Takefun – Robert Pasut: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online. Zapowiedź

Takefun - Pasut gdzie oglądać

Takefun – Robert Pasut: gdzie oglądać tę walkę Fame MMA 21? W sobotni wieczór odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadająca się gala spod szyldu Fame. Do walki ruszy między innymi Takefun i Pasut. Ten pojedynek powinien być jednym z najbardziej wyrównanych podczas całej imprezy? Ale czy tak będzie? Jeśli chciałbyś zobaczyć to na własne oczy, ale nie wiesz gdzie oglądać Takefun – Robert Pasut, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Takefun – Robert Pasut, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać Takefun – Robert Pasut? Co ciekawe po raz pierwszy w historii FAME MMA, galę pokaże Canal+ Online. Niedawno bowiem federacja podpisała umowę o współpracy z telewizją i od 21. edycji gali to właśnie na platformie internetowej Canal+ będziesz mógł śledzić nadchodzące wydarzenie. A jeżeli chciałbyś poznać typy na Fame MMA 21, to znajdziesz je standardowo na naszej stronie internetowej!

Zapowiedź walki Takefun – Robert Pasut

Pojedynek Takefun – Pasut zapowiada się naprawdę interesująco. Dużo bardziej doświadczony jest Sutonator, który w klatce stawał już 4 razy, wygrywając 2 walki i 2 przegrywając. Dla Takefuna będzie to dopiero 3 walka, w której powalczy o pierwsze zwycięstwo w krótkiej jak dotąd karierze. Mimo wyrównanych kursów bukmacherskich, wydaje się, że Pasut nie powinien mieć większych problemów ze zwycięstwem. A typy na Takefun – Robert Pasut znajdziesz na naszej witrynie.

Baner na FAME MMA 21

Takefun – Robert Pasut, kiedy i o której godzinie?

Walka pomiędzy Takfunem a Pasutem odbędzie się w sobotę, 18. maja. Standardowo gala rozpocznie się około godziny 20:00 i od wtedy czeka Cię kilka godzin z Fame MMA 21. Do walki w końcu ruszy kilkunastu zawodników, którzy z pewnością dadzą wyśmienite show. Natomiast pojedynek pomiędzy opisywanymi zawodnikami zaplanowano na około 23:15.

Takefun – Robert Pasut, transmisja na żywo w TV

Zatem czy walka Takefun – Robert Pasut będzie dostępna w TV? Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że próżno jest szukać tego starcia w telewizji. Mianowicie dostęp do gali można wykupić jedynie za pośrednictwem PPV w Canal+ Online. Oznacza to, że jeśli chcesz zobaczyć wszystkie pojedynki sobotniego Fame MMA 21, to musisz posiadać opłacony jeden z dwóch oferowanych przez stację pakietów. A gdybyś chciał także obstawić tę galę, ale nie masz konta w Betclic, to warto zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic, dzięki czemu otrzymasz także dostęp do oferty powitalnej.

Takefun – Robert Pasut, stream online

Na koniec warto wspomnieć gdzie i jak wykupić stream online na Takefun – Robert Pasut. Tak naprawdę to nic trudnego i po chwili będziesz posiadaczem wykupionego PPV na Fame MMA 21. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją – wejść na stronę Canal+ Online i założyć tam konto. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu należy wybrać jeden z pakietów – w cenie 39 lub 49 PLN i opłacić wybraną opcję. Dzięki temu będziesz mógł śledzić Fame MMA 21 na żywo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze