Takefun – Robert Pasut: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 18.05.2024

Typy na Takefun - Pasut

Takefun – Robert Pasut: typy na walkę Fame MMA 21. Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadająca się gala spod szyldu FAME. Do walki ruszy wielu świetnych fighterów, którzy z pewnością dadzą świetne show. W oktagonie zobaczymy m. in. Rafała Górniaka i Roberta Pasuta. Panowie są na bardzo zbliżonym poziomie i tak naprawdę trudno jest wskazać faworyta do zwycięstwa. Czego więc spodziewać się po ich walce? Analizę i typy na Takefun – Pasut znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Takefun – Robert Pasut typy i przewidywania

Takefun do tej pory stoczył jedynie dwa pojedynki. Po raz pierwszy pojawił się na Fame MMA 13, w 2022 roku, kiedy to zmierzył się z Hejterem. Co ciekawe walka ta została uznana jako “No Contest”, a wszystko za sprawą wsadzenia przez Słomskiego palca do oka Takefuna. Kolejnym jego rywalem był Filip Zabielski, który choć nie był faworytem, niespodziewanie pokonał Rafała Górniaka. Tym samym Takefun nie ma na koncie ani jednego zwycięstwa, którego będzie szukał w najbliższym pojedynku.

Pasut stawał do oktagonu czterokrotnie. Jego bilans to 2-2, jednak po dwóch zwycięstwach nad Japczanem i Jackiem Murańskim przyszły dwie przegrane – z Dzinoldem i również z Zabielskim. Z pewnością jednak Pasutowi nie można odmówić woli walki i wytrzymałości. Szczególnie w starciu z Dzinoldem był niezwykle poturbowany już w pierwszych minutach pojedynku, a mimo to dotrwał do werdyktu sędziów. Z Zabielskim również jego walka trwała pełen dystans i wydaje się, że podobnie może być również w sobotę.

Zatem jakie typy na Takefun – Robert Pasut warto rozważyć podczas obstawiania? Tak jak wspomniałem, bardzo prawdopodobne jest to, że o wyniku ich bezpośredniego pojedynku będą decydować sędziowie. Mianowicie Takefun jedyną liczoną walkę zakończył właśnie w taki sposób. W przypadku Pasuta dwie ostatnie walki kończyły się decyzją i biorąc pod uwagę fakt, że zawodnicy są na bardzo podobny poziomie, to wydaje się, że i teraz pełny dystans jest jak najbardziej prawdopodobny i na to też się zdecyduję. A po więcej typów na Fame MMA 21 zapraszam oczywiście na naszą stronę internetową!

Walka na pełnym dystansie
Kurs: 1.45
Zagraj!

Takefun – Robert Pasut, kursy bukmacherskie

Według kursów bukmacherskich walka Takefun – Pasut zapowiada się na najbardziej wyrównaną spośród wszystkich sobotnich starć. Kursy są niemalże identyczne z naprawdę małym wskazaniem na Roberta Pasuta, za którym przemawia większe doświadczenie w klatce. Tak naprawdę dyspozycja dnia, albo jedna lepsza seria ciosów może zadecydować o końcowym rezultacie. Dlatego też kursy wyglądają tak, a nie inaczej i bukmacherowi trudno jest oszacować, który z nich powinien ostatecznie triumfować.

Kursy na walkę Takefun - Pasut
Betclic
1.80
Takefun
1.77
Pasut
Zagraj!

Kto wygra walkę Takefun – Robert Pasut?

Który z zawodników powinien wyjść zwycięsko w walce Takefun – Robert Pasut? Choć według wsponianych kursów trudno wskazać faworyta, myślę że to Sutonator powinien zwyciężyć w ich nadchodzącej walce. Nie dość, że może pochwalić się lepszymi warunkami fizycznymi, to dodatkowo ma większe doświadczenie w klatce i potrafi przyjąć naprawdę mnóstwo ciosów, co z pewnością będzie deprymować rywala. Tym samym, im dłużej będzie trwała walka, wydaje się, że Pasut powinien zyskiwać. I dlatego też obstawię jego zwycięstwo.

Pasut wygra walkę
Kurs: 1.77
Zagraj!

Takefun – Robert Pasut, kursy na liczbę rund

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, nadchodząca walka Takefun – Robert Pasut powinna być niezwykle zacięta i wyrównana. Tym samym, biorąc pod uwagę ich stoczone pojedynki, bardzo prawdopodobne, że zakończy się na pełnym dystansie. Dlatego najlepiej jest rozważać obstawianie overów rundowych.

Kursy na liczbę rund
Betclic
1.38
Powyżej 2.5 rund
2.65
Poniżej 2.5 rund
Zagraj!

Typy na Takefun – Robert Pasut

A jakie typy na Takefun – Robert Pasut warto jeszcze rozważyć podczas obstawiania? Myślę, że Sutonator powinien wypunktować rywala, który tak naprawdę pełną walkę w oktagonie stoczył tylko raz. Dla Pasuta będzie to już 5 pojedynek i tak naprawdę z walki na walkę coraz lepiej potrafi się bronić, ale też wyprowadzać ciosy. Dlatego też to właśnie w nim widzę przyszłego zwycięzcę, jednak powinien tego dokonać na pełnym dystansie. I biorąc pod uwagę wszystkie powyższe argumenty, a także możliwości obu fighterów zdecyduję się na zwycięstwo Pasuta przez decyzję sędziowską.

Pasut wygra przez decyzję
Kurs: 2.25
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze