Liga Narodów nie zwalnia tempa w weekend, a wręcz przeciwnie. W sobotę najważniejsza będzie rywalizacja Holandii z Niemcami. Oba zespoły nie wygrały swojego pierwszego meczu w tych rozgrywkach. Podejmujemy się analizy tego spotkania oraz sprawdzamy, co Totolotek opinie sądzą o tym pojedynku!

Totolotek opinie – sprawdź opinie o legalnym bukmacherze

Niemcy faworytem meczu w Amsterdamie w opinii Totolotka

Nasi zachodni sąsiedzi nie mają za sobą udanego okresu. Reprezentacja Niemiec wygrała tylko trzy spotkania w przeciągu ostatniego roku. W tym czasie z hukiem odpadli z mundialu po fazie grupowej. Obecnie starają się odbudowywać swoją potęgę, jednak nie jest to łatwe zadanie. Pierwsze promyczki nadziei pojawiły się na Allianz Arena w rywalizacji z aktualnym mistrzem świata – Francją. Trójkolorowi mogą być zadowoleni, że po tym starciu wywieźli remis z Monachium. Reprezentacja Niemiec była lepszym zespołem, jednak w bramce gości dwoił się i troił Alphonse Areola. Przy zwycięstwie w dzisiejszym spotkaniu podopieczni Joachima Loewa mogą wskoczyć na pierwszą pozycję w tabeli. Obecnie mają na swoim koncie jeden punkt.

Holandia również postawiła na przebudowę. Oranje po wielkich latach i kolejnych pokoleniach złotej generacji natrafili na ścianę, która powstrzymała ich udział w dwóch kolejnych turniejach. Mistrzostwa Europy we Francji oraz Mistrzostwa Świata w Rosji odbyły się bez ich uczestnictwa. Ronald Koeman przejął ten zespół z planem odbudowy potęgi „Pomarańczowych”. Tacy piłkarze jak van Persie, Snejider czy Robben nie stanowią już o sile tej kadry. Zadanie nie będzie łatwe, jednak mają kilka postaci, które potrafią zrobić różnicę. W ataku błyszczy Memphis Depay, natomiast o sile defensywy stanowią Virgil van Dijk oraz młoda nadzieja Oranje – Mathijas de Ligt.

Co Totolotek opinie sądzą o tej rywalizacji i jak prezentują się kursy główne w tym spotkaniu?

totolotek opinieTotolotek opinie:

Faworytem tego meczu jest drużyna gości. Kurs za wygraną reprezentacji Niemiec wynosi 2.10, remis 3.50, a triumf gospodarzy 3.35. Holandia po raz ostatni pokonała tego przeciwnika w 2002 roku. W sześciu poprzednich rywalizacjach nie zaznali smaku porażki, jednak podpórka 1X po kursie 1.71, to również opcja warta rozważenia.

Na które opcje dodatkowe zwrócić uwagę według Totolotek opinii?

Holandia w każdym z ostatnich pięciu spotkań zdobywała przynajmniej jednego gola. Oranje w czterech poprzednich rywalizacjach zanotowali wyniki BTTS. Reprezentacja Niemiec w czterech z siedmiu potyczek kończyła z rezultatem BTTS. Patrząc na bezpośrednie starcia tych drużyn liczby prezentują się następująco: na 16 rozegranych pojedynków, tylko trzy nie zakończyły się bramką z obu stron. Niemcy tylko raz z 10 poprzednich spotkań zagrali na zero z tyłu.

Holandia w dwóch ostatnich meczach zanotowała wynik 2:1. Reprezentacja Niemiec osiągnęła taki rezultat w czterech z siedmiu poprzednich rywalizacji. Typowanie dokładnego wyniku to zawsze ryzykowna opcja, jednak tutaj bazujemy na liczbach i przeczuciu. Kurs, że nasi zachodni sąsiedzi wygrają to spotkanie 1:2, wynosi aż 16.00, więc ciekawa opcja do rozważenia.

  • Dokładny wynik 1:2 – 16.00

Inną interesującą opcją w tej parze jest podwójna szansa 0-0, ponieważ w pięciu z siedmiu ostatnich rywalizacji tych drużyn taki typ kończył się powodzeniem. W trzech poprzednich meczach reprezentacji Niemiec kibice oglądali remis do przerwy. Przemawia za tym również fakt, że spotkanie odbędzie się w Amsterdamie, a własne boisko to zawsze wartość dodana.

  • Podwójna szansa 0-0 – 1.65