Tomasz Oświeciński – Adrian Cios: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online. Zapowiedź

Oświeciński - Cios gdzie oglądać

Tomasz Oświeciński – Adrian Cios: gdzie oglądać tę walkę? W sobotni wieczór od będzie się Fame MMA 21. Karta walka jest niezwykle mocno obsadzona, więc można oczekiwać naprawdę świetnej gali. W jednej z walk powracający do klatki Strachu zmierzy się z Ciosem. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać ten pojedynek, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Tomasz Oświeciński – Adrian Cios, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać walkę Tomasz Oświeciński – Adrian Cios? W tym miejscu warto zwrócić szczególną uwagę, bowiem po raz pierwszy galę Fame MMA pokaże Canal+ Online. Mianowicie federacja podpisała umowę o współpracy z internetową platformą Canal+ i od teraz to właśnie tam będziesz mógł obejrzeć wszystkie gale wychodzące spod szyldu FAME. Cena pakietu to 49 PLN przy jednorazowym dostępie do gali lub 39 PLN za miesięczną subskrypcję. A gdybyś chciał poznać typy na Fame MMA 21, to serdecznie zapraszam na naszą witrynę!

Zapowiedź walki Tomasz Oświeciński – Adrian Cios

Bez wątpienia walka pomiędzy Oświecińskim a Ciosem będzie jedną z ciekawszych i bardziej nieprzewidywanych. Mianowicie Strachu walczył po raz ostatni kilka lat temu, a Cios w ostatnich walkach nie walczył ze zbyt wymagającymi przeciwnikami. Teraz z pewnością musi spodziewać się poważnego sprawdzianu, ale mimo to wydaje się, że Oświeciński powinien zwyciężyć. A jeśli chciałbyś poznać typy na Oświeciński – Cios, to znajdziesz je na naszej witrynie.

Baner na FAME MMA 21

Tomasz Oświeciński – Adrian Cios, kiedy i o której godzinie?

Nadchodzące starcie Oświecińskiego z Ciosem odbędzie się podczas sobotniej gali Fame MMA 21. Podczas gali odbędzie się aż 10 pojedynków i z pewnością będzie się działo. Walka Stracha z Ciosem zaplanowana została natomiast na 23:00. Oczywiście trzeba brać poprawkę na poprzednie walki, bowiem to od nich zależy konkretna godzina opisywanej potyczki. Start imprezy o 20:00, 18. maja.

Tomasz Oświeciński – Adrian Cios, transmisja na żywo w TV

Czy nadchodzące starcie Oświecińskiego z Ciosem będzie można zobaczyć TV? Stricte w telewizji nie zobaczysz żadnej gali freakowej, jednak warto zaznaczyć, że dzięki współpracy z Canal+ Online będziesz mógł odpalić transmisję na swoim telewizorze w najlepszej jakości. Wystarczy posiadać dostęp do internetu bądź Smart TV. Jeśli chciałbyś natomiast postawić kupon na Fame MMA 20, a nie posiadasz jeszcze konta u oferującego zakłady bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać wspomniany już kod promocyjny Betclic. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać m. in. z zakładu bez ryzyka do 50 PLN!

Tomasz Oświeciński – Adrian Cios, stream online

A gdzie wykupić wspomniany stream online Oświeciński – Cios? Tak naprawdę wystarczy wejść na stronę Canal+ Online i przejść przez proces zakupu, który jest bardzo prosty, więc nie powinien sprawić żadnych kłopotów. Po wejściu na witrynę musisz zalogować się na konto, wybrać jeden z dwóch pakietów (za 39 lub 49 PLN) i po opłaceniu oraz otrzymaniu potwierdzenia po prostu czekać na rozpoczęcie gali.

Zaloguj się aby dodawać komentarze