Taniec z Gwiazdami, trwa edycja numer 1563.

Oczywiście żartuję, obecnie 23, ale mogłoby się wydawać, że to taneczny odpowiednik Mody na sukces, który trwa, trwa i nie może się skończyć. Nie jestem ani fanką tego telewizyjnego show, ani czołową hejterką, skupiam się na czymś innym – na możliwościach, jakie daje w kontekście zakładów bukmacherskich. Bo może jeszcze nie wiesz, ale jest ich trochę i są naprawdę sensowne!

Nowy wymiar rozrywki, czyli zakłady specjalne

Zakłady bukmacherskie uderzają w coraz to nowsze obszary życia. Sport wciąż króluje, ale dochodzi możliwość typowania między innymi polityki, ekonomii, kultury czy życia społecznego. Można wybierać między tymi poważniejszymi kwestiami, takimi jak wybory prezydenckie czy kursy walut, a tymi mniej znaczącymi, jak na przykład zwycięzca Big Brothera (nie obrażając fanów i uczestników tego show – co kto lubi).

Dziś skupię się na tych drugich, a więc mniej istotnych wydarzeniach w kontekście losów przeciętego człowieka… No właśnie, ale czy na pewno? Niekoniecznie! Skoro losy uczestników Tańca z Gwiazdami można obstawiać, to znaczy, że można dobrze wytypować i wygrać dla siebie realne pieniądze.

Oferta czołowych bukmacherów: STS i FORTUNA

Największe firmy bukmacherskie coraz bardziej idą w zakłady na rozrywkę, co bardzo mi się podoba. W czym Taniec z Gwiazdami jest gorszy od meczu Ligi Mistrzów, skoro to i to jest wydarzeniem, o którego rozstrzygnięcie można się założyć? W niczym.

Ok, zacznijmy od głównego zakładu dotyczącego końcowego zwycięzcy bieżącej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Spośród 11 par w rywalizacji pozostało już tylko 5 par:

  • Damian Kordas i Janja Lesar
  • Monika Miller i Jan Kliment
  • Magda Bereda i Kamil Kuroczko
  • Sandra Kubicka i Adam Adamonis
  • Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Przyjrzyjmy się temu, jak szanse rozkładają się zdaniem bukmacherów. Jak widać, faworytką jest Barbara Kurdej-Szatan, a więc aktorka znana z reklam sieci Play, występów w M jak Miłość i… w zasadzie to by było na tyle. Kawałek dalej za nią mamy modelkę Sandrę Kubicką oraz Damiana Kordasa – zwycięzcę MasterChefa.

Patrząc obiektywnie, kursy na te zdarzenia są atrakcyjne. Faworytka z kursem 1.78/80 to perspektywa ładnego pomnożenia włożonych środków, prawda? A w końcu jak wiemy, kursy nie biorą się znikąd, mają solidne podstawy, a więc jest to ciekawa opcja do przemyślenia.


Żeby obstawić zakład u bukmachera Fortuna, kliknij w poniższy baner i zarejestruj się wpisując w formularzu kod: 1140PLN


Taniec z Gwiazdami - zakłady


Jeśli natomiast bardziej odpowiada Ci STS, kliknij poniżej i załóż konto z kodem: 1259PLN


Taniec z Gwiazdami - zakłady bukmacherskie

Dlaczego więc kurs jest stosunkowo wysoki? Może na to mieć wpływ okres, w którym znajduje się Barbara Kurdej-Szatan. Przez długi czas była uroczą blondynką z reklamy fioletowej sieci telefonii komórkowej, później zaczęła zdobywać sympatię widzów nieco ambitniejszymi rolami. Nic jednak nie może trwać wiecznie, każde 5 minut musi się w końcu skończyć. Czy to już ten moment? Czy wytrzyma do końca Tańca z Gwiazdami?

Na podwyższony kurs z pewnością mają też wpływ wpadki aktorki, o których niedawno było głośno – np. nawiązanie współpracy z firmą kosmetyczną testującą produkty na zwierzętach. Jak ta sytuacja odbiła się na sympatii i liczebności fanów skłonnych wysyłać na nią SMS w głosowaniu? Moim zdaniem jeszcze wystarczy ich, aby zapewnić „Blondynce Playa” kryształową kulę.

Barbara Kurdej-Szatan - instagram

Gdzie obstawiać? Jeśli zdecydujesz się na wytypowanie wygranej Kurdej-Szatan, graj w Fortunie po kursie 1.80. Jeśli jednak zdecydujesz się na Sandrę Kubicką, wybierz STS z korzystniejszym przelicznikiem.