraz oczywistym faworytem jest Don Kasjo, który jeszcze nigdy w karierze nie zanotował tak długiej serii bez zwycięstwa. W końcu potrafił on pokonać już Polaka, Wrzoska, Najmana czy Boxdela. Teraz na jego drodze stanie Soroko i wydaje się, że Życiński powinien wygrać przed czasem. W końcu jest dużo bardziej doświadczony, a także po prostu – pewniejszy i silniejszy w klatce. Dlatego też zdecyduję się właśnie na takie zdarzenie.

Don Kasjo wygra przed czasem
Kurs: 2.00
Zagraj!

Bagieta – Jaś Kapela

Wśród walk, które odbędą się podczas Prime MMA 7 wyróżnić należy również starcie Bagiety z Jaśkiem Kapelą. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Gorzelańczyk jest faworytem pojedynku, ale czy potwierdzi to w klatce?

Bagieta do tej pory stoczył 5 oficjalnych pojedynków, a jego bilans wynosi 4 zwycięstwa i jedną porażkę. W karierze freakfightera musiał uznać jedynie wyższość Łukasza Wawrzyniaka, z którym toczył bój na zasadach bokserskich. Pokonał natomiast Pateckiego, Śliwę, Kapelę i Olejnika. Jaś Kapela natomiast stoczył 3 walki, z czego jedną wygrał – z Ziemowitem Kossakowskim, a dwa razy musiał uznać wyższość przeciwników. I co ciekawe po raz ostatni stanął do walki właśnie z Michałem Gorzelańczykiem, więc czas na wielki rewanż. Wydaje się jednak, że Kapela nie ma większych szans na pokonanie Bagiety, który wygląda w klatce bardzo solidnie. Oczywiście zbyt wielkiej techniki w jego stylu nie widać, jednak jest naprawdę skuteczny. Moją uwagę przykuł natomiast czas trwania walk obu zawodników. I tak, każdy z 5 pojedynków Bagiety kończył się maksymalnie w 2. rundzie. Podobnie było w przypadku wszystkich starć Kapeli. I dlatego też zdecyduję się na under 2.5 rund.

Poniżej 2.5 rund
Kurs: 1.50
Zagraj!

Trybson – Erko Jun

Pojedynkiem, na który również warto zwrócić uwagę jest starcie Pawła Trybały z Erko Junem. Obaj fighterzy otarli się o wielkie gale i nie powinno dziwić, że walka ta powinna stać na naprawdę wysokim sportowym poziomie. Ale który z nich ma większe szanse na powodzenie?

Trybson ma na koncie 12 stoczonych pojedynków, z czego w 7 z nich wychodził zwycięsko. Toczył on boje dla takich federacji, jak XCage, PLMMA czy FEN. Ostatnio wrócił po dłuższej, blisko 2-letniej przerwie, pojawiając się na Prime MMA 5 w lipcu ubiegłego roku. Nie może on jednak uznać swojego powrotu do udanych, bowiem już w 2. rundzie musiał uznać wyższość Grzegorza Szulakowskiego. Erko Jun natomiast walczy chociażby dla KSW czy EMC. Ma na koncie 9 stoczonych pojedynków, z czego wygrywał 6 razy i w 3 walkach wychodził z klatki jako przegrany. W ostatnim czasie Bośniak również nie był zbyt aktywny – w 2023 roku stoczył tylko jedną walkę, w której pokonał Marko Drmonjicia. Czy tym razem również uda mu się wyjść zwycięsko z pojedynku? Tak naprawdę wydaje się, że nie powinien mieć on większych problemów z Trybsonem. Erko Jun jest zawodowcem i bez wątpienia ma większe umiejętności niż jego polski przeciwnik. Oczywiście, Trybała spróbuje mu się postawić, jednak trudno spodziewać się, aby przetrwał pełny wymiar czasu, wygrywając ten pojedynek na punkty. Biorąc więc pod uwagę ostatnich rywali, formę, doświadczenie i umiejętności, zdecyduję się na zwycięstwo Erko Juna.

Erko Jun wygra
Kurs: 1.48
Zagraj!

Prime MMA 7: najważniejsze informacje

Nadchodząca gala Prime MMA 7 zapowiada się naprawdę ciekawie. W końcu w klatce zobaczymy między innymi rewanżowe starcie pomiędzy Prezesem FEN a Jackiem Murańskim czy pojedynek, który pod względem sportowym zapowiada się naprawdę interesująco, a więc walkę Don Kasjo z Soroko. Do tego nie zabraknie walki Boga Estetyki czy starcia będącego kwintesencją freak fightów czyli Bagieta vs Jaś Kapela. Będzie się więc działo, dlatego fani tej dyscypliny powinni tłumnie zasiąść na widowni bądź przed telewizorami, aby obejrzeć PPV z tego wydarzenia.

Kiedy i gdzie odbędzie się Prime 7?

Pozostaje więc przyjrzeć się ostatnim kwestiom, czyli temu gdzie i kiedy odbędzie się Prime 7. Nadchodzącą galę zaplanowano na sobotę, 13. stycznia w Koszalinie. To właśnie tam czeka nas pierwsza impreza freakightowa 2024 roku. Pierwszą walkę standardowo zaplanowano na godzinę 20:00, a transmisja w PPV będzie dostępna od około 19:30. Walkę wieczoru zaplanowano natomiast na 24:00, co oznacza, że przed nami ponad 4 godziny emocji z galą Prime MMA 7!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze