Tottenham – Leeds: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 21.11.2021

tottenham kane

Już dzisiaj Tottenham zagra na własnym stadionie z Leeds. Z całą pewnością będzie to interesujące starcie, które warto obejrzeć. Gospodarze są tutaj mocnymi faworytami, ale czy uda się im zgarnąć trzy punkty? A może jeszcze nie zażegnali kryzysu? Zobacz, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online!

Tottenham – Leeds – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dziś będziemy świadkami meczu Tottenhamu z Leeds. Zapewne obie drużyny będą chciały dać z siebie wszystko i zgarnąć trzy punkty. Przed pierwszym gwizdkiem bliżej tego zdecydowanie są gospodarze. Na papierze wiele osób daje im po prostu większe szanse. Zobacz jednak, gdzie będzie stream online oraz transmisja w TV z meczu Tottenhamu z Leeds. Zgarnij bonus w eWinner i odbierz sobie voucher na 30 dni do Canal+ Online!

Tottenham – Leeds: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Tottenham – Leeds? Możesz to zrobić bez płacenia za abonament w Canal+ Sport. Postępuj według tej instrukcji:

  1. zarejestruj się w eWinner: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się na konto, zweryfikuj dane w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. ZGŁOŚ SIĘ po voucher na 30 dni do Canal+ Online
  5. wykorzystaj go na stronie Canal+

ewinner voucher canal sport

Tottenham – Leeds: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie transmisja w TV ze spotkania Tottenhamu z Leeds? W naszym kraju to właśnie Canal+ Sport ma prawa do transmisji. Możesz pobrać np. aplikację na telewizor od Canal+ Online i tam oglądać mecze.

Tottenham – Leeds: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żywo online z meczu Tottenhamu z Leeds? Tylko i wyłącznie w Canal+ Online znajdziesz transmisje z tego spotkania, wiec zaopatrz się w voucher, który proponujemy wyżej.

Tottenham – Leeds: zapowiedź meczu

Rywalizacja pomiędzy Tottenhamem, a Leeds powinna obfitować w wiele goli i ciekawych sytuacji. Koguty na papierze wyglądają na lepszy zespół, ale jednak goście również potrafią zaskakiwać i to dość pozytywnie. Sprawdź przy okazji bonus w eWinner i grając z nim zwiększ emocje z oglądania tego meczu.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Tottenham - Leeds?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Tottenham zagra z Leeds?

Mecz zaplanowany został na godzinę 20:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze