Tomasz Oświeciński – Adrian Cios: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 18.05.2024

Typy na walkę Oświeciński - Cios

Tomasz Oświeciński – Adrian Cios: typy na walkę Fame MMA 21. W sobotni wieczór odbędzie sie kolejne wydarzenia spod szyldu Fame. Do walki ruszy przynajmniej kilku świetnych fighterów, wśród których należy wyróżnić Adamka czy Wampira. Swoje umiejętności w klatce po raz kolejny będzie chciał również pokazać Strachu i Cios. Faworytem jest oczywiście Oświeciński, ale czy potwierdzi to w oktagonie? Analizę i typy na Oświeciński – Adrian Cios znajdziesz w poniższym tekście.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Tomasz Oświeciński – Adrian Cios typy i przewidywania

Tomasz Oświeciński wraca do wallki po wielu latach przerwy. Po raz ostatni stanął w oktagonie w 2018 roku, kiedy to został pokonany przez Erko Juna na KSW 44. Walka była bardzo jednostronna i zakończyła się po około 2 minutach. Wcześniej stoczył jeszcze jeden pojedynek, na KSW 41 pokonał Popka. I tak naprawdę to tyle jeśli chodzi o doświadczenie Stracha w klatce. Po krótkiej przygodzie z KSW postanowił skupić się na aktorstwie i teraz wraca, po 6 latach przerwy. Czego można się po nim spodziewać?

Adrian Cios w ostatnich latach dużo częściej pojawiał się w oktagonie. Do tej pory stoczył 10 pojedynków, a jego rekord wynosi 5-4. Warto jednak zaznaczyć, że od początku 2023 roku wygrał wszystkie 4 stoczone walki, pokonując Magicala juniora, dwukrotnie Najmana (po dyskwalifikacji Cesarza za nieprzepisowe uderzenia), a także Prezesa FEN. Bez wątpienia teraz czeka go najtrudniejszy bój, w którym będzie mu niezwykle trudno powalczyć o zwycięstwo, co również potwierdzają kursy bukmacherskie.

Zatem jakie typy na Oświeciński – Adrian Cios warto rozważyć? Bez wątpienia kluczowym aspektem podczas ich walki będą warunki fizyczne. Strachu jest wręcz kilkukrotnie większy od swojego przeciwnika i jeśli Cios pozwoli mu na obalenie, to z pewnością będzie to koniec walki. Przyjrzałem się ostatnim występom obu zawodników i myślę że nie powinna ona potrwać zbyt długo. W końcu 5 z 8 pojedynków Ciosa kończyło się już w 1. rundzie i biorąc pod uwagę fakt, że Marcin Najman zakończyłby na swoją korzyść pojedynki z Adrianem w dosłownie kilka minut, to Oświeciński również powinien. Dlatego też zdecyduję się na under 1.5 rund. A po więcej typów na Fame MMA 21 zapraszam standardowo na naszą witrynę!

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 1.55
Zagraj!

Tomasz Oświeciński – Adrian Cios, kursy bukmacherskie

Nie powinno więc dziwić, że kursy bukmacherskie na walkę Oświeciński – Cios jasno wskazują w roli faworyta do zwycięstwa Stracha. Oczywiście miał on bardzo długą przerwę, ale wystarczy spojrzeć na jego sylwetkę, aby wiedzieć, że cały czas jest w treningu. Cios z pewnością jakieś umiejętności posiada, ale patrząc na warunki fizyczne, wydaje się, że nie ma żadnych szans z aktorem.

Kursy na walkę Oświeciński - CIos
Betclic
1.30
Oświeciński
2.80
Cios
Zagraj!

Kto wygra walkę Tomasz Oświeciński – Adrian Cios?

Tak jak wspomniałem podczas analizy, to Tomasz Oświeciński powinien wyjść z tej bitwy z tarczą. Myślę, że jest to dużo bardziej prawdopodobne, niż zwycięstwo Ciosa, który przecież w ostatnim czasie nie miał zbyt wymagających rywali. Zarówno Magical junior, jak i Marcin Najman to nie jest zbyt wysoka półka freak fighterów. Szczególnie, że z Najmanen Adrian Cios miał naprawdę duże problemy. I dlatego obstawiam zwycięstwo Stracha.

Oświeciński wygra walkę
Kurs: 1.30
Zagraj!

Tomasz Oświeciński – Adrian Cios, kursy na liczbę rund

Jeżeli chodzi o liczbę rund w walce Oświeciński – Cios, to tutaj również nie należy spodziewać się zbyt długiego starcia. Mianowicie 5 z 8 walk Ciosa kończyło się już w 1. rundze pojedynku i trudno oczekiwać, aby Oświeciński nie chciał zakończyć tej walki szybciej. W końcu jest dużo starszy i po raz ostatni walczył aż 6 lat temu, więc z wytrzymałością na pełny dystans może być różnie, dlatego też warto rozważyć obstawienie underu rundowego.

Kursy na liczbę rund
Betclic
2.20
Powyżej 1.5 rund
1.55
Poniżej 1.5 rund
Zagraj!

Typy na Tomasz Oświeciński – Adrian Cios

Co jeszcze warto rozważyć podczas obstawiania pojedynku Oświeciński – Cios? Kursy na zakończenie walki przed czasem są zbyt niskie, dlatego też warto połączyć zakończenie walki z jej zwycięzcą. Kolejnym typem na Oświeciński – Cios będzie więc zwycięstwo Stracha przez KO, TKO, DQ lub Poddanie. Tak naprawdę wszystko przemawia za zwycięstwem aktora i trudno oczekiwać, aby Cios wyprowadził uderzenie kończące lub tym bardziej wygrał pojedynek na punkty. Taka sytuacja przytrafiła mu się bowiem tylko w 1 z 9 stoczonych walk. Dlatego też obstawię zwycięstwo Tomasza Oświecińskiego przez KO, TKO, DQ, Poddanie.

Tomasz Oświeciński wygra przez KO, TKO, DQ, Poddanie
Kurs: 1.38
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze