Gdzie oglądać mecz Tottenham – Chelsea? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego się dowiesz. W środku tego tygodnia ciekawe spotkania czekają nas nie tylko w Pucharze Narodów Afryki, ale również na angielskich boiskach. Jednym z nich będzie starcie Tottenhamu z Chelsea, czyli derby Londynu. Kto awansuje dalej w EFL Cup?

Tottenham – Chelsea – gdzie oglądać dzisiaj?

W środku tego tygodnia ciekawe spotkania rozgrywane będą nie tylko w PNA, czy Superpucharze Hiszpanii, ale także w Anglii. Jednym ze starć, które na pewno warto będzie oglądać, jest rywalizacja Tottenhamu z Chelsea, które odbędzie się w ramach EFL Cup. Te starcia możesz oglądać m.in. w STS TV. The Blues są mocnymi faworytami i wiele osób stawia właśnie na nie. Tottki tym razem zagrają u siebie, ale to wcale nie oznacza, że są w stanie ograć zespół Tuchela. Ostatnio w końcu ulegli 0:2. Jak będzie tym razem?

Tottenham – Chelsea: za darmo w internecie

Gdzie oglądać za darmo mecz Tottenham – Chelsea? Tutaj z pomocą przychodzi m.in. STS TV. Ten bukmacher jedyne, czego wymaga, to zagranego kuponu w ostatnich 24 godzinach. Szczegóły tłumaczymy właśnie niżej.

Tottenham – Chelsea: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie tych ekip powinno być dość interesujące – w końcu to derby Londynu, a ostatnio Chelsea zapewniło nam dobre widowisko. Dzięki transmisji w STS TV będziesz mógł je obejrzeć bez płacenia za abonament. Jak to dokładnie działa?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj BEZ RYZYKA dowolny kupon za co najmniej dwa złote
  5. Oglądaj mecz

baner sts tv

Tottenham – Chelsea: stream na żywo online

Stream online z meczu Tottenham – Chelsea będziesz mógł obejrzeć także w aplikacji mobilnej od STS TV. Do jej działania jedyne czego potrzebujesz, to telefonu z systemem Android lub iOS, a także stałego podłączenia do internetu.

Tottenham – Chelsea: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Tottenham – Chelsea, to sprawdź jeszcze kursy od bukmacherów. Obstawiając zwiększysz emocje z oglądania tych derbów. Jakie zakłady warto zagrać? Tutaj kilka opcji, z których możesz skorzystać.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 21:38.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Tottenham - Chelsea?

Derby Londynu będziesz mógł obejrzeć m.in. w STS TV!

O której Chelsea zagra z Tottenhamem?

Starcie Chelsea - Tottenham zacznie się o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze