Gdzie oglądać mecz Tottenham – Burnley? Właśnie o tym piszemy w tym artykule, więc niżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat. Koguty na papierze są tutaj ogromnymi faworytami, co akurat niespecjalnie nas dziwi, ale trzeba pamiętać, że gospodarze mogą sprawić niespodziankę, bo są do tego zdolni i pokazywali to już wiele razy. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów?
ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Tottenham – Burnley, gdzie oglądać

Dzisiaj w ramach 37 kolejki Premier League dojdzie do spotkania Tottenham – Burnley, a więc powinniśmy być świadkami dobrego widowiska, które przyjemnie będzie się oglądać. Transmisję z tej rywalizacji znajdziesz w Canal+ Sport, do czego jeszcze przejdziemy niżej. Wracając jednak do dyspozycji obu ekip, to gołym okiem widać, że Spurs nabierają wiatru w żagle i na koniec sezonu grają przyjemny do oglądania futbol. To sprawia, że sporo osób stawia ich tutaj w roli faworytów. Czy uda się im zgarnąć komplet punktów?

Tottenham – Burnley, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Tottenham – Burnley w TV? Spotkania Premier League są pokazywane w Canal+ Sport. W przypadku tego starcia transmisję będziesz mógł oglądać w Canal+ Sport 2 i w Canal+ Online, które świetne działa również w aplikacji na telewizory, a jedyne co potrzebujesz, to sprawnego internetu oraz wykupionego abonamentu lub skorzystania z naszej współpracy z eWinnerem!

Tottenham – Burnley, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Tottenham – Burnley? To będzie możliwe w Canal+ Online, jak wcześniej skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem. Dlaczego jest to takie ważne? Bo dzięki temu odbierzesz voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Sam proces odebrania takiego prezentu jest bardzo prosty i wszystko dokładnie tłumaczymy w tym miejscu:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher
Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinie o eWinnerze i grając u tego bukmachera zwiększ swoje emocje z oglądania meczów!

Tottenham – Burnley, transmisja online

Transmisja online z meczu Tottenham – Burnley będzie dostępna również w aplikacji na telefony od Canal+ Online. Taki program jest dostępny zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie, bo te dwa systemy operacyjne zdecydowanie są najpopularniejsze na świecie i korzysta z nich większość osób.

Tottenham – Burnley, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się mecz Tottenham – Burnley zerknij jeszcze na kursy dostępne u bukmacherów. Transmisja online z tego starcia to jedno, ale warto właśnie sprawdzić także mnożniki i grając u operatorów zwiększyć swoje emocje z kibicowania!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 05:38.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Tottenham - Burnley?

Spotkanie Tottenhamu z Burnley będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Tottenham zagra z Burnley?

Tottenham zmierzy się z Burnley już o godzinie 13:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze