Arkadiusz Tańcula – Ferrari: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Tańcula - Ferrari gdzie oglądać

Arkadiusz Tańcula – Ferrari: gdzie oglądać? Przed nami kolejna gala – Fame MMA 19, w której nie zabraknie interesujących pojedynków i ogromu emocji. W walce wieczoru naprzeciw siebie stanie Tańcula i Roślik, więc można być pewnym, że oktagon podczas ich starcia zapłonie. Faworytem jest pierwszy z wymienionych zawodników, jednak czy potwierdzi to w klatce? Jeśli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Tańcula – Ferrari, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Baner Betclic Fame MMA 19

Tańcula – Ferrari, gdzie oglądać?

Nadchodzący main-event gali Fame MMA 19 zapowiada się naprawdę mocno. Pomiędzy zawodnikami iskrzyło już podczas konferencji, gdzie padły pierwsze ciosy. W oktagonie z pewnością pierwszy ruszy Ferrari, który słynie z mocnych początków. Jeśli jednak Tańcula przetrwa jego startowy napór, to powinien rozbijać powoli swojego rywala. Z pewnością jednak będzie to interesująca potyczka, której wynik trudno przewidzieć. A jeśli chciałbyś poznać typy na Tańcula – Ferrari, to są one oczywiście dostępne na naszej stronie.

Arkadiusz Tańcula – Ferrari, transmisja w TV

Czy zatem walka Arkadiusz Tańcula – Ferrari będzie dostępna w telewizji? Tak jak w przypadku poprzednich gal, tak i teraz nie należy spodziewać się sobotniego wydarzenia w TV. Mianowicie dostep do gali można wykupić jedynie w PPV na stronie internetowej federacji. Oznacza to, że jeśli chcesz zobaczyć wszystkie 10 pojedynków, to musisz posiadać wykupiony jeden z dwóch oferowanych przez Fame pakietów. A gdybyś chciał także obstawić tę galę, ale nie masz konta u bukmachera posiadającego ofertę na galę, to warto zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic, dzięki czemu otrzymasz także kilka bonusów na start.

Baner Betclic Fame MMA 19

Arkadiusz Tańcula – Amadeusz Roślik, transmisja za darmo

Pojedynek Arkadiusz Tańcula – Amadeusz Roślik będzie więc dostępny jedynie w internecie. Próżno szukać darmowych transmisji, bowiem – jak już wspomniałem – tylko po opłaceniu pay-per-view będziesz mógł śledzić ten main-event gali Fame MMA 19, ale i pozostałe 9 pojedynków wchodzących w skład karty walk sobotniej imprezy. Natomiast gdybyś chciał poznać analizy i przewidywania poszczególnych walk tej gali, to znajdziesz je w naszych typach na Fame MMA 19.

Tańcula – Ferrari, stream online

Na koniec warto wspomnieć w jaki sposób wykupić stream online na Tańcula – Ferrari. Wystarczy więc wejść na stronę federacji i postępować zgodnie z instrukcją. Na samym początku musisz zarejestrować konto użytkownika, a następnie wybrać jeden z pakietów – Basic lub Premium w cenie 34.99 lub 39.99 i opłacić wybraną opcję. Wtedy otrzymasz maila z potwierdzeniem i w sobotę od 19:30 będziesz mógł oglądać galę na żywo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze