Czy wiesz, że przed High League 4 możesz postawić zakład bez ryzyka? To unikalna forma promocji bukmacherskiej, dzięki której odbierzesz zwrot stawki, jeśli tylko kupon okaże się przegrany. W ten sposób możesz zabezpieczyć się przed porażką i brakiem fartu. Jak wykorzystać ten bonus? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule!

high league 4 baner

High League 4 zakład bez ryzyka w Fortunie

Fortuna to bukmacher, który na start oferuje bonus powitalny. To oferta skierowana dla wszystkich nowych klientów. Oznacza to, że jeśli nie masz konta u tego bukmachera – możesz skorzystać z tej promocji właśnie przed High League 4. Zgodnie z regulaminem oferty zakład bez ryzyka może dotyczyć również walki influencerów. A więc na pierwszym kuponie możesz uwzględnić starcie Natsu – Lexy Chaplin lub Artur Szpilka – Denis Załęcki. Jeśli nie trafisz – otrzymasz cashback.

Na High League 4 zakład bez ryzyka maksymalnie liczy 600 zł. Co to oznacza? To że tyle możesz postawić w pierwszym zakładzie, żeby odebrać najwyższy bonus. Jeśli zagrasz za 600 zł, to w razie porażki odbierzesz cashback w takiej wysokości. Nie jest jednak tak, że musisz aż tyle inwestować, bo minimalny bonus rozpoczyna się od 50 zł.


Podczas najbliższej gali dojdzie aż do dziewięciu pojedynków. Zakład bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego kuponu – możesz na nim umieścić jedną walkę lub więcej pojedynków. Zarówno zakład SOLO i AKO podlegają pod zwrot stawki.

High League 4 cashback: jak odebrać?

Jeśli jesteś nowy w te klocki, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś skorzystał z zakładu bez ryzyka. Oczywiście musimy podkreślić, że konto w Fortunie może zarejestrować tylko pełnoletnia osoba. To że oglądasz High League nie wystarczy, żeby mieć konto u bukmachera. Do tego potrzebne jest ukończone 18 lat. Jeśli nie jesteś pełnoletni, to nie możesz zarejestrować konta w Fortunie i u żadnego innego bukmachera.

high league 4 bez ryzyka

Na galę High League 4 cashback oferowany jest nowym użytkownikom. To wskazówka, że przed tym, jak odbierzesz bonus – należy zarejestrować konto. Wszystkie dane trzeba wpisać do formularza na stronie efortuna.pl lub w aplikacji mobilnej. Co dokładnie? Imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, numer telefonu, a także kod promocyjny: ZAGRANIE. Co dalej?

Gdy już utworzysz konto w Fortunie, to możesz przejść do realizacji zakładu bez ryzyka. W pierwszej kolejności powinieneś dokonać wpłaty na saldo gracza. W tym celu możesz skorzystać z przelewów elektronicznych lub karty płatniczej VISA/Mastercard. Pamiętaj, że minimalny depozyt na cashback powinien liczyć 50 zł.

Kasa na koncie? W takim razie możesz przejść do swoich typów na High League 4. Po prostu w serwisie Fortuny przejdź do zakładki z High League, a następnie umieść na kuponie zakłady na swoich faworytów. Gdy już będziesz miał pewność co do swoich typów, to możesz postawić kupon bez ryzyka. Po prostu ustal stawkę zakładu i potwierdź chęć zawarcia kuponu.

Zasady zakładu bez ryzyka na High League 4

Po zagraniu zakładu bez ryzyka nie pozostaje ci nic innego, jak czekanie na rozstrzygnięcie walk, które umieściłeś na kuponie. Są dwa możliwe scenariusze:

  • Poprawnie wytypowany kupon – otrzymasz wygraną, która widnieje na zakładzie.
  • Błędnie obstawiony zakład – odbierzesz zwrot stawki.

FAQ

Gdzie odebrać zakład bez ryzyka na High League 4?

Jedynym bukmacherem, który oferuje zakład bez ryzyka na High League 4 jest Fortuna.

Ile otrzymasz w zakładzie bez ryzyka od Fortuny?

Maksymalny cashback może wynieść 600 zł.

Dla kogo bonus na High League 4 od Fortuny?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy ukończyli 18 lat.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze