STS kod promocyjny 1259PLN to – darmowe 29 złotych, 100% od wpłaty do 1200 złotych, zakład bez ryzyka do 30 złotych oraz okazja na MEGA nagrody jak Xiaomi Mi 9 czy voucher na 1500 PLN (więcej informacji poniżej)!

Zobacz ekskluzywną ofertę dla nowych graczy 👉👉👉 WCHODZĘ

Dodatkowo tylko u nas freebet 20 złotych za pozytywną weryfikację konta na Typomania.net – możliwe wyłącznie po rejestracji z naszym kodem promocyjnym 1259PLN

Użytkownicy poszukują fraz STS kod promocyjny, aby móc zacząć przygodę z bukmacherem z wyższą ofertą powitalną niż można to znaleźć w standardowej propozycji – no to dobrze trafiłeś! U nas możesz liczyć na wyższy freebet, bonus od depozytu, zakład bez ryzyka… ale także TYLKO U NAS zyskujesz szansę na atrakcyjne nagrody jak Xiaomi Mi 9 czy voucher 1500 PLN i pewny freebet na 20 PLN. Więcej informacji na ten temat w zakładce Typomania.     

Nie masz konta w STS? Przejdź do rejestracji

STS kod promocyjny 2019, czyli aktualna i ekskluzywna oferta na start

Bonus od depozytu w STS

Standardowa oferta STS to bonus od depozytu w wysokości 1200 złotych – nasz kod promocyjny uprawnia jeszcze do zakładu bez ryzyka oraz freebetu. Jak wygląda część oferty powitalnej związana z dodatkowymi środkami od wpłaty? Zasady są dość proste, ponieważ użytkownik dostaje po prostu 100% bonusu do wspomnianej, maksymalnej kwoty. Wymagany obrót to zaledwie trzykrotność przy kuponach z minimalnym kursem 1.91, co na tle konkurencji wypada bardzo dobrze. Jednak tutaj nie będziemy się rozpisywać na temat samych bonusów STS, bo temat poruszaliśmy już w innym tekście.

Otrzymanie bonusu na start w STS z kodem promocyjnym

Freebet na start w wysokości 59 złotych z naszym kodem promocyjnym do STS

Poza bonusem od depozytu, do odbioru jest także freebet, czyli najbardziej lubiana promocja przez graczy. Używając naszego kodu promocyjnego, 1259PLN, użytkownik może liczyć w sumie aż na 49 złotych bez konieczności wpłacania jakiejkolwiek sumy. Na tę sumę składa się 29 złotych za rejestrację z kodem promocyjnym 1259PLN, a kolejne 20 złotych można otrzymać za pozytywną weryfikację konta STS na portalu Typomania.net (po spełnieniu zadania wyślij wiadomość na adres pomoc@typomania.net).

Instrukcja jak zdobyć darmowe środki do STS

Pierwszy zakład bez ryzyka – tylko z kodem promocyjnym STS

Kolejnym dodatkiem jest zakład bez ryzyka do 30 złotych. Zasady są proste i jasne. Cashback możliwy jest za pierwszy kupon na koncie. Można obstawić za dowolną stawkę. Jednak otrzymamy maksymalnie zwrot w wysokości 30 złotych (minus podatek). Tak jak przy darmowym zakładzie, promocja dostępna tylko dla nowych użytkowników z kodem promocyjnym: 1259PLN

Naliczanie zakładu bez ryzyka w STS odbywa się automatycznie na podstawie wprowadzonego kodu promocyjnego przy rejestracji – 1259PLN. W przypadku gdy zakład jest przegrany na koncie bukmacherskim pojawi się wspomniany zwrot. Co ciekawe, na konto depozytowe, a nie w formie bonusu jak ma to miejsce w większości tego typu akcji u konkurencji – zatem tutaj wielki plus dla STSa. Tak jak prędzej wspomniałem, maksymalna wysokość bonusu w STS jest pomniejszona o podatek od stawki.

Podsumowując, bonusowa oferta STSa składa się z dodatkowych środków od wpłaty oraz darmowych, bez konieczności depozytu i zakładu bez ryzyka. Co daje kod promocyjny dla naszych czytelników? Wszystkie trzy rodzaje bonusu bukmacherskie na start, z większa kwotą niż ma to miejsce w standardowej ofercie. Tak to się prezentuje obecnie, a możemy zapewnić, że nasza współpraca z bukmacherem zawsze pozwoli nam zaoferować Wam coś więcej, niż to na co może liczyć zwykły odbiorca wchodzący na stronę STS.pl. Dlatego warto czytać i śledzić Zagranie.com.

Jak użyć w STS kod promocyjny?

Wiecie już jakie profity może dawać w STS kod promocyjny, wiecie że to 1259PLN. No teraz czas do kolejnej teorii – jak z tego skorzystać? Na Zagranie pisaliśmy już gdzie wpisać kod promocyjny STS – tu odsyłam po więcej szczegółów. Tutaj krótko i ogólnie.

Podczas zakładania konta w STS już w pierwszym kroku jest pole do wpisania kodu promocyjnego 1259PLN.

Pole na kod promocyjny w STS

Jak widać, od razu po podstawowych danych jak adres e-mail, hasło i numer telefonu jest miejsce na kod promocyjny. Przechodząc do rejestracji STS z naszej strony (Kliknij i przejdź), kod będzie wpisany w odpowiednie pole automatycznie.

Po zatwierdzeniu pierwszego kroku, gdzie zostanie wpisany odpowiedni kod promocyjny do STS, wszystko gotowe jeżeli chodzi o ekskluzywną ofertę powitalną dla graczy. W następnych fazach rejestracji już standardowo trzeba podać niezbędne dane. Warto napisać, że u omawianego bukmacherka można przeprowadzić tak zwaną ekspresową rejestrację, bez konieczności podawania dowodu osobistego. Cały proces powinien zająć nie więcej niż dwie minuty. Chociaż warto zaznaczyć, że do pełnego korzystania z usług STS potrzebne jest stałe konto. W tym celu trzeba uzupełnić i zweryfikować wymagane dane.

Konto stałe w STS

Freebet z kodem promocyjnym do STS

Z pewnością większość graczy najchętniej patrzy na część oferty powitalnej mówiącej o darmowych środkach. Taki bonus można znaleźć na stronie STS, ale z naszym kodem promocyjnym 1259PLN wysokość otrzymanego freebetu będzie wyższa, bo w sumie wyniesie aż 49 złotych!

Co trzeba wiedzieć o tym bonusie bez depozytu? Przede wszystkim otrzymasz go wyłącznie w przypadku użycia w STS kodu promocyjnego 1259PLN. Od razu na start będziesz miał darmowe 29 złotych, natomiast kolejne 20 złotych uzyskasz po pozytywnej weryfikacji konta na Typomania.net.

voucher sts

Jednak przejdźmy już do spraw praktycznych z obstawianiem za pomocą freebetu. Oczywiście nie są to środki, które można od razu wypłacić. Jak to w każdych zakładach bukmacherskich, niezbędny jest tak zwany obrót.

Freebet w STS z kodem promocyjnym - warunki obrotu

Jednak jak widać na załączonej infografice, nie ma się co bać obrotu, ponieważ w STS jest on jednym z łatwiejszy na rynku do wykonania. Zaledwie trzykrotność z kuponami po kursie minimalnym 1,91. Jedyna różnica na minus, którą tutaj widać w stosunku do konkurencji to fakt, że bukmacher liczy wyłącznie wygrane zakłady. Przy 29 złotych, które uzyska się dzięki kodowi promocyjnemu wymagany obrót to 87 złotych. Po spełnieniu tych wszystkich warunków kwota zostanie przeniesiona z części bonusowej na depozytową i będzie można już wypłacić daną sumę.

TYLKO U NAS – konsola czy SmartWatch z kodem promocyjnym do STS

Na początku wspomniałem, że wyłącznie u nas, kod promocyjny do STS daje szanse na mega nagrody takie jak konsole, GoPro czy SmartPhone’y i jest to prawda! Nigdzie indziej nie będziecie mieli takiej szansy. Zatem do rzeczy – co trzeba zrobić, aby poza bonusami mieć okazję także na takie profity? Przede wszystkim założyć konto z naszym kodem rejestracyjnym, 1259PLN. Można wręcz rzec, że tylko u nas taki kod promocyjny do STS, niczym dla VIPa.

Słyszałeś o Typomanii? To zabawa dla graczy zakładów sportowych, gdzie każdy użytkownik za granie u bukmachera ma szanse na wspomniane, atrakcyjne nagrody. W czerwcu 2019 roku jeden z laureatów odebrał konsolę XBOX ONE X, natomiast w lipcu kamerkę GoPro Hero 7. Tym samym, jak prędzej było wspomniane, pozytywna weryfikacja w Typomanii pozwala na freebet 20 złotych dla każdego. W każdym miesiącu do zgarnięcia po kilka ciekawych nagród tego typu. Wystarczy wejść na stronę Typomania.net, zarejestrować się, połączyć konto na Typomanii z tym w STS, no i można obstawiać. Jednak jak wspominałem – udział w grze biorą wyłącznie gracze z naszym kodem promocyjnym. W innym wypadku dostaniesz negatywną weryfikację. Poniżej masz to wyjaśnione w kilku prostych krokach.

STS kod promocyjny, a oferta dla stałych graczy

W większości tekstu piszę o kodzie promocyjnym STS, który daje lepszą ofertę dla nowych graczy. Jednak co z tymi starszymi? Stali użytkownicy także mogą liczyć na promocje. Jedną ze stałych akcji bukmachera jest tak zwane „Polubisz poniedziałki”, gdzie w każdy pierwszy dzień tygodnia 1500 osób zostaje nagrodzony bonusami. Aby brać udział w promocji trzeba przede wszystkim dołączyć do rywalizacji w odpowiednim miejscu. Następnie zbierać punkty przez siedem dni. W jaki sposób? STS liczy sumę stawek wszystkich zagranych kuponów. Dla najlepszego w danym tygodniu przewidziane jest 3000 PLN.

Podział pieniędzy w promocji STS polubisz poniedziałki

Jednak to nie wszystko, bo często STS organizuje dla swoich graczy specjalne, okolicznościowe promocje, jak na przykład podczas WTA Finals tak zwane bezpieczne 10 PLN.

Warto też wspomnieć, że jako Zagranie nie raz mamy dla swoich użytkowników okolicznościowe specjalne kody promocyjne w STS, które pozwalają na zakład bez ryzyka w wysokości nawet do 200 złotych! Śledź nasz portal, a na pewno natkniesz się także na tego typu bonusy bukmacherskie, które proponujemy we współpracy z STS przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych.

[kkstarratings]