Tenisowy CASH BACK ze zwrotem 10% stawki z wykorzystaniem bonusu od Betclic

Okładka do tekstu Betclic bonus

Wielkie Szlemy w tenisie cieszą się zawsze ogromną popularnością, nie inaczej jest z US Open. Bukmacherzy prześcigają się w coraz to nowszych promocjach, aby zachęcić do siebie nowych graczy. Betclic bonus z tenisowym Cash Back brzmi interesująco i my postaramy się to omówić!

Betclic- bonusNa czym polega promocja „tenisowy Cash Back”?

Promocja ta obowiązuje od godz. 12.00 dnia 26 sierpnia 2019r. do godz. 23:59 dnia 1 września 2019r. Aby wziąć w niej udział, trzeba nacisnąć przycisk: dołącz do promocji, który znajduje się pod banerem. Nie wykonanie tej czynności skutkuje brakiem prawa do odebrania bonusu. Co ważne trzeba korzystać z rynków live, obejmujące spotkania tenisa. Może być to kupon pojedynczy lub wielokrotny, ale każde zdarzenie musi posiadać kurs minimalny 1.50. Od każdego zakładu kwalifikującego, otrzymuje się bonus o równowartości 10% stawki zakładu kwalifikującego. Ilość kuponów jest dowolna, ale maksymalnie można uzyskać 500zł bonusu. Co ważne, bonusy te będą wypłacane 2 września 2019 roku.

Betclic bonus na start

Jeżeli chcielibyście rozpocząć przygodę z bukmacherem Betclic, dostępna jest również promocja na start. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym 500PLN, a otrzymacie Cashback do 500PLN! Dwie promocje za jednym razem dostępne na Zagranie! 😊