Typy i kursy na walkę Artur Szpilka – Denis Załęcki – o tym właśnie piszemy w tym artykule. Tego wieczoru do oktagonu High League po raz pierwszy wejdzie Artur Szpilka, znany zawodnik sportów walki. Jego rywalem będzie Denis Załęcki, więc nie będzie to tak jednostronny pojedynek, jak mogłoby się wydawać. Który z Panów będzie tutaj górą?

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Artur Szpilka – Denis Załęcki, typy na walkę

Artur Szpilka – Denis Załęcki typy i kursy – to hasło, które często jest wyszukiwane teraz w Google i nie ma w tym nic dziwnego. Co-main event High League 4 zapowiada się bardzo interesująco, a dla wielu fanów tej federacji będzie nawet ciekawszy niż main event Natsu – Lexy. Szpilka, znany polski fighter, który ma za sobą barwną karierę, podejmie tego wieczoru w oktagonie Denisa Załęckiego. Niewątpliwie to Artur jest tutaj faworytem, co akurat nikogo nie powinno dziwić. Szpilka posiada o wiele większe umiejętności i doświadczenie niż jego rywal, ale nie może go zlekceważyć. Więcej typów na pojedynek Szpilka – Załęcki znajdziesz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy i rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące tej rywalizacji, która zapowiada się niesamowicie ciekawie.

Artur Szpilka – Denis Załęcki, zapowiedź walki

Walka Artura Szpilki z Denisem Załęckim zapowiada się bardzo ciekawie. Niewątpliwie polski bokser, który w przeszłości walczył m.in. z Kownackim, Jenningsem czy Wilderą, jest tutaj faworytem. Warto podkreślić, że ma już za sobą także pierwsze doświadczenie w oktagonie, gdyż na KSW 71 pokonał Radczenko. Załęcki, znany także jako Bad Boy, posiada brązowy pas w karate, a oprócz freak fightów mierzył się także podczas gal GROMDY. Niewątpliwie na korzyść Szpilki działa tutaj jego ogromne doświadczenie, a także fakt, że umiejętności ma o wiele większe niż Załęcki. Dysproporcje w szansach obu zawodników widać także po kursach bukmacherskich. Przy okazji warto, żebyś sprawdził, jak wyglądają pozostałe propozycje na High League 4.

Artur Szpilka – Denis Załęcki, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Fortuna
1.51
Szpilka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.48
Załęcki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rozpoczętych rund

Under/over rund
Fortuna
2.49
-1.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.46
+1.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Artur Szpilka – Denis Załęcki, kto wygra walkę?

Co-main event High League 4 zapowiada się naprawdę ciekawie i kibice mogą oczekiwać przede wszystkim dobrej walki. Szpilka, znany nam dobrze bokser, niewątpliwie jest tutaj faworytem i raczej nikogo nie zaskoczę, jak stwierdzę, że powinien bez problemu wygrać to starcie. Załęcki ma mocne uderzenie i dobre warunki, ale doświadczenie jednoznacznie przemawia na korzyść Artura. Tutaj różnica klas już na starcie jest ogromna i po prostu trudno spodziewać się innego wyniku, niż gładka wygrana Szpilki. Czy tak faktycznie będzie i były zawodnik profesjonalnych sportów walki zdominuje rywala? Odpowiedź poznamy późnym wieczorem!

Typy na Artur Szpilka – Denis Załęcki

Jeżeli chodzi o najciekawsze typy na walkę Szpilka – Załęcki, to trudno nie odnieść wrażenia, że najlepszą propozycją będzie po prostu zwycięstwo Szpilki. Popularny bokser ma wiele argumentów po swojej stronie, co też przedstawiliśmy Ci wyżej, a do tego sam kurs sprzyja takiemu zakładowi. Fortuna daje mnożnik 1.51, dzięki czemu mamy spore value. Pamiętaj, że galę High League 4 możesz obstawiać bez ryzyka!

Fortuna
1.51
Szpilka wygra walkę

FAQ

Gdzie obstawić walkę Szpilka - Załęcki?

Walkę Szpilki z Załęckim będziesz mógł obstawić w Fortunie.

Kto jest faworytem w tym pojedynku?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Szpilka.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze