Po niesamowitym wynik i proficie podczas Mistrzostw Świata PDC, oraz BDO ponowniw wracam do jednej ze swoich ulubionych dyscyplin sportowych. Zmagania  w BDO, zakończyłem trzema trafieniami z rzędu, czy dziś przedłużę tę serię?  Tego dowiemy się około północy, ale poprzeczkę stawiam sobie wysoko, jednocześnie po raz kolejny przypominając, że dart jest dyscypliną, którą niezwykle trudno przewidzieć we wczesnej fazie rozgrywki, dlatego zalecam ostrożne podejście do propozycji.

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN ,aby otrzymać:

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Michael Smith-Mensur Suljovic

Jako pierwsze w tegorocznej edycji zostanie rozegrane spotkanie angielsko-austriackie, ostatnio obaj zawodnicy nie zachwycili podczas Mistrzostw Świata, odpadając w drugiej rundzie mimo rozstawienia. Faworytem bukmacherów dzisiejszego dnia jest Michael Smith. Obaj zawodzą, ale różnicą jest to, że Smith robi to na niesamowitych średnich, w spotkaniu Ianem Whitem przegrał 4-10, ale że średnią 100! Podczas Mistrzostw podobnie jak Mensur zawiódł w pierwszym swoim spotkaniu, ale i tak ze zdecydowanie lepszym rywalem niż Austriak. Luck Woodhause podczas turnieju udowodnił, że zwycięstwo nad Smithem nie było przypadkowe. Suljovic zaś musiał pogodzić się z porażką z Sherrock, 1-3. Mensur nie jest w najlepszej dyzpozycji od dłuższego czasu, oczywiście potrafi wejść na wysoki poziom rzutów, ale często brakuje mu skutecznosci na podwójnych. Smith jesli zaprezentuje w miarę równy poziom i stosunek średniej do doubli, to to spotkanie wygra z wysokim handicapem, jak na byłego finalistę Mistrzostw Świata przystało.

Nathan  Aspinall-James Wade

Siostrzany Angielski pojedynek zawodników znajdujących się na dwóch biegunach formy. Z jednej strony Aspinall, który na Mistrzostwach Świata pokazał się z dobrej strony po drodze do półfinału i stawieniu oporu van Gerwenowi, pokonał odpowiednio Bagisha, Ratajskiego, Andersona i van den Hertha, notując przy tym niesamowite średnie i statystyki, często bliskie 100 pkt, oraz 180tki w okolicach conajmniej 10ciu na spotkanie. James Wade zaś, ubiegły rok może zaliczyć do traficznych i jak najszybciej wymazać go z pamięci. Nie przystoi bowiem zawodnikowi z takimi osiągnięciami, prezentować takiego beznadziejnego poziomu na doublach i braku pewności siebie w kluczowych momentach w trakcie całego sezonu. Na Mistrzostwach ograł Edhausa, ale od dobrze prezentującego się Stevego Beaton dostał solidną lekcję pokory. Reasumując uważam, że w tym momencie lepszym darterem, o lepszej dyspozycji jest młodszy z pary Anglików i udowodni to dzisiejszym spotkaniem. Jako drugi typ zagrałbym tutaj ilość 180tek w kierunku Nathana, bo rzuca ich zdecydowanie wiecejnod rywala.

Rob Cross-Adrian Lewis

Ostatni w dzisiejszym harmonogramie pojedynek i ostatni proponowany przeze mnie typ to ponownie spotkanie dwóch reprezentujących Anglię, byłych Mistrzów Globu. Kto wygra to spotkanie? Moim zdaniem będzie to jedyna niespodzianka w stosunku do przewidywań bukmacherów dzisiejszej drabinki. Rób Cross wyraźnie, z resztą podobnie jak wymienieni wyżej zawodnicy, tego sezonu do udanych nie może zaliczyć. Wciąż, brakuje mu tego czegoś. Jak nie fatalna średnia, to dramatyczne double i tak na zmianę. Nie można powiedzieć w tym momencie o nim, że jest w dobrej, czy szczytowej dyspozycji. W Mistrzostwach Świata dostał łomot 0-3 od Huybrechtsa i bardzo szybko wrócił do domu. Czy na Adriana Lewisa to wystarczy? Powątpiewam, w Adrianie w mimionych Mistrzostwach widziałem tego zawodnika, który kilka lat temu wygrywał wielkie turnieje. W spotkaniu z Reyesem, źle zaczął, ale pokazał klasę wychodząc z beznadziejnej sytuacji i rzucając niebywałe serie,  w kolejnym spotkaniu z Websterem to było coś czego oczekuje każdy kibic darta na świecie, 180tki, szanse na 9 lotkę i napięcie do ostatniego mega, w kolejnym spotkaniu wróciły demony przeszłości, czym zepsuł mi kupon i z przewagi 4-2, oddał spotkanie van den Bergowi kolejne 3 sety i pożegnał się z imprezą. Nie zmienia to faktu, że jeśli zagra na podobnym poziomie co na Mistrzostwach, Rob nie będzie miał czego szukać w tym starciu, tym bardziej biorąc pod uwagę długość rozgrywki czyli 19 legów.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.