Jak oglądać PRIME SHOW MMA w tv? PRIME MMA w telewizji [transmisje, chromecast]

jak oglądać prime show mma

Jak oglądać PRIME Show MMA? Czy galę można obejrzeć na żywo w TV? Prime Show MMA transmitowane jest przez internet. Aby mieć dostęp do streamu online najpierw trzeba dokonać płatności za Pay Per View. Jak to zrobić? Wszystko o transmisji Prime Show MMA znajdziesz w tym miejscu. Wyjaśniamy, jak uruchomić chromecast, aby transmisja live działała u ciebie w telewizji.

prime show mma typy w fortunie

📺 PRIME Show MMA jak oglądać gale?

Z gali freak fights transmisji nie oferują bukmacherzy, choć niektórzy z nich relacjonują UFC. W przypadku Prime Show MMA transmisja w zakładach online nie może być uruchomiona. Wszystko dlatego, że włodarze federacji postanowili relacjonować galę w modelu PPV. To znany system oglądania boksu w USA. Na czym polega? Na tym, żeby dokonać płatności za transmisje danego wydarzenia sportowego.

W Polsce poprzez Pay Per View możesz oglądać FAME MMA i High League. Jeśli kiedykolwiek kupowałeś PPV na te wydarzenia, to bez problemu obejrzysz też PRIME Show MMA. Działanie transmisji jest podobne – wystarczy tylko zakupić odpowiedni abonament.

W tradycyjnej telewizji Prime Show MMA nie jest transmitowane, co nie może dziwić. To dość kontrowersyjna gala, która relacjonowana jest tylko przez internet. To jednak nie oznacza, że stream online obejrzysz tylko na komputerze lub smartfonie. Prime Show MMA działa też w TV, ale żeby obejrzeć galę trzeba zastosować odpowiedni sposób.

Gale PRIME Show MMA – transmisje w PPV

👉 Jeśli wiesz, jak oglądać FAME MMA, to podobne ruchy możesz zastosować w przypadku PRIME Show MMA. Będąc bardziej precyzyjnym – federacja PRIME co prawda nie oferuje jeszcze mobilnej aplikacji, jak FAME MMA, ale reszta jest identyczna. Co najpierw trzeba zrobić? Oczywiście wybrać serwis z transmisją – w tym przypadku primemma.tv, a następnie utworzyć konto.

W jaki sposób zarejestrować konto, aby oglądać transmisje z Prime Show MMA? Rejestracja polega na uzupełnieniu formularza, w którym należy wpisać:

  • imię,
  • nazwisko,
  • narodowość,
  • e-mail,
  • hasło.

Dzięki temu będziesz mógł się zalogować na konto, żeby móc opłacić PPV na PRIME Show MMA. Po dokonaniu zapłaty powinieneś odebrać kod PPV, który aktywuje transmisje z najbliższej gali.

Jak oglądać PRIME tv?

Federacja Don Kasjo, tak jak High League, które również możesz oglądać w TV, otworzyła własną platformę streamingową. Pod adresem primemma.tv oferowane są transmisje z poszczególnych gali. Oczywiście przekaz na żywo działa tylko dla tych klientów, którzy posiadają aktywny kod PPV. Co więcej, jeśli kupisz dostęp do transmisji Premium to przez tydzień możesz odtwarzać galę w swoim playerze. Więcej o pakiecie Basic i Premium piszemy w dalszej części artykułu.

prime mma tv

Stream online w PRIME tv działa za pośrednictwem klasycznej strony internetowej. To oznacza, że nie musisz instalować w swoich urządzeniu dodatkowych aplikacji, żeby obejrzeć galę na żywo. Tak naprawdę wystarczy aktywacja kodu PPV i dostęp do internetu – tak bez zakłóceń obejrzysz Prime Show MMA.

Oglądanie PRIME MMA tv – transmisje na telewizorze i na SMART TV

Bukmacherzy oferują transmisje live udostępniają je w serwisach online i mobilnych aplikacjach. Prime Show MMA obejrzysz na stronie internetowej. Czy to oznacza, że możesz uruchomić transmisje również w TV? To zależy, jakim sprzętem dysponujesz. Dla przykładu telewizory z funkcją Smart TV posiadają wbudowaną przeglądarkę internetową. Jeśli za jej pośrednictwem uruchomisz primemma.tv, a następnie zrealizujesz kod PPV – to będziesz mógł oglądać galę na ekranie telewizora.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy posiadają urządzenia TV z funkcją Smart. Co wtedy? Nie wszystko stracone, bo z pomocą przychodzi transmisja za sprawą chromecastu. To przekaz sygnału, który generowany jest w urządzeniu głównym, a następnie wysyłany do telewizora. Aby to działało bez zakłóceń chromecast i komputer/telefon, z którego wysyłasz sygnał musza być podłączone do tej samej sieci internetowej.

Czy można oglądać PRIME MMA Show na telewizorze?

Organizacja PRIME MMA Show nie oferuje dedykowanej aplikacji na Smart TV, Android TV czy Apple TV. Jak wyjaśnialiśmy powyżej – galę obejrzysz za pośrednictwem strony online: primemma.tv. W każdym z tego rodzaju urządzeń możesz uruchomić serwis internetowy, a następnie wprowadzić dane do logowania. Innym sposobem na oglądanie PRIME Show MMA w TV jest chromecast. Trzeba jednak zauważyć, że nie działa on w Apple TV.

Prime Show MMA nie jest transmitowane przez Polsat, TVP lub inną sportową stacje. Pay Per View oznacza, że sygnał jest kodowany i dostępny tylko dla posiadaczy specjalnego kodu. W telewizorze go nie uruchomisz, ale dzięki chromecast możesz wysłać sygnał do TV z laptopa lub telefonu. W ten sposób na ekranie TV ukaże się to, co jest np. na komputerze lub telefonie.

Innym sposobem na oglądanie Prime Showe MMA w tv jest połączenie komputera z telewizorem za pośrednictwem kabla HDMI. To stary sposób, ale wciąż skuteczny. Działa to na podobnej zasadzie, co chromecast. Tyle, że w tym przypadku sygnał do TV wysyłany jest poprzez kabel, a nie urządzenie online.

Jak oglądać Prime Show MMA na SMART TV?

Naszym zdaniem najlepszą metodą na oglądanie PRIME Show MMA w Smart TV jest wybranie serwisu primemma.tv, a następnie uruchomienie transmisji w przeglądarce online. Każdy telewizor z funkcją SMART posiada wbudowaną przeglądarkę do uruchamiania stron internetowych. Za pośrednictwem pilota lub klawiatury możesz wprowadzić dane do logowania, a później włączyć transmisje. Zaleca się szybkość internetu o minimalnej przepustowości 10Mbps.

kursy na prime show mma

PRIME Show MMA chromecast – zasady korzystania

Aby skutecznie castować poprzez chromecast trzeba pamiętać o głównej zasadzie: oba urządzenia muszą być włączone do tej samej sieci internetowej. Nie może być tak, że laptop korzysta z innego internetu, a chromecast ma osobne połączenie. Wówczas castowanie nie przebiegnie pomyślnie. Co więcej, galę PRIME Show MMA poprzez chromecast możesz oglądać korzystać z przeglądarki Chrome.

Oglądanie transmisji PRIME Show MMA – co jeszcze warto wiedzieć?

Bez względu na to, gdzie obejrzysz PRIME Show MMA, to i tak musisz dokonać opłaty za PPV. Jaka jest cena? Federacja ta stosuje dwa modele transmisji, co znamy z FAME MMA i High League:

  • Basic – transmisja w jakości 720p.
  • Premium – transmisja w jakości 1020p.

Co więcej, kupując transmisje Premium poza lepszą jakością obrazu masz też możliwość oglądania wydarzenia przez kolejny tydzień. Oczywiście to droższa metoda oglądania Prime Show MMA, która kosztuje 34.99 zł. Tańsze PPV obowiązuje na transmisje Basic – wówczas wystarczy zapłacić 29.99 złotych.

Jeśli chodzi o zakup kodu PPV to wszystko odbywa się internetowo. Za transmisje zapłacisz elektronicznym przelewem, który jest obsługiwany natychmiastowo o każdej porze dnia i nocy. Co dalej? W wiadomości e-mail powinieneś odebrać kod PPV, który należy zrealizować w serwisie primemm.tv. W jaki sposób? Wystarczy wpisać go lub wkleić w odpowiednie miejsce na stronie.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze